Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: BAYANLARIN BENİMLE ÇIKAR MISIN'A CEVAPLARI  (Okunma sayısı 2866 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 25, 2007, 08:13:26 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

BAYANLARIN BENİMLE ÇIKAR MISIN'A CEVAPLARI

Bu soruya bir bayanın verebileceği cevaplar ve bu cevapların gerçek anlamları:

• Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım. (İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

• Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum. (Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

• Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.(Senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

• Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim. (Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

• Seni yeterince tanımıyorum. (Tipin falan tamam ama ye diğer özelliklerin? Araba
• senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

• Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım... (Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum.
• Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.)

• Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme. (Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Süpermen - Brad Pitt – Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç,
• karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

• Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım. (Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

• Aşk bana göre değil... (Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

• Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam. (Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık söyleyemiyorum.)

• Şu sıralar kariyerime konsantreyim. (Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm
• yok.)

• Ben nişanlıyım. (Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

• Evet, kabul ediyorum... (Dürüst bir bayan)

• Hayır, kabul etmiyorum. (Dürüst bir bayan daha)

İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 25, 2007, 10:10:13 öö
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

ERKEKLERİN KADINLARI REDDETME BAHANELERİ:

10-Seni kızkardeşim gibi severim(çirkinsin)
9-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke (çirkinsin)
8-Seni düşünemiyorum (çirkinsin)
7-Hayatım şuanda karmakarışık (çirkinsin)
6-Bir başkasını seviyorum (çirkinsin)
5-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam (çirkinsin)
4-Sorun senden değil benden (çirkinsin)
3-Şu sıralar kariyerime konsantreyim (çirkinsin)
2-Sözlüm var (çirkinsin)
1-Arkadaş kalalım (çok ama çok çirkinsin)
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 25, 2007, 10:56:27 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bi tane daha

***Seninle çıkamam ama  çok sempatiksin(Bi numara yok ama napalım=hakaret ediyo=)
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 25, 2007, 11:04:19 öö
Yanıtla #3

Sempatiksin sözcüğünün ardından şu da gelebilir. ( Seninle çıkmaktansa gider evdeki Peluş Ayıma sarılır uyurum.)

Mayıs 25, 2007, 11:08:28 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Mayıs 25, 2007, 11:09:53 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Dahada beter bi durum aslında