Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Einsof  (Okunma sayısı 22407 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 14, 2011, 11:58:41 ös
Yanıtla #50
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayin Zagzagel, Dirayet degilse, saplanti ve hastalik demek bence daha dogru olur. Gururunuzu, onurunuzu, serefinizi yerlere sererek kapisindan kovuldugunuz bir yere bacadan girmeye calismak ve bacasindan pislik icinde girdiginiz bir yerde sadece pislik yaymaya calismak bence kronik obsesifliktir. Saplantidir. Kotu niyettir.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mart 10, 2012, 10:49:34 ös
Yanıtla #51
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

[email protected]
" HULYA ILE CANLI KAMERALI GORUS "
Otomatik Erisim Adresiniz 2 defa TIKLA
Kullanici Adi : [email protected]
Sifre : einsof
Gökhan Soylu

[email protected]
Cevaplanmamis mesajiniz Var
Rumuzunuz :MASON154
Sifreniz :123456
Burdan Okuyun
Gökhan Soylu

[email protected]
Yeni mesajiniz Bulunuyor
Rumuzunuz :MASON154
Sifreniz :123456
Burdan Okuyun
Gökhan Soylu

SanalGece.​com
Sayın MASON154
derya rumuzlu üyemiz
size kameralı görüşme daveti yolladı.

Siteye giriş bilgileriniz;

Rumuz : MASON154
Şifre : einsof

SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN
Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her gün yeni bir yenilik, yeni bir sürprizle karşınıza çıkıyoruz.

24 saat aktif kamera odaları ile capcanlı görüşün.
Gokhan Soylu

Partner.ge​n.tr
Merhaba MASON154,
-> Hesabıma Git
-> Profil sayfama Git
-> Gelen kutuma Git
www.partner.gen.tr sitemizde yeni bir mesaj aldiniz!

Gönderen:
    greeneyes83
    28 yaşında
    İstanbul

Giriş yapmak için gerekli bilgileriniz:
Kullanıcı adı: MASON154
Şifre: einsof
Fanatizilerini gerçekleştirmek için daha fazla bekleme

Gokhan Soylu

Gokhan Soylu

Gokhan Soylu
    [email protected]

To: [email protected]
sn.mason neden bana davetiye yollamadığınızı öğrenebilirmiyim?

nefret‏

Gokhan Soylu

To [email protected]
Sn.Kin ve Nefret üstadı..
Bana davetiye yollarsanız memnun olurum
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 11, 2012, 10:31:31 öö
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

Artık mail adresime giresim gelmiyor bu fake arkadaşlık  sitelerinden gelen yüzlerce mail yüzünden silmekten bıktım usandım yani. Bir şekilde isim vermeyeyim ciddi forum, oyun vb. sitelerine olan üyelik bilgilerinizi şifrenize kadar veriyorlar. Kullandığım şifre siteye göre değiştiği için hangi siteden çaldıklarını anlayabiliyorum. GSM şirketlerinin milyonlarca müşteri bilgilerinin bile hacklenip çalındığı ve cüzi bir fiyata pazarlama şirketlerine el altından satılığı bir ülkede kişisel bilgilerin ne kadar güvende olduğu tartışılır hale geldi. Tıkladığınızda size otomatik hesap açıldığını ve yüzlerce seksi kadından erkeksi saldırganlıkta mesajlar aldığınızı görüyorsunuz. Ücretli üyelik olmadan cevap yazamıyorsunuz ve internet dünyasına yabancıysanız bu kadınları gerçek sanabilir cennete düştüm galiba diye düşünebilirsiniz. Bunu gerçek sanıp kredi kartınızla üye olduğunuzda fake kadınlardan cevap alamıyorsunuz bu şekilde erkekleri ekonomik anlamda soyuyorlar.

Demek istediğim Einsof'u tanımıyorum o yüzden yargılamak istemem fakat insani kişiliğini iyi niyetini yitirmiş fakat oldukça yetenekli zeki insanlar her yerde mevcut. Her ne kadar kötü niyetli olsa da bu gibi faaliyetleri yapabilmek için de ciddi düzeyde bir zeka ve çaba gerekli.

Saygılarımla.

Mart 14, 2012, 01:21:07 öö
Yanıtla #53
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Eski mesajlarıda okuyunca bayağı şaşırdım. Ne meraklıymış foruma yazmaya.

Mayıs 29, 2012, 12:11:16 ös
Yanıtla #54
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn Uyeler,

b12 kullanici ismiyle siteye uye oldugu saptanan Kisi seyirci statusune alinmistir.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Mayıs 29, 2012, 12:31:29 ös Gönderen: MASON »

Mayıs 14, 2013, 09:50:50 ös
Yanıtla #55
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Basarisiz denemelerin sonucunda sahsima gonderilen email...

Sn. *** Mason niye bu kadar korkuyorsunuz ? O sitede yazdığım takdirde insanların masonluktan nefret edeceğini mi düşünüyorsunuz..? Korkularınız nelerdir gelin hep beraber bilinçaltınıza inelim küçükken *** ? Yoksa her gün alkol alıp *** Annesi her gün gözünün önünde dayak yiyen bir ezik misiniz siz ? Kendinize olan güveninizi neden yitirdiniz ? Bu soruların cevabını merak ediyorum.. Bir insanın sizin kadar ödlek olması için ciddi travmalar atlatmış olması gerekir.. Aman Gökhan'ı almayalım siteye bizi *** bizi rezil eder ele güne kepaze oluruz ne soytarılığımızı bırakır ne *** ne *** diyerek gerçekten kalbimi kırıyorsunuz. Ben bu kadar şeytani vasıflara sahip bir adam değilim.. Erkeklere ilgi duyuyorum heteroseksüelim korkmayın ***mem *** panik yapmayın ne de olsa siz "..insanlığa doğru yolu gösteren " erdemli kudretli büyük adamlarsınız..

Sizin o " parası olmayan giremez " replikleriyle döşenmiş pembe localarınızı *** oldu mu ? Sizin gölgesinden ödü kopan karaktersiz karakterinizi *** ! Sizin insanları  " doktor mühendis mimar işadamı olanlar artı bunları olamayanlar " diye ikiye ayırışınızı ***. Sizin ***..

Bana karşı yaptığınız bu *** bundan böyle tüm mason camiasına mal ediyorum.. Elimizden geleni ardımıza koymayız efenim.. Ne geliyorsa artık..
Hadi bakalım

üstadım selamlar ben einsof..
biraz önce süper loto oynadım aynı zamanda piyango aldım şans topu'nu her zamanki gibi her hafta deniyorum , kısa bir süre sonra zengin olup masonluğa müracat etmeyi düşünüyorum.Umarım Dul Kadın Kesesine 1 milyon dolar attığımda bana karşı yıllardır devam eden negatif tutumlarınız bir nebze olsun değişir.
Yetser Ara yardımcım olsun. Siz de dua edin malum zenginlik masonlukla aynı paket içinde geliyor.
Yoksunluk psikolojisine girmiş on küsür yıl evvel ben de yasaklanmıştım gerçekten kötü bir his ama biz böyle şeyler yazmadık tabi...