Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Zarathustra  (Okunma sayısı 2891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 02, 2008, 02:04:01 öö
  • Uzman Uye

Bu uyemizi nedense cok seviyorum. Mitoloji hastasi, engin birikimi ve analiz yetenegi, her yazdigini dusunerek okutan, yorumlari faso fiso seylerden degil bilakis ciddi alt yapi barindiran, forumda daha cok yazmasi gerektigi ve tartismalara katilmasi gerektigi hususunda kendisinden rica ettigim kendisini filozof olarak ta niteleyebilecegim, yorumlarini ve yazdiklarini bazen 2 ser defa uzerinden gectigim bir kac uyeden biridir dedigim, hayat olgusunu cok iyi kavramis olan kiymetli bir uyemizdir...

Muhabbetle

Mart 02, 2008, 02:07:08 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Kendisi hakkinda Sevgili Kirlangicin söylediklerine katiliyorum dedigim uyedir. :)

Mart 02, 2008, 01:43:06 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Hayatta "tuana" ve "kirlangic" in filozof olarak görmediği yazdıklarını okurken çok etkilenmediği kaç kişi var çok merak ediyorum  8)

Mart 02, 2008, 06:38:29 ös
Yanıtla #3

Sevgili Zarathustra; Yaşam Yolu'mda ilerlerken bir şekilde ( bu Site ) vasıtasıyla tanıştığım ve Ruhsal Aşamamda çok önemli bir yere sahip çok Değerli bir Kardeşimdir.

Sizi daima Sevgi'yle hatırlamak Dileğimle;)

Ve Lütfen Sağlığınıza gereken Mühimmiyatı önce Kendiniz ve Aileniz, sonra da Bizler için İhmal etmeyin ;)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 02, 2008, 10:54:36 ös
Yanıtla #4
  • Aktif Uye

Her şeyden önce nickini seçerken Nietzche'nin tarif ettiği kurgu Zerdüşt'ten mi yoksa tarihi kişilik olan Zerdüşt'ten mi etkilendiğini merak ettiğim üyemizdir.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Mart 02, 2008, 11:09:28 ös
Yanıtla #5

Her şeyden önce nickini seçerken Nietzche'nin tarif ettiği kurgu Zerdüşt'ten mi yoksa tarihi kişilik olan Zerdüşt'ten mi etkilendiğini merak ettiğim üyemizdir.
Buyuran Zerdüst'ten bir etkilenisim söz konusu degildir Sn.Veritas.. ;)
Bir güzel söz söyleme sanati varsa;birde güzel dinleme ve anlama sanati vardir..

Mayıs 11, 2008, 12:41:18 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

Bugunlerde rahatsizligi nedeniyle dualariniza ihtiyaci olan uyemizdir. Bir kayboluyor, pir kayboluyor mubarek.

Neyse,  rahatsizliklari hususunda yalniz olmadigina dair kendisine bir mujde vereyim, mide ulseri baslangici varmis bende de :)

Muhabbetle

Ekim 27, 2011, 06:30:27 ös
Yanıtla #7
  • Aktif Uye

Yazdığın konular çok hoşuma gidiyor örneğin ülke bayrakları ne iş yaptığını merak ediyorum.
Doğru rehberini bulana ne mutlu...