Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kategori Katlama / Collapsing the Category  (Okunma sayısı 1954 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 21, 2007, 02:10:50 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kullanmadiginiz ve hicbir zaman bakmadiginiz kategorileri katlayabilir ve her sefer forum ana sayfasina baktiginizda gorunmesini ve sayfanin yuklenme hizinin yavaslamasini engelleyebilirsiniz. Ornegin ingilizce bilmiyorsaniz ve ingilizce bolumlerde hicbir zaman arastirma yapmiyorsaniz, Ingilizce Kategorisini katlayabilirsiniz. Bunu yapmak icin
Resimde gorunen kisma tiklayabilirsiniz.

Bu sekilde istediginiz kategoriyi katlayabilir ve istediginiz zaman tekrar acabilirsiniz.

If There are some categories that you never look in to, or you dont know the language of it, you can go ahead and collaps the category so the page loads up faster and easier. If you like to do so, for example you want to collaps the "Masonry English" category, Just click on the place shown in the picture...

You can collaps any category by doing the same.
« Son Düzenleme: Nisan 21, 2007, 02:14:52 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.