Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Evrenin bir yaratıcısi Varmı?  (Okunma sayısı 3491 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 13, 2017, 11:00:18 ös
Yanıtla #20

Formu ve bloğunuzu yeni tanıyorum.Her eksik tamamlanır.Onerileri göz ardı etmiyecem.Bana hersekilde paylaşımda bulunabilirsiniz?Sizlerin özgür iradesi saygı duyarım.Yapisal olarak ben "bayanım"herşeyi kaldırmayabilirim.Elestiriler uyarı niteliğinde olursa sevinirim.Saygilarla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mart 13, 2017, 11:07:17 ös
Yanıtla #21
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Sayın @Fatma ve Sayın @ANARCHOSA,

Öncelikle sizleri sükunete davet ediyorum. Sayın Fatma, Sayın ANARCHOSA sorduğunuz sorudan bağımsız olarak sayın ADAM'a kendi inançları doğrultusunda cevap vermiş. Sizden ise sadece paylaşım yaparken paragrafı daha okunaklı paylaşmanızı rica etmiş. Elbette siz ''forum'' webtabanını yeni öğreniyor olabilirsiniz lütfen bu yüzden hem sayın ANARCHOSA'nın hem de diğer üyelerimizin tavsiyelerini size karşı bir baskılama olarak algılamayınız. Bu forumda kimse kimseyi çoğunlukla tanımamaktadır.

Bu yüzden biz hiçbir üyemizin kasti olarak bir başka üyeyi baskılayacak, uğraşacak iletilerde bulunmayacağını biliyoruz. Yazı üslubu her zaman daha sert görünür. Ben sayın ANARCHOSA'nın size karşı sert bir üslupta olmadığını, hatta kibar bir niyetle söylediğine eminim. Lütfen siz de yazı dilinde biraz daha az alıngan olmaya gayret ediniz. Bizler sizlerin olgunluk ve hoşgörünüzden, karşı tarafa olan nezaketinizden şüphe duymuyoruz.

Sevgi ve saygılarımla
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Mart 13, 2017, 11:14:19 ös
Yanıtla #22

Sayın Risus,Bilgi ve paylaşıminiz ve nezaketinizden dolayı teşekkür ederim.Sayın Anarchosa'nin verdiği ismi tanımadığım için kitap yazarıysa kitapları ile ilgi bilgi sahibi olmadığım için nedemek istediğini algılayamadım.İnanin sayfada en fazla beş altı uzun yazım mevcuttur.Soru niteliğinde sorulduğu için bilimsel bilgi araştırip nacizane sunuyorum. Önerileri dikkate alacam.Arkadaslara bu konuda eziyet verdiğim için Özür diliyorum.Saygilarimla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!