Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Itzhak - La_Merica  (Okunma sayısı 29233 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 19, 2008, 04:01:20 öö
Yanıtla #80
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Şunada acıklık getırmek ısterım kı uyelerım konusunda secıcı davranmam sıkı bır kurallar butunune baglı oldugumdandır..
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Ocak 19, 2008, 10:06:20 öö
Yanıtla #81
  • Ziyaretçi

Arkadaşım örnek aldığını söylüyorsun ancak siten fason masonlar.org gibi geldi bana.Bir sitenin fasonunun yapıldığını ilk kez görüyorum :).

Sn. Admin aklıma iyi bir fikir geldi.Masonlar org a gelen e-mailler konusundaki abuk tipleri bence bu siteye yönlendirin.Hem  onların kalbini kırmamış olursunuz hem de sevgili itzhak üye kazanmış olur :) nedersiniz?

Ocak 19, 2008, 05:56:17 ös
Yanıtla #82
  • Seyirci
  • Aktif Uye

saygıdeger piyon ;
Uye ıstemıyorum fıkrınız ıcın tesekkur ederım...Sitemdekı amac uye toplamak degıl...suan ıcın en fazla 25 uye dusunuyorum..Masonlar orga gelen tepkılere bakarsanız sebebının Masonık konular oldugunu goreceksınız...sitemde Masonık konular olmadıgı ıcın boyle bır fırsatta kalmadı elınızde...:DDedıgım gıbı 25 uyelı bır sıtem olsun ıstıyorum bunun nedenı sıtede herkesın calısmasını ıstıyorum belkıde her uyeye bır konunun modlugu duser...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Şubat 25, 2008, 01:31:02 öö
Yanıtla #83
  • Ziyaretçi

Sn. Piyon, Sn. Itzhak' ın sitesinin sorunlarından bahsetmişsiniz. Siteye ulaşılmıyor, ben göremedim siteyi Sn. Itzhak?

Şubat 25, 2008, 02:54:45 öö
Yanıtla #84
  • Uzman Uye

saygıdeger piyon ;
Uye ıstemıyorum fıkrınız ıcın tesekkur ederım...Sitemdekı amac uye toplamak degıl...suan ıcın en fazla 25 uye dusunuyorum..Masonlar orga gelen tepkılere bakarsanız sebebının Masonık konular oldugunu goreceksınız...sitemde Masonık konular olmadıgı ıcın boyle bır fırsatta kalmadı elınızde...:DDedıgım gıbı 25 uyelı bır sıtem olsun ıstıyorum bunun nedenı sıtede herkesın calısmasını ıstıyorum belkıde her uyeye bır konunun modlugu duser...

19 Ocak 2008, Saat 15:56...Siz burada bu yazilari yazarkene dalgalarin carptigi yerde birileri bir buyuk farenin dizine basini yaslamis sekilde denizi ve olanca guzelligiyle gunesi izliyordu... Hey gidi gunler :D

Muhabbetle

Mart 28, 2008, 05:39:43 ös
Yanıtla #85
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Piyonlar , Piyon ve Piyonları kullananlar olmak uzere ıkıye ayrılırlar.... Piyon olmayın sizi piyon etmelerınıde ızın vermeyın..Saygılarımla...

Mart 28, 2008, 07:37:12 ös
Yanıtla #86
  • Aktif Uye

Arkadaşım örnek aldığını söylüyorsun ancak siten fason masonlar.org gibi geldi bana.Bir sitenin fasonunun yapıldığını ilk kez görüyorum :).

Sn. Admin aklıma iyi bir fikir geldi.Masonlar org a gelen e-mailler konusundaki abuk tipleri bence bu siteye yönlendirin.Hem  onların kalbini kırmamış olursunuz hem de sevgili itzhak üye kazanmış olur :) nedersiniz?

:) :) :) :)
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Şubat 08, 2011, 12:28:29 öö
Yanıtla #87
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Kisi, Mason oldugunu idda ederek kisileri kandirmakta, aldatmaktadir. Ozel mesajlar ve emaillar ile yonetime kisisel saldirilarda bulunmak, Ozel bolumlere girebilmek icin yalan ve iftiraya basvurmak, yalan kisisel bilgiler sunmak en onemlisi degisken, zararli ve tehlikeli karakterinden dolayi seyirci statusune alinmistir.

Kisi hakkindaki bazi mesajlar bu baslik altinda birlestirilmistir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Şubat 08, 2011, 12:41:54 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 28, 2013, 12:06:26 öö
Yanıtla #88
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ben buraya üye olup sonra katılım düşüklüğünden atılanlar için buranın değerini bilememişler demiştim ama mod olup bile en sonunda atılanlar varmış... Çok yazık etmiş kendisine...