Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: GOASISG - Üye Yasaklama  (Okunma sayısı 13509 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 07, 2015, 12:36:04 ös
Yanıtla #40
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın Üyeler,

Kişi forum kurallarına uyamamaktan 15 gün süre ile uzaklaştırılmıştır. (Foruma ikili tartışma yaratacak şekilde diğer üyeye hitap etmek)

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Aralık 07, 2015, 12:59:22 ös Gönderen: Arais »
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Aralık 08, 2015, 05:42:47 ös
Yanıtla #41
  • Aktif Uye

Umarim bu foruma bir daha alinmaz ve bir daha yasaklanmaz.
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Aralık 08, 2015, 05:47:45 ös
Yanıtla #42
  • Aktif Uye

GOASISG hakkında sayın ruzber gibi düşünen üyelerimiz varsa bana özelden ulaşsın lütfen
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Aralık 08, 2015, 06:25:48 ös
Yanıtla #43
  • Aktif Uye

Her defasinda ayni sey oluyor. Cocuklarin kum parkinda oynamasi gibi kendisi de forumla oynuyor. Sitenin huzurunu bozmaya kimsenin hakki yok.Madem kurallara uyamiyor, gidip kum parkinda oynasin.
Adequatio intellectus et rei

Aralık 08, 2015, 08:21:09 ös
Yanıtla #44
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Kum parki iyi fikir.

Bu arkadas bu isi neden yapar?

Bunu ogrenilmezsse yarin baska bir kimlikle tekrari olacaktir.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Aralık 09, 2015, 10:54:53 öö
Yanıtla #45
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kum parki iyi fikir.

Bu arkadas bu isi neden yapar?

Bunu ogrenilmezsse yarin baska bir kimlikle tekrari olacaktir.

"Kum parkı"

Beğenmedim, sallandırılsın!!!

Boynuna yafta yapıştırılsın ki el aleme ibret ola.

Madem yersizlik alemi aslım
Artık bana tek bir şey düşecek
Yücelip aslıma gitmek

Aralık 09, 2015, 11:35:16 öö
Yanıtla #46
  • Aktif Uye

Sayın Selim bu konuda haklı. Üyenin rencide edilmemesi için sizlerden özel mesaj talep ettim fakat sanki bir taşlama yapıyorcasına yorumlar görüyorum.

Forumda üyelerimize yakıştırmadığımız üsluplar bunlar.

Yönetim GOASISG konusunda ki kararı tarafıma bıraktı sizden gelen şikayetlere göre değerlendireceğim.

Bu bölüme yazılan şikayetler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Özelden  mesajlarınızı  bekliyorum.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Aralık 09, 2015, 01:37:21 ös Gönderen: Arais »

Aralık 09, 2015, 01:06:50 ös
Yanıtla #47

ben çok küçükken tarih kitaplarında aforoz diye bir kelime geçerdi.sonra da cadılardan bahseden masallar dinlerdik.bunlar hep hayal zaten,tarihte kazıklı voyvoda var diye şimdi de olacak mı? eskidenmiş onlar. zaten dünya artık yuvarlak. eğer bu atıyoruz diye ilan edip adına başlık açtığınız bence cidden zavallı görünen yazar kişisi dünya kare demiş olmalı ki,günümüz şartlarında aforaz edile.ya da millerin cadı kazanında tez vakitte canı alına....

not: arkadaşlar sizce de her hangi bir üye ya da birilerinin kafayı taktığı belli olan bir üye için neden bu kadar kural kasıyorsunuz? meydanda infaz edince adaletli mi oluyormuş.herkes bilecek,tüm sözlük tebası görecek ama asla müdahele edemeyecek.garip,kirli,kişisel haklarının artık sakız gibi çiğnendiği 5 sayfalık yazıyla atıldığı duyurulan kişinin hiç değilse konuşma şey pardon savunma hakkı olsun.cidden içim acıdı.sokrates bile savunmamış mı kendini,galileo da savunmuş.ya da yastığının altına baldıran zehri koyalım? gerçi bu zehrin yanında pek tesir etmez ama.
« Son Düzenleme: Aralık 09, 2015, 01:08:54 ös Gönderen: hyperbolic metamaterial »
kalite çöplükte aranmaz.

Aralık 09, 2015, 01:20:36 ös
Yanıtla #48
  • Aktif Uye

İsmi geçen şahsın, forumu düzenli takip edenler tarafından , cızırtı yarattığı bilinen bir gerçektir.

Ahenk için, gereken yapılmalı.

Aralık 10, 2015, 04:01:15 öö
Yanıtla #49
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Forum renklere tahammul edemiyorsa bitmis demektir.Yonetim karari sn.arais e birakmakla uzerinden yukmu atmaktadir.Sanirim unutulan bir sey var biz hariciyiz.Fikirler ozgurdur kisileri kaliba sokmak bir yarar saglamaz.O yuzden bu uye bir renktir ve kalmalidir.

Onunla anlasmak ve uyusmak ise baska bir sorundur.

Karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo