Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: En derin saygı ve sevgilerimle merhaba  (Okunma sayısı 1869 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 26, 2018, 09:42:16 ös

Değerli üyeler,
Hepinize selamlar,yaklaşık birkaç yıldır ziyaretçi olarak giriş yapmakta olduğum masonlar.org sitesine büyük bir heyecan ile katıldım.Bilgi vermek ve bilgilenmek dileğiyle,esen kalınız..
Saygılarımla

Mayıs 26, 2018, 10:21:44 ös
Yanıtla #1

Saygıdeğer Aydınlanmışadam, Masonlar organizasyon forumuna hoşgeldiniz...Nick olarak; Aydınlanmışadam fikri nasıl doğdu?. Sayın ADAM forumda o nick'li kullandığı için Aydıninsan nicki daha uygun olmaz mı?.. "Mış" kelimesi dili geçmiş zaman eki olduğu için biraz kulağa uzun geliyor.Aydınadam da fena değil.Tabi tercih sizin saygı duyarım...Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mayıs 31, 2018, 11:59:12 ös
Yanıtla #2

Saygıdeğer Aydınlanmışadam, Masonlar organizasyon forumuna hoşgeldiniz...Nick olarak; Aydınlanmışadam fikri nasıl doğdu?. Sayın ADAM forumda o nick'li kullandığı için Aydıninsan nicki daha uygun olmaz mı?.. "Mış" kelimesi dili geçmiş zaman eki olduğu için biraz kulağa uzun geliyor.Aydınadam da fena değil.Tabi tercih sizin saygı duyarım...Saygılarımla.

Sayın Farmakoloji,Hoşbuldum.Bu isim masonluk ve masonlukta ifade edilen aydınlanma ile alakalı ifade edilen şeyleri okumam ve "Işık uykulu gözlere yavaş yavaş verilir"i görmem ile aklıma geldi.Kullanıcı adını sayın ADAM ile benzer olduğu için değiştireceğimi sanmıyorum.Sebebi benzediğini düşünmemem ve benzediğini varsaysak bile değiştirmem gerekmediğini düşünmemdir.
Saygılarımla

Haziran 01, 2018, 04:11:50 ös
Yanıtla #3

Sen Özelsin

Haziran 02, 2018, 01:49:23 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hakikate inanıyorsan tesadüflere inanmayı bırak gerçekleri   G<ör

Haziran 05, 2018, 02:09:21 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Haziran 30, 2018, 12:30:44 öö
Yanıtla #6

Hoşgeldiniz. Umarım daha çok ışığı yansıtır ve aydınlanırsınız.!
Novus Ordo Seclorum.!