Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Taze Balık (!)  (Okunma sayısı 4244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 20, 2008, 10:05:00 ös
  • Ziyaretçi

Japonların taze balık anlayışı!!! Bana göre dehşet birşey...

Nisan 20, 2008, 10:06:00 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Nisan 21, 2008, 03:11:13 öö
Yanıtla #2

Kimse alinmasin fakat bana gore vahset bu. Bu eziyet hic bir canliya yapilmamali.
Zevk icin baska bir canliyi olduren, iskence eden tek irkin insan irki olmasi ne kadar uzucu.
Spes mea in Deo est

Nisan 21, 2008, 03:26:53 öö
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Disgusting...

Nisan 21, 2008, 07:03:31 öö
Yanıtla #4

Kimse alinmasin fakat bana gore vahset bu. Bu eziyet hic bir canliya yapilmamali.
Zevk icin baska bir canliyi olduren, iskence eden tek irkin insan irki olmasi ne kadar uzucu.

Lux Üstadıma katılıyorum,

Bilimsel bir makalede bilinç düzeyleri gelişmemiş olsada böcekler dahil her hayvanın beden bütünlüğüne etki eden durumlarda çektiği acının insan ile eşit olduğunu okumuştum.Boğa güreşlerine spor demek nekadar anlamsız ise bunada yemek kültürü demek okadar anlamsız.

Vahşilik ve vicdansızlıktır bu.Seyrederken asabım bozuldu...
Omnia mors aequat

Nisan 21, 2008, 07:06:47 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Maalesef....
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 21, 2008, 09:53:25 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Cinliler ve Japonlarin yemek zevki! hakkında cok igrenc videolar gordum ama kimsenin bu videolari izlemesini istemem..
zaten foruma koymaya cesaret edemedim...

kedi ve kopeklerin derilerini canli canli yuzduklerini soylemem yeterli sanirim  >:(
Gerçeğin çölü

Nisan 22, 2008, 12:46:05 öö
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Size katılıyorum bu hususta Sayın Lux_e_Tenebris. Eziyetten öte bir şey bu. Bana göre insanlık dışı. Abarttığım düşünülmesin, zavallı balığı canlı canlı yağa batırıyorlar yahu! Nasıl bir mantık algılamak güç. Japonlar mı Çinliler mi hatırlamıyorum ama ölmüş cenin de yiyorlar. Anlayabilmek mümkün mü bu insanları??

Nisan 22, 2008, 12:47:15 öö
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Disgusting...

İğrençten öte, düşündükçe aklıma bu adamlara türlü eziyetler yapmak geliyor  ::)

Nisan 22, 2008, 12:50:39 öö
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Lux Üstadıma katılıyorum,

Bilimsel bir makalede bilinç düzeyleri gelişmemiş olsada böcekler dahil her hayvanın beden bütünlüğüne etki eden durumlarda çektiği acının insan ile eşit olduğunu okumuştum.Boğa güreşlerine spor demek nekadar anlamsız ise bunada yemek kültürü demek okadar anlamsız.

Vahşilik ve vicdansızlıktır bu.Seyrederken asabım bozuldu...

Asabınızın bozulmasına katkıda bulunduysam, özür dilerim Sayın Mystic. Ama paylaşmakta istedim. Benim merak ettiğim bu insanlara karşı nasıl bir tepki alınmalı? Japonlar ve Çinliler özellikle, bu "yemek kültürleri"nden vazgeçmiyorlar. Anlamadığım hiçkimse mi tepki göstermiyor??