Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bahçeli'den şükran!  (Okunma sayısı 2241 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 16, 2007, 03:12:12 ös
  • Ziyaretçi

Seçim beyannamesini açıklayan Bahçeli, Erdoğan'ın "Baykal'la aynı ağzı kullanıyorlar" eleştirisine, "Allah'a şükür Bush ve Barzani ile aynı ağzı kullanmıyorum" yanıtını verdi..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın "Baykal'la aynı ağzı kullanıyorlar" eleştirisi ile ilgili "Allah'a şükür Bush ve Barzani ile aynı ağzı kullanmıyorum" dedi. MHP'nin "Onarım programı" olarak nitelediği seçim beyannamesini açıklayan Bahçeli, Erdoğan'ın şehit cenazelerinde protesto yapan grupların MHP'li olduğunu ima etmesiyle ilgili "Sayın Başbakan'ın çok acil dinlenmeye ihtiyacı var. Gelişmeleri yakinen takip etme yeteneğini kaybetmiş durumda" dedi.

İÇİMİZ KANIYOR
Cumhurbaşkanını halkın seçmesi ile ilgili görüşlerinin sorulması üzerine ise Bahçeli "Bunlar çıkmaz sokak. İnatlaşmanın değişik unsurlarıdır. Cumhurbaşkanı seçimini TBMM'de yapmak lazım" dedi. Kamyonda valizlerle birlikte şehit cenazesi taşınması olayının sorulması üzerine ise Bahçeli, "Üzülmemek mümkün değil. İçimiz derin kanıyor. Bunu bazı köşe yazarları ve medya patronlarının ile sayın Başbakan'ın görmesi lazım" karşılığını verdi. Bahçeli tarafından açıklanan bildirgede en dikkat çekici başlıklar terörle ilgili oldu. Terörle mücadelede "kararlılık" ortaya konulacağı belirtilen beyannamede, terörün yoğun olduğu bölgelerde devlet otoritesinin kurulacağı, ekonomik ve sosyal kalkınma projesinin uygulamaya konulacağı vurgulandı. Beyannamede, "Terörün uluslararası boyutuna karşı tedbirler alınacak. Kuzey Irak'ta yuvalanan terör örgütüne karşı uluslararası hukuktan kaynaklanan tüm haklarımız kullanılacak. Türkiye'nin güvenliği üçüncü tarafların iznine ve inisiyatifine bırakılmayacak. Hangi ad altında olursa olsun, terör suçları için genel, özel veya siyasi af gündeme gelmeyecek" denildi.

Haziran 17, 2007, 10:50:59 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

vaybe devlet bahçeli döktürmüş yine
« Son Düzenleme: Haziran 17, 2007, 10:53:19 öö Gönderen: ohannesburq »

Haziran 18, 2007, 06:28:20 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Bana gore politikacilar hep ayni...
Ahmet Mehmet onemli degil. Bir koltuk, iktidar sevdasi oldumu herkes degisiyor.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 19, 2007, 08:50:45 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Bana gore politikacilar hep ayni...
Ahmet Mehmet onemli degil. Bir koltuk, iktidar sevdasi oldumu herkes degisiyor.

aynen katılıyorum... bide siyasetçiler iktidar koltuğuna oturduklarında birden değişiyorlar her halde o koltukta bir keramet var... :D ;) :D :)

Haziran 19, 2007, 09:39:14 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

devlet bahçeli sürekli böyle açıklamalarda bulunuyor ve birçoğu mhp ye küskün olan bir kesim ise meclisteyken verdiğin hangi sözleri tutabildiniz diye soruyor...
ülkemizde çöken herşeyle birlikte elbetteki dünyadaki gerçek siyaset anlayışıda çöküntüye uğruyor.o yüzden artık benim gözümde türkiyede siyasetçi yok devlet bahçeli,deniz baykal...ve bütün parti yöneticilier çoçuk gibi birbirlerine sataşıyorlar açıklamalarıile birbirlerini sıkıştırma yarışına giriyorlar tek dertleri bu...siyaset ve siyasi görüş bir ideoloji ister ve bütün çalışmalar bu ideoloji çevresinde toplanıp başka partilerden iktidar alma oyunu değil kendi ideolojilerini savunabilme sanatıdır aslında siyaset ve malasef ülkemizde bu artık yok herkez politikacı