Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: GÖLGE HÜKÜMET VE KONTROL  (Okunma sayısı 3669 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 21, 2007, 05:41:42 ös


      Gelişmemizin en büyük engelleyicilerinden biri, Dünya'nın ''Yasal'' yönetimlerini baskıcı kontrolü altında tutan Gizli Gölge Hükümettir. Ayrıca bunlar, Dünya Medyasından aldığımız günlük haberlerin türünü ve gerçekleri kısıtlamaktadır. Birçok İnsan Medeniyetimizde meydana gelmekte ve gelecek olan büyük değişimlerden habersiz olmasının sebebi de budur. Çoğu zaman televizyonda ve gazetelerde korkuya dayalı haberlerin olmasının sebebi de budur.

      İnsanları korkutmak, haberlerle üzmek, finansal sorunlar, savaşlar, vahşet ve zihin kontrolüne ek olarak zararlı yiyecekler, içecekler, yasal ve yasa dışı ilaçlar, titreşimimizi düşük seviyede tutmak için kullanılan yollardan bazıları. Bu yükselişi gerçekleştirmeyi daha da zorlaştırıyor.

      Bu olumsuz, negatif kontrol, uzun zamandır birçok din ve felsefenin de bir parçasıydı. İyi haber ise, bu manipulasyon ve kontrol artık sona yaklaşıyor. Demokratik Globalizasyon programı maskesinin altına gizlenen diktatör Yeni Dünya Düzeni / Tek Dünya Hükümetine, yüksek yönetimler tarafından yapılacak olan lehimize müdahele ile oluşumuna izin verilmeyecek. Bu müdahaleye enkarne olmadan önce karar vermiştik, bunun Tanrısal Planda yeri olmayan ''Özgür Seçim'' ile çeliştiğine inananlara rağmen.Bir Yaratıcıya ya da bu Plana inanmayanları büyük bir sürpriz bekliyor!

      Nasıl manipule edildiğimiz ( yönlendirildiğimiz, kontrol edildiğimiz ) yakında açıklanacak ve bu harika değişimleri başlatacak.

      Gölge Hükümetin az bilinen özelliği ise kendisinin de negatif dünya dışı varlıklar tarafından Dünyayı kontrol etmeleri için gelişmiş teknoloji vermek sureti ile kontrolünde olmasıdır. Yine de toplumumuzun bu yönünden nefret etmemeliyiz. Daha önceki yaşamlarımızda hepimiz sadece deneyim için negatif karakterler sergilemiştik. Onlara Sevgi göndermek ve seçim yapmamız gerektiğinde onların kontrol entrikalarıyla yapacak hiçbir şeyimizin olmaması yapılacak en iyi şey. Yakın gelecekteki Dünya üzerindeki bütün karanlık, Işığa dönüşecek ve güçlü bir Işık yaratacak. Eskiden Gölge Hükümetin müttefiği olan birçok dünya dışı varlık artık Işık güçlerinin bir parçası. Birçok Gölge Hükümetin eski üyesi de Işık'ın tarafında. Geriye kalanlar ise aynı şeyi yapabilir ya da başka bir 3. boyut gezegeninde, daha yüksek boyutlara yükselene kadar enkarne olmaya devam edebilirler. Bu onların seçimi....

Not: Bu bir Alıntıdır_ Yorumlar kişisel olup herkese açıktır!!!
SAYGILARIMLA_                   
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.


Eylül 21, 2007, 06:05:34 ös
Yanıtla #1

                                                               D Ü N Y A    D E Ğ İ Ş İ Y O R

      Dünyanın yükselişe hazırlanabilmesi için kendini arındırması ve dengelemesi gerekiyor. Son yıllardaki hava şartlarındaki ekstrem değişimlerinin sebebinin bir parçası bu hazırlık. Birçok volkanik faaliyetleri ve depremler, Pasifik Okyanusta yaklaşık 25 bin önce batan Lemuryanın ve Atlantik Okyanusta 12 bin yıl önce batan Atlantisin sualtı kara kütlelerinin çözülmesine sebep olmakta. Dengelenmenin parçası olarak Lemurya ve Atlantis Kıtaları tekrar su yüzüne çıkmak zorunda. Tekrar aktif hale getirilmesi gereken çok eski tapınak ve piramite sahipler.
      Dünyanın kabuğunun içinden katı kabuğa doğru yükselen magma, okyanusları bir süredir ısıtmakta. Özellikle Ekvatoral Bölgelerde meydana gelen El Nino ve La Nina adı verilen etkilere neden oluyor.
      İki büyük buz kristal katman _ fırmamen olarak bilinirler _ gezegenin etrafında yeniden oluşturulacak. Bu katmanlar, bazı enerjileri Dünyada tutmaktadır ve bütün gezegen yarı-tropik bir iklim sağlayacak. Dış uzaydan gelen zararlı ışınların Dünyaya ulaşmasını da sağlar. Firmamentlerin oluşumunda eriyen buzların suları ve deniz suyu kullanılacak. Bu katmanların çökmesi çok eski zamanlarda sellere ve sonucunda birçok ölüme neden olmuştur. O zamanlarda İnsanlar, DNA'nın korunması için şu andakinden iki kat daha uzundular. Bu katmanlar yerden 4,500 ila 5500 metre ve 10,700 ila 11600 metre yüksekte oluşturulacak. Kuzey ve Güney Kutuplarında bazı delikler ortaya çıkacak.
      Diğer karaparçaları değişecek ve iç denizler / göller oluşacak. Tüm hayat formları, hayvanlar ve bitkiler bunlar gerçekleşmeden önce uzaklaştırılacaklar. İnsanlar bütün bunlar gerçekleşirken İç Dünya   ( Yeraltı ) Şehirlerine yerleştirilecek. Hatta yükselişimiz gerçekleştikten sonra bile bu değişimlerin devam edeceği sanılıyor.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.


Eylül 21, 2007, 06:33:32 ös
Yanıtla #2

Peki Yakın Gelecek nasıl olacak bir de bu yazının bir devamı olarak bunu da eklemek istiyorum; İlgilenenlere önemle duyurulur! Neden ilgilenenler diyorum çünkü şimdiye dek ben de dahil şuan birçoğumuz bu gibi ve bizim için yaşamsal bir öneme sahip birçok gerçekten habersiz olarak yaşadık ve yaşıyoruz da nasıl ki salgın hastalıkların öncelikle piyasaya sürülüp de blinmeyen ölümcül hastalıkların tedavisinin her ne hikmetse çok sonradan bulunup piyasaya sürülmesi sizce de garip değil mi? Bunları burada yazmamın nedeni kendi araştırmlarımın sadece bende kalmaması içindir ve sürekli olarak altını çizerek belirtiğim üzere kişisel yorumlara açıktır! Şöyle devam edeyim;

      Birçok İnsan, şu anda olup bitenleri Yüksek Benlikleri/Ruhları/Ben'leri ile meditasyon esnasında uyumlanarak doğruluyor. '' İçe Yöneliş '' işlemi daha önce de Dünyada dinler ve felsefe grupları oluşmadan önce uygulanıyordu. İnsanlar Işığı lartsız Sevgi halinde Dünyanın üstüne ve içine demirlediğini imgeleyerek ona yardımcı olabilir. Sevgi herşeyi fetheder! Sevgi, Huzur, Şifa, Uyum ve Birliği yaratır.
      Parasal sistemdeki beklenen değişimler ve dünya borç affı, yakın gelecekte yönetim yapılarını da değiştirecek. Gezegende geriye değişime izin vermeyen birkaç bölücü kalırsa, uzaylı ve ruhsal dostlarımız ile irtibatımız beklenenden çok daha önce gerçekleşebilir. Değişimler meydana geldikçe İnsanoğlu için daha fazla finansal ve ruhsal refah imkanı oluşacak. Irklar ve ülkeler arasındaki bölünmeler son bulacak.
      Bu değişimlerin uygulanabilmesine yardım etmek için devlet yönetiminde, yargı ve finansal sistemlerinde çalışan birçok insan var.
      Daha fazla enerji cihazı mevcut olacak, özellikle ev ve ulaşım sistemlerimizi güçlendirmek için. Bu buluşlar bir süredir var ve Dr. Steven GREER ve arkadaşlarının yönetimindeki İfşaat Projesi mücadelesinde ortaya kondu. Bu proje bütün dünyaya 60 yıldan fazla bir süredir Dünyadışı varlıklar ile yapılan gizli bağlantıların boyutlarını göstermekteydi. Şu anda Hakikat Zamanındayız; Gölge Yönetimini de içeren gizli gerçeklerin hepsi su yüzüne çıkmak zorunda.
      Bugüne kadar meydana gelen değişimlerin sonucu olarak birçok İnsanın ölümüne yol açan felaketler yaşandı fakat kitle bilincindeki büyük sıçrayış bu tarz felaketlerin azalmasına neden oldu; özellikle tecrit edilmiş teröristler tarafından değil de Amerike Yönetimini kontrol eden kişiler tarafından hazırlanan 11 Eylül katliamından sonra!!! Fakat günbegün bazı volkanik olaylar ve depremler yaşanmaya devam edilebilir.
      Seçimleri dahilindeyse eğer, öbür tarafta olan sevdiklerimiz bize yüksek boyutta katılmak üzere. Öbür tarafa gitmiş ya da gidecek olan diğerleri ise yüksek bilinçleri ile kendilerinin yükselişe daha hazır olmadıklarına karar vermiş olanlardır. Onlar yakında Güneş Sistemimizin bir parçası olacak olan ve savaş gezegeni Nibiru'da 3. boyutu deneyimlemeye devam etmek için enkarne olacaklar...

Bu alıntıda bazı noktalar bana çok ilginçtir ki bazı bilim_kurgu filmlerini anımsattı; sizce de gezegenimizdeki bazı üst düzey yöneticilerinin dünyadışı varlıklarla bir bağlantısının olunabileceğini hiç düşündünüz mü yoksa hadi ordan bu oaly sadece bilim_kurgu filmlerinde yaşanır ve gerçek hayatta böyle şeyler olmaz diyenlerden misiniz? Eğer öyleyse bir kere olsun durup etrafınızda dönen onca şeye bir mantıksal açıklama yapmanızı tavsiye edecem_
SEVGİ ve SAYGILARIMLA     
 
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
14 Yanıt
17926 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 08, 2014, 08:15:15 öö
Gönderen: Pilot
14 Yanıt
13645 Gösterim
Son Gönderilen: Şubat 28, 2015, 02:34:39 ös
Gönderen: ARARAT
Kutsal Gölge

Başlatan kudüs prensi Ezoterizm

1 Yanıt
4092 Gösterim
Son Gönderilen: Eylül 03, 2015, 01:28:42 ös
Gönderen: egeran
0 Yanıt
1782 Gösterim
Son Gönderilen: Şubat 21, 2014, 02:04:27 ös
Gönderen: oasis
12 Yanıt
5372 Gösterim
Son Gönderilen: Aralık 02, 2018, 12:41:38 öö
Gönderen: Zennn
2 Yanıt
5378 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 31, 2014, 11:11:26 ös
Gönderen: Spock
2 Yanıt
3791 Gösterim
Son Gönderilen: Ekim 28, 2017, 12:54:20 öö
Gönderen: night manager
14 Yanıt
5329 Gösterim
Son Gönderilen: Ağustos 11, 2015, 08:08:16 ös
Gönderen: Kağan