Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Süleyman 'ın Anahtarı ( The Solomon Key)  (Okunma sayısı 31812 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 20, 2008, 06:19:25 ös
Yanıtla #40
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn. 82,

Bahse konu kitabı bulabilmek için herhalde öncelikle yazarını harekete geçirmeniz gerekecek ki, romanı tamamlasın ve baskı için yayınevine teslim etmiş olsun. Zaten eser son haliyle yayınevine teslim edildiği an büyük bir hızla basılacaktır. Çünkü kitabın ISBN numarası bile alınmış durumda.

Bu sebepten yurt dışındaki tanıdıklarınızı aktivite etmenize gerek yok. Roman yayınlandığında www.amazon.com dan sipariş edebilirsiniz.

Saygılarımla.

Ekim 20, 2008, 06:25:58 ös
Yanıtla #41

Saygıdeğer Sevil;

Kitabın çıkma süresi çok fazla mı değil mi pek bir süre veremem türkiye için ama bana yurtdışından getirilmesinden dolayı ben daha çabuk  erişebildim yapıta.. Sonrasında büyük uğraşlar sonucu bir tanede türkçe yazılımını bulup arşivime katmış durumdayım..

Saygılarımla..

Anliyorum.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 20, 2008, 09:41:51 ös
Yanıtla #42
  • Ziyaretçi

Şimdi, bu konu başladığından beri düşünüyorum, konu hakkında, yanlış anlamayı Syn: Skull G düzeltti, ama noksan olan yan var hala, o da İNGİLİZCE'sinden bahsetmem. Kütüphanemi karıştırdım, aklıma gelmedi, kitabı bulamadım, sonra yukarıda, farmason82'inin kapak resimlerini gördüm. A ha dedim, bundan birkaç yıl önce Tempo ya da Aktüalite Dergisi kitabı anmalık olarak vermişti.... Piyasa da Türkçe tanıtım benim bildiğim, karşılaşmadım. Ancak söylediğim gibi Dan Brown hakkında Skull G'nin görüşlerini tamamen benimsiyorum.
Saygılarımla.

Ekim 21, 2008, 08:52:05 öö
Yanıtla #43

Ya bisey soylicem Arkadaslar; simdi bu Kitabin ( uzerinde niye bu kadar cok duruyorsam anlamis degilim ama neyse) da Masonlukla bir ilgisi oldugunu, olabilecegini soylemeyin artik.. Cunku Kitabin kapagina baktigimda Masonik amblem var ve Suleyman da anlasilacagi uzere ( Suleyman Mabedinden biliyorum ) Masonlugun sanirim temel tasidir. Edindigim kadariyla tabiki, pek fazla yeterli bilgi sahip olamamam dogal bana gore ama nedense son yillarda bazi filmler ve kitaplar Masonlugu isaret ediyor gibi geldi bana, yaniliyor muyum?

Masonlukta bisey var ama ben hala cozemedim. Gerci daha once soyledigim gibi bazi seylere burnumu sokmak yerine hemen dalmama taraftariyim ama gelgelelim bazi zamanlar kendimi bunlari dusunmekten alikoyamiyorum.

Mademki Masonluk bir isaretse o halde bu Sitede yeralmam bile benim icin buyuk sans :) gerci bisey de ogrenemiyorum ama yani Masonlukla ilgili olarak bilinmeyen yonleri ve gizemleri..

Masonlugu desifre etmek lazim :D

Bakin Sayin Masonlar; Sizlere son derece Saygi duyuyorum ama bana gosterildigi yoldan ilerlemem gerektiginden bir ipucu mahiyetinde bana verilen seyi cozmekle mukellefim. Sanirim sira Size geldi Masonluk! Gerci bu devenin igne deliginden gecmesi kadar zor ve imkansiz :( ama baska carem yok..

Su Kitabi okursam belki bir sonuca varabilirim ..

=> Pardon, bu arada gerekli duzeltmeyi yaparak yanlis anlasilmanin onune gecmek istiyorum :

Sayin Masonlar; Sizlere Saygim Sonsuz ama Hakkinizda konusurkan temkinli davranmaya calisiyorum, tabiki korktugumda degil ama nedense Karsilikli Saygi Anlayisi cercevesinde bulundugumdan kaynaklaniyordur, asla ve asla sahip olunan Sirlari ogrenme gibi bir cabam yok, olamaz da.. Boyle bir aciklmayi yaptim cunku ben kendim icin nasil ki bu dunyada yeraliyorsam bildiklerim sadece bilmem gerekenlerle sinirli oldugundan fazlasi ya da beni alakadar etmeyen seyler bana yarardan cok zarar getirir. Sadece merakim su;

Neden bu denli Masonluk uzerinde duruldugudur. Bunu cozmeye calisacam.

Saygi ve Sevgilerimle,
« Son Düzenleme: Ekim 21, 2008, 09:09:54 öö Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.