Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Mozart  (Okunma sayısı 12173 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 09, 2010, 05:52:12 ös
Yanıtla #10
  • Uzman Uye

Bay Mason,

Size özel mesaj attım defalarca, iyi niyetli olarak bazen bir hatanızı göstermek için, bazen forumla ilgili bir şey için. Kaldı ki bunların içinde çok önemli şeyler de vardı, birinin IP adresini yanlışlıkla verdiğinizi bile özel msj yoluyla size belirttim. Mesajımı aldınız, onu da kaldırdınız ama diğer mesajlarıma da olduğu gibi en azından insan yerine koyup bir teşekkür ya da mesajınızı okudum bile demediniz.
Bana cevap vermek zorundamısınız, hayır.

Şimdi de ben, sizin bu mesajınıza cevap vereceğimimi zannediyorsunuz.

Ne amaçla yazdığımı çok mu merak ediyorsunuz, Bay SkullG konuyu kitlediğinden dolayı sohbet bölümünde olup biteni, savunmamı anlattım.

Saygılar

Mart 10, 2010, 12:35:37 öö
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

Bay Mason,

Gereksiz abarttım, özür dilerim.

Sevgiler

Nisan 16, 2010, 12:30:49 öö
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

Bayan ve Bay forum üyeleri,

Forum içerisinde belirttiğim siyasi ve diğer düşüncelerim kesinlikle Rotary, Rotaract ve Interact kulüplerini bağlamaz. Benim siyasi ve diğer düşüncelerim Rotaryen, Rotaract ve Interactların siyasi düşüncesiyle bir tutulamaz. Rotary, Rotaract ve Interact kulüpleri farklı farklı düşüncelere sahip üyelere sahiptir, tek bir siyasi görüşü benimsemez.

Forumda almış olduğum görev dolayısıyla, bazı konularda artık çok fazla görüş belirtmeyeceğim, çünkü Rotary, Rotaract ve Interact üyelerini sanki belli bir siyasi, dini ya da herhangi bir düşüncedeymiş gibi görülmesini istememekteyim.

Umuyorum ki anlayış gösterirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla
« Son Düzenleme: Nisan 16, 2010, 12:33:09 öö Gönderen: Mozart »

Nisan 16, 2010, 12:52:27 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Sn Mozart

şubat ayında yoğundum giremedim pek, bu başlığı yeni gördüm, geç oldu ama tekarar hoş geldiniz. sanırım forum yönetiminin favori üyelerindensiniz:) siz bu foruma gereklisiniz.

Sevgi ve Saygılarımla

Nisan 16, 2010, 01:26:13 öö
Yanıtla #14
  • Uzman Uye

Bay Merimac,

Olsa olsa, en fazla ceza almada favori olabilirim.

Sevgiler

Nisan 16, 2010, 05:22:27 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tanrı unutmadığı kullarını hasta edermiş :):):)

Mayıs 19, 2011, 11:01:19 ös
Yanıtla #16
  • Uzman Uye

Askerlik bitti, hayata tekrar döndüm. Eski alışkanlıklar değişti, değişiklik çok hoşuma gitti. Biri eskiden sıklıkla telefon ve bilgisayar aracılığıyla girdiğim internete, şimdilerde giremez oldum, bir sıkılganlık geldi. Belkide üniversite bitti ondan olsa gerek, çünkü bir taraftan hocayı dinler bir taraftan internete girerdim. Yoksa adaptasyon sorunumu yaşıyorum ne... Neyse eylülde yüksek başlıyor, dersten sıkılır yine alışırım herhalde.

Temmuz 08, 2011, 12:19:03 öö
Yanıtla #17

Ben de şu an asker olduğumdan Sayın Zagzagel'in yazdığı paragraf çok hoşuma gitti. Yani askere gitmemiş ama nasıl hayal edebilmişse, hakkaten de aynen öyle. Alışkanlıklarım değişir diye bakıyorum ama iyileri azalıp kötüleri artıyor gibi. Sayın Mozart hoş geldiniz diyeyim, ama ideolojik gözlüklerinizle bakma alışkanlığını değiştirememişsiniz, hala eskisi gibi sertsiniz. Güler yüzle Zagzageli okurken verdiğiniz cevap kanımı dondurdu. Ben de Zagzagel gibi radikal bir partiye oy vermek isterdim (Orağı çekici olana değil, Yunus'u olana ;) )  Ama oyum boşa gitmesin diye yüzde 49'a attım gitti. Buna rağmen ordu beni atğm yaptı. Şırnak'ı da kendi ellerimle çektim :D
Karanlıklar prensi bir beyefendidir. W.Shakespeare

Temmuz 08, 2011, 12:43:25 öö
Yanıtla #18
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sevgili poperist astekim :) senin de eline masallah yani ne diyeyim. hayir torbanin icinde cok mu salladin elini anlamadim ki sirnagi cikartacak kadar :D ama sayili gun tez gecermis. allah kurtarsin. Yunus eskisi gibi degilmis artik. eski genel baskani bir hos adamdi. memurlarin hepsini atacagim falan diyordu e tabi o propagandayla radikal kalmaktan gayri secenek kalmadi yunusa :D

ben severim bir siir vardir onu bu 49 olayına soyle uyarladim. malum adamlar 30 aldilar denmedik kalmadi kirk aldilar ha keza elli aldilar hala kayahandan ben nerde hata yaptim parcasini dinlememekte israr ediyorlar

ve zir statukocu uyandi yataginda bir gece
tanrim dedi bu ne zor bilmece
ben hakaret ettikce cogaliyor adamlar
tukenmekteyim ben asagilayip sovdukce

:D

eh bu mesaji da soyle bitirmek yeridir madem aramizda bir astek var :D :D

Mülkiye Marşı
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.

Temmuz 08, 2011, 12:50:49 öö
Yanıtla #19
  • Orta Dereceli Uye
  • **

aliskanlik sonucu mulkiye marsini paylasmisim :) e malum turkiye ikiye ayrilir bir turkiyeliler iki mulkiyeliler :D :D

neyse dogru marsi aktarayim da gece gece yannisimiz olmasin

Harbiye Marşı
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.