Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Mükemmel İnsan Nasıl Olunur?  (Okunma sayısı 36810 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 27, 2008, 12:43:04 ös
Yanıtla #30
  • Ziyaretçi

Sitedeki sevil ve blossom üye isimli hanımlara bayılıyorum zira yazdıkları mesajların tamamına yakını diğer üyelerin yazdıklarını tasdik edip teşekkür sunmaktan ibaret :) Kapital sistemin yıllardır yaratmaya çalıştığı insan tipi de budur zaten herşeyi beğenen şikayet etmeyen ve daima gücün yanında olan!

Sn. Santander, bazen yazılan nükteleri iki kişi haricindekilerin anlaması mümkün değildir. Sadece polimik yaratmamak adına Sn. skullG' ye kendisini anladığımı ifade ettim. Bu kendisi ile aramda olan bir husustur. Şahsım adına dediklerinizi kabul etmiyor ve bir daha beni bu şekilde konu etmemenizi önemle sizden rica ediyorum.

Saygılarımla,

Mart 27, 2008, 12:43:58 ös
Yanıtla #31
  • Ziyaretçi

Katılıyorum sn.blossom :D

Mart 27, 2008, 12:44:28 ös
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Ayrıca Sn. Santander, bu kadar kolay hükme varabiliyorsunuz ilginçtir, ön yargılı bir insansınız galiba??

Mart 27, 2008, 12:45:15 ös
Yanıtla #33
  • Ziyaretçi

Karşınızda 1523 mesaj yazmış bir insan varsa orda önyargı yoktur!

Mart 27, 2008, 12:45:19 ös
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

Katılıyorum sn.blossom :D

Çok komiksiniz Sn. Santander, güzel bir espri yeteneğiniz var. Kutluyorum sizi!

Mart 27, 2008, 12:46:04 ös
Yanıtla #35
  • Ziyaretçi

Karşınızda 1523 mesaj yazmış bir insan varsa orda önyargı yoktur!

Mükemmel bir sonuç çıkarım, iyi bir analitik zekanız var. Bundan ötürüde kutlarım sizi.

Mart 27, 2008, 01:20:25 ös
Yanıtla #36

Sitedeki sevil ve blossom üye isimli hanımlara bayılıyorum zira yazdıkları mesajların tamamına yakını diğer üyelerin yazdıklarını tasdik edip teşekkür sunmaktan ibaret :) Kapital sistemin yıllardır yaratmaya çalıştığı insan tipi de budur zaten herşeyi beğenen şikayet etmeyen ve daima gücün yanında olan!

Bir Rahatsızlığın olduğunu tahmin edemezdim, en azından çünkü benim ya da bizim yaptığımız şey Olumlu Katkılarda bulunarak Kişisel Gelişimi ve Seviyeyi Arttırmaktır.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 27, 2008, 02:17:43 ös
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

bence cok fazla forumla ilgilenmiyorsunuz galiba Sn.santander Sn.Sevil ve Sn.blossom un yazilari aciklayici,tartısmaya acık bılgı veren yazıları bulunmaktadır forumda bence bıraz daha arastırısanız ne demek ıstedıgımı anlarsınız...yanı bıraz haksızlık gıbı olmus yorumunuz tabıı bu benım sahsı fıkrım....
« Son Düzenleme: Mart 27, 2008, 02:24:27 ös Gönderen: DaVinci »

Mart 27, 2008, 03:40:13 ös
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

bence cok fazla forumla ilgilenmiyorsunuz galiba Sn.santander Sn.Sevil ve Sn.blossom un yazilari aciklayici,tartısmaya acık bılgı veren yazıları bulunmaktadır forumda bence bıraz daha arastırısanız ne demek ıstedıgımı anlarsınız...yanı bıraz haksızlık gıbı olmus yorumunuz tabıı bu benım sahsı fıkrım....

Kendisi bu hususta belki rahatsız olacak belki yine ama çok teşekkür ederim bu güzel ve objektif değerlendirmeniz için Sn. DaVinci. Sn. Santander' in yaptığı önyargılı bir yaklaşım, eğer sadece herşeye yanlızca katıldığımı ve teşekkür ettiğimi sanıyorsa bundan sonra nasıl bir yaklaşım içine gireceğimi görecektir kendisi. Bunuda hodri meydan olarak algılamasın hiç kimse, kibar davranmaya çalışmam, kişilerin fikirlerine saygı duymam yanlış ise doğrusunu yaparım bundan sonra...

En derin sevgi ve saygılarım ile...

Mart 27, 2008, 04:01:32 ös
Yanıtla #39

İnce ve Nazik Görüşünüz için Çok Teşekkür Ediyorum Sevgili Davinci; Herkes Sizin gibi Kibar bir Beyfendi olamaz tabiki :)

Kendisi bu hususta belki rahatsız olacak belki yine ama çok teşekkür ederim bu güzel ve objektif değerlendirmeniz için Sn. DaVinci. Sn. Santander' in yaptığı önyargılı bir yaklaşım, eğer sadece herşeye yanlızca katıldığımı ve teşekkür ettiğimi sanıyorsa bundan sonra nasıl bir yaklaşım içine gireceğimi görecektir kendisi. Bunuda hodri meydan olarak algılamasın hiç kimse, kibar davranmaya çalışmam, kişilerin fikirlerine saygı duymam yanlış ise doğrusunu yaparım bundan sonra...

Sevgili Blossom; bildiğin yolda hareket et, çünkü eleştiriler her zaman için olumsuz olarak ele alınmamalı bence ;) Tam tersine Seni daha çok teşvik etsin!

Sevgilerle,
« Son Düzenleme: Mart 27, 2008, 04:03:46 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.