Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İSRAEL`İN DOĞUŞU 14 MAYIS 1948  (Okunma sayısı 45485 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 01, 2007, 09:10:31 ös
Yanıtla #30
  • Ziyaretçi

israelliler gücünü kullanıp amerika gibi bir devletin medyasını ele geçirmiş doğru işte adamlar bizim yapamadığımızı kendileri yapıyorlar

sadece basın mı?? Bugün America'nın  üst düzey yönetimi yahudilerde..ve Amerika halkının şu an kullandığı anayasa,yahudiler tarafından hazırlanmıştır.basın ı ele geçirmişler demek az olur.

ama israel kulaklarını kapamış kendi bildiğini okumaya devam ediyor (bence en güzelini yapıyor) israeli durduracak bir güç varmı YOKKKKK...

şu söylediklerinizdn,oradaki vahşeti onayladığınz anlamını çıkardm ve çok üzüldm.

ayrıca Mossad bu kadar iyi bir sisteme sahip olmasaydı,İkiz   kulelerde çalışan binlerce yahudiden 7 si hariç o gün işe gelirdi!

ben basını sadece tek bir örnek olarak verdim dediğiniz doğru yahudiler bizde olmayan paralarıyla amerikan meclisini bile ele geçirmiş durumda bunu herkes biliyor zaten işte anlatmak istediğim bu bizim beceremediğimiz işi yapıyorlar amerikada şuanda sözde ermeni soykırımı tasarısı geçmiyorsa dağılmış birlikten haberleri olmayan hep kendime kendime zihniyetine sahip türkler sayesinde değil geçmişini unutmayan osmanlı devleti zamanında yaşanan hoşgörüye vefa borcunu ödeyen yahudi lobisi sayesinde...

sn.hiario bugün ortadoğu da yaşanan olayları vahşet olarak değerlendirmiyorum ben sadece gerçekleri yazdım ama şunu da unutmayalım GERÇEKLER ACIDIR...!

Haziran 01, 2007, 09:11:17 ös
Yanıtla #31
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Dedıgınız gıbı Yahudıler bır avuc ama muslumanlar kalabalık ve ayrı mılletlerden olusuyorlar bu mılletler belırlı cıkarlarından vazgecmedıgı surece bırlık olamazsınız.Oysakı yahudılerde de bır bırlık soz konusu olmasada belırlı konularda bırlıkte hareket ediyorlar.
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Haziran 01, 2007, 09:18:34 ös
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Ayrica kendimize (Muslumanlar olarak) sormaliyiz. Neden bir avuc Yahudi, Israil soyundan gelme kisi bukadar guclu olabilir da biz milyonlarcamiz birlik olamiyoruz?
En basit ornegi... Hic yahuudilerin kendi aralarinda kanli savaslarini duydunuz mu?

malesef söylediklerinz doğru ve çok acı..

ben bunun nedeninin cahillikten ve de gafletten ötürü olduğunu düşünüyorm.

ben bunun nedenini cahillikten ve gafletten değilde islam ülkeleri arası çıkar çatışmasından meydana geldiğini düşünüyorum şuana kadar hangi ülke filistine sahip çıktı hangi devlet israele dur diyebildi arasıra demek isteyenler oldu ama sesleri kısıldı bir süre sonra ama şunu da unutmayalım israelle filistinin savaşması birçok islam ülkesinin işine geliyor belkide onun için ses çıkaramıyorlar yada birlik olmuyorlar...

Haziran 01, 2007, 09:21:10 ös
Yanıtla #33
  • Ziyaretçi

sn.ıtzhak kalplerimiz karşılıklıymış düşüncelerimiz hemen hemen örtüşüyor  ;)

Haziran 01, 2007, 10:30:02 ös
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

Müslümanların benlik hevesiyle ayrı düştüğü doğrudur lakin bu onları katletmeye haklı bir sebeb değildir ayrıca Mossad teknik olarak dünyanın en güçlü servisi değil engüçlü ikinci gizli servisidir hoş birinciside Yahudilere hizmet ediyor Yahudiler birlik olmuşlar güçlü olmuşlar herşey tamam tebrik ederiz ama bu Filistin deki katliamı haklı çıkarmaz orada katliam yoktur diyen kişiler lütfen beni bulsunlar her şekilde ispatlamaya hazırım katliamı sadece orada çekilmiş kanlı resimlerle değil her şekilde sadece beni bulsunlar e-mail adreslerim mevcut neyse konumuza dönecek olursak Yahudiler soykırıma uğradık diye birlik olup güçlenmişler ama bu güçleri Siyonist felsefe tarafından Yahudilerin lehine olmayan bir şekilde kullanılıyor "Gün olur devran döner"  bütün planlar bozulur (tarih tekerürrden ibaret) ayrıca Yahudilerin Osmanlıya sempati duydukları Ermeni soykırımının onların tanıtmadığı iddiasına sadece gülerim boş bir yalan onu söyleyenlerede Abdülhamit in Kanla aldık kanla veririz sözünü hatırlartırım...

Haziran 01, 2007, 10:36:08 ös
Yanıtla #35
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Müslümanların benlik hevesiyle ayrı düştüğü doğrudur lakin bu onları katletmeye haklı bir sebeb değildir ayrıca Mossad teknik olarak dünyanın en güçlü servisi değil engüçlü ikinci gizli servisidir hoş birinciside Yahudilere hizmet ediyor Yahudiler birlik olmuşlar güçlü olmuşlar herşey tamam tebrik ederiz ama bu Filistin deki katliamı haklı çıkarmaz orada katliam yoktur diyen kişiler lütfen beni bulsunlar her şekilde ispatlamaya hazırım katliamı sadece orada çekilmiş kanlı resimlerle değil her şekilde sadece beni bulsunlar e-mail adreslerim mevcut neyse konumuza dönecek olursak Yahudiler soykırıma uğradık diye birlik olup güçlenmişler ama bu güçleri Siyonist felsefe tarafından Yahudilerin lehine olmayan bir şekilde kullanılıyor "Gün olur devran döner"  bütün planlar bozulur (tarih tekerürrden ibaret) ayrıca Yahudilerin Osmanlıya sempati duydukları Ermeni soykırımının onların tanıtmadığı iddiasına sadece gülerim boş bir yalan onu söyleyenlerede Abdülhamit in Kanla aldık kanla veririz sözünü hatırlartırım...
Katliam yoktur denilemez... Katliami, haksiz istilayi, isgali hicbirsey hakli cikaramaz. Bu konuda size katiliyorum. Ama... Filistinlilerin de hicbir sucu yokmudur? Filistinliler MUSLUMAN olmasa gene ayni seyleri dusunurmuydunuz sansli goz? Yada Israil Musluman, FIlistin Yahudi olsaydi. Eger EVET diyebiliyorsaniz yazinizin altina imzami atarim.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 01, 2007, 11:15:38 ös
Yanıtla #36
  • Ziyaretçi

Sayın Asi;

Habil ve Kabil ikiside Peygamber çocuğu olmasına rağmen Habil Kabil den daha mübarek ve üstün görülür niye?Çünkü birisi mazlum diğeri zalimdir birisi maktul diğeri katildir mazlum olan her kim olursa olsun yanındayım Yahudi soykırımı dedim fakındaysanız bir çok kişi 2. Dünya Savaş ındaki olayları katliam değil daha ileri bir paranoya ile Yahudi uydurması görüyor ben onada katılmıyorum ölenler arasında Yahudiler de var ama bu olayda Filistin bulacağım tek suç zamanında topraklarını para uğruna Siyonistlere satmalarıdır ben zamanın da Saddam ın katliamlarınada karşı çıkdım Saddam Müslüman dı hemde Sunni ydi İsrail Müslüman olsaydı yine karşı çıkardım (Mazluma saldıran Müslüman olamaz)

Haziran 01, 2007, 11:27:11 ös
Yanıtla #37
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Sayın Asi;

Habil ve Kabil ikiside Peygamber çocuğu olmasına rağmen Habil Kabil den daha mübarek ve üstün görülür niye?Çünkü birisi mazlum diğeri zalimdir birisi maktul diğeri katildir mazlum olan her kim olursa olsun yanındayım Yahudi soykırımı dedim fakındaysanız bir çok kişi 2. Dünya Savaş ındaki olayları katliam değil daha ileri bir paranoya ile Yahudi uydurması görüyor ben onada katılmıyorum ölenler arasında Yahudiler de var ama bu olayda Filistin bulacağım tek suç zamanında topraklarını para uğruna Siyonistlere satmalarıdır ben zamanın da Saddam ın katliamlarınada karşı çıkdım Saddam Müslüman dı hemde Sunni ydi İsrail Müslüman olsaydı yine karşı çıkardım (Mazluma saldıran Müslüman olamaz)
Eyvallah...
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 02, 2007, 07:59:52 öö
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

yapmayın sn.luckeye filistinin hristiyan yada başka bir dinden olsa sesinizi çıkarmassınız zaten türkiyede ki ikiyüzlü basın organlarıda bu yolu kullanıyorlar israel filistin savaşıyor o gün manşetler de yada televizyonlarda müslüman kardeşlerimiz bombalandı haberlerini görüyoruz peki ben şunu belirtmek isterim  filistin daha düne kadar pkk militanlarını kendi kampların da eğitmedimi bu eğitilen militanlara türkiye binlerce şehit vermedimi peki ne dicez şimdi yaptılar bir hata affedelim affetmek büyüklüktür mü dicez???

sn.luckeye bide mazlum kelimesini kullanmıssınız filistin bu hale para yüzünden gelmedi mi? topraklarını satmadımı bal gibi sattı ne için PARA için peki şuan da cezasını çekiyor ama şunu da belirtiyim bu savaşın nedenleri arasında filistinli yöneticeler olduğuna eminim adamlar ölen kendi vatandaşlarına acımıyor bizmi acıcaz ceplerine para girdimi bölelerinin gözleri ne kendi vatandaşını görür nede kendi atasını...

Haziran 02, 2007, 09:58:35 öö
Yanıtla #39

pekı benım bır sorum olacak seygı deger uyeler...
israil devletı hızbullahı hedef gostererek lubnana gırdı.yapacagını yaptı ve sonra gerı cıktı.pekı basta amerıka olmak uzere hangı devlet dur dedı?kımse demedı
pekı sımdı bızımde pkk ıle sorunumuz var.masum ınsanları ve askerlerımızı olduruyorlar.pekı sımdı bızde kuzey ıraka gırmek ıstıyoruz neden herkes dur gıremezsın dıyor?
ama ısraıl hızbullah ıcın lubnanda bınlerce masum ınsanları fuzelerın uzerınde dunya barısında ozeelıkle gosterılen cocukların ımzası olarak!!! masun ınsanları oldurmedı mı?
o zaman sesıne cıkarmayanlar sımdı neden turkıyeye sesını cıkartıyor?
saygılarımla!!!