Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: & SİSTEM &  (Okunma sayısı 11323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 16, 2008, 11:44:22 öö
Yanıtla #20

Sn. Sevil, beni de yanlış anlamayın fakat ben pekte birşey anlamadım bu yazdıklarınızdan... Siz biraz daha konuyu açarsanız ve devam edeceğini söylediğiniz bilgi paylaşımınızı yaparsanız biz de anlayıp yorum yapabiliriz sanırım... Takdir edersiniz ki benim gibi çokta eski olmayan, artık yenide sayılmayan üyelerimiz var... Her yazı dizinizi takip edemediğimden, kısacası ben anlamadım neyi anlatmak istediğinizi...
Sevgilerimle,

Mümkünse Sistem'i ne şekilde algıladığınıza dair önemli açıklamalarda bulunun da ben de bilgilerinizden yararlanayım (!)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ocak 16, 2008, 12:01:36 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

Sn. Sevil, beni de yanlış anlamayın fakat ben pekte birşey anlamadım bu yazdıklarınızdan... Siz biraz daha konuyu açarsanız ve devam edeceğini söylediğiniz bilgi paylaşımınızı yaparsanız biz de anlayıp yorum yapabiliriz sanırım... Takdir edersiniz ki benim gibi çokta eski olmayan, artık yenide sayılmayan üyelerimiz var... Her yazı dizinizi takip edemediğimden, kısacası ben anlamadım neyi anlatmak istediğinizi...
Sevgilerimle,

Mümkünse Sistem'i ne şekilde algıladığınıza dair önemli açıklamalarda bulunun da ben de bilgilerinizden yararlanayım (!)
Sn. Sevil, sizin ifade etmek istediğiniz doğrultuda Sistem hakkında yetersiz bilgim ile önemli bir açıklama yetkisini kendimde görmediğimden, böyle bir yorum! yaptım. Beni bilgilendirmenizi rica ettim, fakat siz maalesef bana karşı değişik bir tavır sergiliyorsunuz... Açıkçası algılayamıyorum, saygısızca bir davranış sergilemek istemediğimden yazdıklarımı yeterli görüyorum.... Konuyu saptırmamak adına, daha fazla birşey yazmak istemem...
Saygılarımla,

Ocak 16, 2008, 12:27:17 ös
Yanıtla #22

Konuyu saptırmamak adına göstermiş olduğunuz ince ve nazik tavrınızdan dolayı size çok Teşekkür Ediyorum, yazdıklarınızı yeterli görmenize üzüldüm açıkçası Sevgili Blossom; amaç Bilgi Paylaşımıdır ve hiçkimsenin herhangi bir Bilgi konusunda ne bir yeterliliği ne de yetersizliği görülebilir! Bu dünyada olduğumuz sürece Daima Öğrenme Sürecinde olduğumuz bir Gerçektir!

Bu konuda merak ettiğiniz bir husus varsa sizinle özelden de paylaşabilirim ancak forum üzerinde gereken açıklamayı ( merak edilmesin öyle şaşırtıcı bilgi değildir) uygun görülmesi halinde tarafımdan açıklanacaktır.

Saygılar (Her Daim Söylediğim Gibi) Bizden;

Ocak 16, 2008, 12:35:59 ös
Yanıtla #23
  • Uzman Uye

Dünyada 11 eylül v.b. olaylar ile ilgili Ben kendi fikrimi açıkladım
Özellikle her hangi bir çatışma çıkmasın diye işin diğer boyutunada girmek istemiyorum.

Ocak 16, 2008, 12:38:30 ös
Yanıtla #24

Ne tür bir çatışmadan korktuğunuzu pek anlamış değilim Sayın Shemuel; asıl korkulması gereken tek bir şey varsa o da Tanrı'nın Gücü'dür!!! Eğer ki Tanrı'nın Gücü yanınızda ise o zaman sizi hiçkimse durduramaz. Aksi halde en ufak bir kargaşalıkta _----İŞİNİZ BİTER---_

Ocak 16, 2008, 12:56:19 ös
Yanıtla #25
  • Uzman Uye

Ne tür bir çatışmadan korktuğunuzu pek anlamış değilim Sayın Shemuel; asıl korkulması gereken tek bir şey varsa o da Tanrı'nın Gücü'dür!!! Eğer ki Tanrı'nın Gücü yanınızda ise o zaman sizi hiçkimse durduramaz. Aksi halde en ufak bir kargaşalıkta _----İŞİNİZ BİTER---_
her hangi bir fikir çatışmasından korkuyorum
ikincisi  insandan korkarım ama canlı olanından ,cansız olanından bir zarar gelmez isterseniz gidip iki mezarın arasında sabahlayın

Ocak 16, 2008, 03:05:48 ös
Yanıtla #26

Ben de diyorum ki asıl korkulması gereken tek şey;  -_-_-_ Tanrı'yla Çelişkiye Düşülmektir!!!-_-_-_

Buna hiçbir İnsanoğlunun asla dayanacağını zannetmiyorum.

S  İ  S  T  E  M

Ocak 16, 2008, 03:20:07 ös
Yanıtla #27
  • Uzman Uye

Tabiki sevili kardeş Tanrı ile çelişkiye düşmek ayrı  bir mesele

benim demek istediğimde Dünyada sistemi insanlar belirliyor

Ocak 16, 2008, 03:27:28 ös
Yanıtla #28

O Senin görüşün, benimkisi ise çok farklı yalnız geldiğimiz şu noktada Sürecin Hızlanmasına paralel olarak benim canımın yandığı an buna vesile olan kişilerin de çok geçmeden yanacağı bilinmelidir. ( Tabi Ruhsal Anlamda )

Mesajımın mutlak surette yerine gideceğini biliyorum.

İNSANLIĞA SUNULAN, SUNULMASI GEREKEN EVRENSEL SIRLAR HK.

GEREKEN GEREKTİĞİ ŞEKİLDE YAPILMADIĞI TAKTİRDE SİZE DOĞRUSUNU SÖYLEYEYİM YERYÜZÜNÜ BEKLEYEN ÇOK KORKUNÇ BİR TEHLİKE BAŞGÖSTERECEKTİR.

Dikkate Alınmam Dileğiyle  ;)
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2008, 03:39:44 ös Gönderen: Sevil »

Ocak 16, 2008, 08:59:42 ös
Yanıtla #29
  • Ziyaretçi

Sn. Sevil, yazdıklarımı yeterli gördüm. Çünkü bu konu bilgi dahilimde değil. Açıkçası bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup yorum yapmak istemem. Siz benimle paylaştığınız sürece ben bu ince hareketinize minnettar olup ilgi ile yazdıklarınızı okurum... İster özel mesaj yolu ile ister konu başlığı altında, o sizin takdirinizdir... Ben her daim bilgiye aç olmuş bir insanımdır...
İlgi ve alakanız için teşekkürü bir borç bilirim.
Saygılarımla,