Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Black Sun Empire  (Okunma sayısı 6272 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 24, 2011, 05:32:02 ös
  • Ziyaretçi

Merhabalar,

Buradaki sayın üyelerin tüm bilgilerinden yararlanmak niyetindeyim. Sorum çok geniş bir soru ve tek önemli konu şu ki düşünmeye sevkedilmenin yanı sıra cevaplara da ulaşmak istiyorum.

Öncelikle kendimi tanıtmalıyım. Bu bir ifşa değil paylaşımdır. Kökeni "Yılanlar" adlı bir coven'e bağlı spiritualist bir grubun içerisindeyim. Bağlantı ve soya baktığımda, geldiğim yerin Sümerlere kadar uzadığını keşfettim. İlk ruhani inisiyasyonum EA (Enki) ( En- Lord Ki-Earth) tarafından gerçekleştirildi. Enki insanı ve maji gücünü yaratan tıpkı dinlerde geçtiği gibi insanın yaratılışını topraktan getiren Sümer tanrısıdır. Elementi su olmakla beraber, rengi mavi, yönü doğudur. İkinci inisiyasyonum ise ansızın bir ritüel esnasında gerçekleşmiştir. İkinci İnisiyasyonum Azazel tarafından havayı temsil eden güney tarafından kan kusarak acı çekerek olmuştur. Bu inisiyasyon sonunda ilk gördüğüm sembol dışında diğerleri sadece duygusal imgeler taşıyan runiklerdi. Fakat ilk sembolü 1.5 yıl sonra tekrar daha net gördüm. Bir anda tekrar bir acıyla parlayan o sembol Black Sun yani nazi ss masonları diye geçen Schwarze Sonne idi. Araştırmaya başladığımda, inka, mısır mitolojilerinde aryan ırkını anlatan bilgilere ulaştım. Hatta insanları uzaydan gelip eğiten annunakilerin yılan ırkı yani aryan ırkından geldiği ve bunlarında yılan veya kertenkele şeklinde olduğu birçok belgeye ulaştım. Hatta SS zamanında Himmler'in nekromansisi, gizli tapınaklara taşınan bilgileri taşıma amaçlı kullanılan UFO'lara kadar. Yeraltına gömülmüş bir hazinenin kalıntılarına ulaştım.

Mısır ritüelleri içerikleri barındıran Illumunati'den tutun, inançlarımın sembollerine tüm din, inanç ve mitolojilere kadar dayanan geniş bilginin sanki bir kaynağı gibiydi. Çok kafa karıştırıcı gelebilir bu yazım şeklim fakat tamamladığımda parçalar birleşecektir.

Özetle; İnsanlar varoldu, Aryan ırkı geldi insanı mağaralardan çıkarıp, astronomi,matematik,fizik,tanrı kavramı, erdem ve sistem sahibi yaptı. AEON'dan gelen bu varlıklar, YEHOVA'nın kıskançlıktan tutuşan eteklerini aleve vermek için kozmoz iradesi taşıyan birer kaos ordusu kurdu. Buna insan deniyordu. Fakat YEHOVA'nın etkisi yine bu kosmosu sol ve sağ elin dengesinden yani ABSU ve TİAMATIN siyah ve beyaz dengesinden alıp. Sapkın bir sağ oluşturdu. Buna karşılık bir karanlık yol oluşturuldu ki buna, "left hand path" dendi. Amacı, sahte kaosu gerçek kaosla yıkıp Cosmos ve gelişimi devam ettirmekti.

Bunun gibi kısır döngü savaşın içinde yatan gizli öğretiler, kelimeler, semboller, din ve sistemler, mitolojiler ve daha niceleri benim inançlarımlada bağıntılıydı. AL-LAH kelimesinin iyilik ve kötülük anlamı ifade etmesi ( ying-yang gibi ) absu ve tiamat, kaos ve kozmos, artı ve eksi, bir ve sıfır, var ve yok kavramlarının tümüne baktığımfa ve öğrendiğim sümer,akad ve rahip öğretileri ile ulaştığım varlıklardan astral veya board vasıtası ile edindiğim sembol kelime ve özel bilgiler ile büyük fakat karmaşık bir bilgiye ulaştım.

Şimdi asıl sorum şudur. Masonluk, kardeşlik, gül haç , siyonizm , yahudilik, paganlık , tapınakçılar , illumunati, sümer , yılanlar, kara güneş, necronomicon gibi. Deli gibi etrafta herşeyin içinde varolan bu kelime, imge ve sembollerinin yorumları açılımları elindeki bilgileri nelerdir. Bütün bunları birleştiren veya ayıran özelliklerini siz sayın üyelerden istiyorum. Dev bir kitap yazma peşindeyim. Prodüksiyon arıyorum. Ama sadece kardeşliğe dağıtacağım bu kitap için. Her bilenden okült ,ezoterik ,bitki, renk, taş , ritüel, mitoloji , kitap, kaynak , gizli örgütler hakkında en geniş bilgilerini paylaşmalarını ve

En büyük soru olan Under the Flag of Black Sun, Brotherhood of Snake'in Masonlarla ilgisi nedir? sorusuna cevap arıyorum ve istiyorum. Değerli üyeler bildikleri herşeyi akıllarına ilk gelen veya araştırmalarında vardıkları sonuçlar üzerine paylaşırlarsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim. Biraz karmaşık anlatımımdan dolayıda özür diliyorum. Yazı ile ifadesi ancak özetle bu kadar.


Ekim 25, 2011, 01:02:03 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Anatolian Snake gerçekten güçlü bir LHP gurubudur. Özellikle de SIT, Ama Lasuax'ın egosuna kurban gttiğini söyleyebilirim. Snake hiç bir zaman kendisine Coven dememiştir. En azından izmirli olan kol coven kelimesini sevmez. (SC den olsa gerek:) iyi ki yapmışım) Ankaralıgurup olan E.A ise şuan fiilen dağınıktır. (Sin Of Siniter oldu yani). Gelelim devamına

ENki inisiye etmez tüm LHP yapılardaki gibi self-initiation vardır. Neden hala enki deniyor onu da bilmiyorum sanırım JoS'tan kaldı en son bu JoS naziziminin izlerini silmiştik oysa ki? Şu black sun'ı bırakın kuzum çok sapıtmışınız birkere ananukiler reptilian değildir. (Kim diyebilir ki bir ananukiye reptilian olsa olsa ezaikelin müridi yer bu zırvalığı) Dirhem LHP'den anlamıyormusunuz.. Bırakın şu internet dinini ya kuzum bırakın.. Ok biz de LHP'yiz ama biraz büyüyün..

Şimdi ben size tarihçe anlatayım..

1990ların başında A:A isimli gurup (crowley ile alakası olmaya antalyalı bir sinister) yeterince sprituel çalışmalar yapıyordu fakat kaynak sıkıntısı çok derindi (Kitap yok bi halt yok) aynı dönemde ise ankarada witchtrapt adında biraz antichrist bir yapı da vardı. Onun çoçukları olarak S.i.t dünyaya geldi. S.i.t'nin amacı J.O.S ritini türkiyeye klonlamaktır. Rit j.o.s sumerian, babilonian izler taşımakta. Biraz Nasyonel sosyalist ve epey de enkispeak adlı yapının devamıdır. Amerikada en çok tutan 3 yapıdan biri . (CoS, TS (Xeper,CoA vb), JoS)
1997-98de İlk S.i.T 6 kişi tarafından kuruldu. Daha sonra içlerinde basına yakın olan biri bilindik bir kitabı yazdı. Marduk gündeme iyice oturmuştu aynı arkadaşla bir röportaj düzenlendi Gerçek adı G. olan (Burada Teateres Des Vampires anlamında TDV diye kısaltacağım) cok konuştu (Konuşursam astral acı çekeceğim dedi) Buna türkiyedeki LHP tarihinde 1inci ifşa diyoruz.
1nci ifşa sonrasında bu yapı 3 organizasyon doğurdu SiT, Ministery ve daha sonra  5 yıllık bir donemde kurulan EA (Enkis Army) 1nci ifşa sonrasında iki kanat çok sayıda adam yetiştirdi. Özellikle TDV çok fazla atamı yanına çekti. TDSnin askere gitmesi iş hayatı vs sebeplerle ministery çöktü. Uzun bir süre EA ve SiT çekişmesi yaşadık. SiT bu arada pek çok şey yaptı. (10 yıl gibi bir sürede enkian olmaktan vazgeçti (Çok emek harcadık)) Fakat E.A şiddetli bir şekilde self inisiasyona dayalı enkian propagandası yaptı. Keza TDV de piyasaya dönünce enkian patlaması tekrar yaşadık. (Bu sefer nazi enkianlar oldu)
2009da 2nci ifşagerçekleşti. Bu seferki gazete haberi özellikle yılan cemiyetinin ufak bir lansmanı idi. (Rutuel chamber da vardı) Bir yandan da SiT angelografik çalışmalar yapanlara yaklaşıyordu. Droconian ve Teistiklerin yapacağı en iyi şey ortadan kesmekti. Biz de oyle yaptık. Ben SC ismini önerdim ve kesip attık. S.i.T halen o kesmenin şokundadır.
Merakları gidermek için şunu söyleyim. Perisperi, Demonolatri, Quliphot ile çaışıyoruz ama 15yıldır işin içinde olan hiç birimiz artık Enki ile konuşmuyoruz. Enkian düşünce bitti. Sadece 10 yıl önce yaptığımız zırvalıkları okuyorsunuz. 0 yıl evvel o kadar çoçuktuk ki oturur J.O.S sayfalarını çevirirdik. Bitti o dönem. Biz nasıl ikinci kuşaklar zor toparlandıysak siz de 3üncü kuşak olark olarak saçmalamayın. 10 yıl önceki yazılarımızı okuyorsunuz. Hatta Türkiyede bunları bizim yazdığımıza da inanmıyorsunuz. Kabus gibi yaa. Bu sistemi biz kurduk biz bozamıyoruz. Nerxulku o yazdıklarını biz uydurduk yok oyle bişi. Hatta en çok uyduran adam da G. Lasu. Nebulkadnezar ve benim. Hepimiz koptuk yuh ne saçmalamışız da dedik. Ama bitti. Yeniden kursak farklı olurdu.


Ekim 25, 2011, 03:22:41 öö
Yanıtla #2
  • Aktif Uye
  • ***
  • İleti: 689

Meleklarin Küllerinden Andrew Collins yazmış
bu kitap beni çok etkilemişti.
Ezidi inancı da bu gibi şeyleri kendi içlerinde saklıyorlar.
Ahura Mazda Kutsal tavus kuşu ve yılan adamlar
çok ilgimi çekti.
Doğru rehberini bulana ne mutlu...


Ekim 25, 2011, 10:46:54 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Sayın kardeşim,

İlk oluşumda P.S.S.S. himayesinin biraz dışında eğitim görmeye başladım. Daha sonra tabiki J.O.S. etkilerinide kullandık. Tabi beni bulan ve yardım eden ilk kişiler zaten 6 yıl önce Jos kökenli idi. He daha sonra ne oldu? Demonology diye birşeyin kalıplarla sınırlandırılmış bir boş inanç olduğunu çözdüğüm vakit, Sümer tanrılarıyla bu işin özüne kendi dilinde inmeye başladım. Birşey okumadım yazdığınız, hiçbiryerde hemde. Black Sun gerçek bir kehanettir, öyle ki hala heryerde geçiyor. Uçmak dediğiniz olayların bi ton izleri var etrafta. Bu boş majik tiplerin saçma sapan uygulamaları içinde Golden Dawn IAD YHVH pisliklerini latince ve enokçadan uzak tutup, SAY-TAN yani özlük ışığı denen gücün varlığını, hem ABSU hem de TIAMAT tarafından güç alarak koruduk. Şimdi daha daha derin sırlara yakınlaşıyor insan. Tabletlere, kaynaklara ulaştıkça. Ben internet büyücüsü değilim. Onca kütüphanede boşa araştırma yapmadım, onca büyük rahiple boşa iletişim kurmadım. Spiritualizmi, materyalizm yolu ile dahi bulabildim. Eğer ki varsa "biz ne kadar uçmuşuz, neler yazmışız" demediğiniz, gerçeği daha çok barındıran bir kaynak. Paylaşın ki görelim. Annunakileri hiyerogliflerde kertenkele ve yılan şeklinde resmeden sümerlere ne demeli? Inka,hint,mısır mitolojilerinde, yazıtlarında geçenlere ne demeli peki? Nazizm ile birleşmiş bir spiritualizm'den çok John Dee'nin kitaplarına yeniden hayat veren Himmler'e ne demeli? Mesela NECRONOMICON. Şu an Illuminati.org'un içeriğinde bile, piramitin linklerinin en dibinde http://www.illuminatiorder.info/illuminati/index.htm linki içinde  "Ma’at-neb-men-aa, Ma’at-ba-aa" yazısı altında dahi

"At the east of the world stands
The Midnight Mountain.
Eternally his light is performing.
The human being's eye can not see him,
And still he is there.

Above the Midnight Mountain shines
The Black Sun.
The human being's eye can not see her,
And still she is there.

In the interior her light lights up.
The brave and the just ones are secluded -
Still the deity is with them.”

 

- Inscription of Babilu"

 Görüldüğü gibi hala black sun geçmektedir.Ekim 25, 2011, 11:07:08 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Bu arada eklemek isterim. Sabitfikirli bir spiritualiste spiritualist denmez. Çünkü spiritualizmin kökünde gelişim ve sonsuz bilgi vardır. ENKI, MARDUK , ANU , SETH , NERGAL, PAIMON vs vs. neyle konuşursan konuş. Bi farkı yok zaten. Sadece özellikleri gelişimde yardımcı oluyor. Self initation tamamen koca bir saçmalık. Rahip tarafından inisiye olmayan kişi inisiye olmamıştır zaten. Elini kesip artık müslüman değilim demekle olmaz inisiyasyon zaten. Bur zırvalıkları bizde aştık...


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
0 Yanıt
2487 Gösterim
Son Gönderilen: Şubat 27, 2011, 12:23:42 ös
Gönderen: ozkann
2 Yanıt
1767 Gösterim
Son Gönderilen: Ekim 01, 2014, 08:48:23 ös
Gönderen: MEDUSA
0 Yanıt
1490 Gösterim
Son Gönderilen: Aralık 21, 2014, 05:25:57 ös
Gönderen: MEDUSA
0 Yanıt
1221 Gösterim
Son Gönderilen: Ağustos 16, 2015, 03:34:20 öö
Gönderen: MEDUSA