Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Itzhak - La_Merica  (Okunma sayısı 29230 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 20, 2007, 03:53:45 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler

La_Merica uye isimli kisi, www.masonlar.org hakkindaki konusmalari nedeniyle Moderatorluk gorevinden ihrac edilmistir. Uyeligi silinmemis olmakla beraber, kendi istegi dahilinde buda mumkun olacaktir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Şubat 08, 2011, 12:32:07 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 21, 2007, 12:48:25 öö
Yanıtla #1

anlamadım sn mason sn la mericanın hangı davranısları yada hangı konusmaları yuzunden boyle bır karar alındı bızlerle paylasabılırmısınız???

Mayıs 21, 2007, 12:51:20 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Vallahi bizim haberimiz olmadan birşeyler olmuş galiba. Bende merak ettim... Yinede La_merica moderatör olmasada yazılarına devam etmeli, üstelik bu şekilde kanımca daha çok katkıda bulunacaktır...

Mayıs 21, 2007, 12:52:48 öö
Yanıtla #3

valla bende anlanmadım hangı acıklamalarından dolayı boyle bır karar alındıgını umarım sn mason bızlere acıklama yapacaktır.
saygılarımla!...

Mayıs 21, 2007, 01:54:48 öö
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Konudan dolayi kendisi ile gorusebilirsiniz. Bizlerin aciklamasi dogru olmaz kanaatindeyim. Bu kararda kendi istegide soz konusuydu. Uyeligi, (kendi istegi olmadigi taktirde) silinmeyecektir. Foruma mesajlar yazabilir. Katilabilir.
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2007, 01:56:29 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 21, 2007, 02:06:24 öö
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Kendisi teşekkürler adlı konu başlığına hiçbir açıklama yapmadan arkadaşlar görüşmek üzere diye bir yazı yazdı ve sonrasında ortadan kayboldu oysaki önceden en çok online olan o idi. Şuanda ise yok. Sanırım kendi isteğiyle siteyi bıraktı. Kısadan da öyle birşey yazdı. Ama ne olduysa işte biz onu bilemiyoruz. Bıraktığından dolayıda kendisine soramayacağımızdan yetkiliden yani sizden cevap bekliyorduk.

Saygılarımla.

NOT: La_Merica şahsen dönmeni, hem moderatör olmadığından daha rahat olacağından katkılarını bekliyoruz. ;)

Mayıs 21, 2007, 02:29:15 öö
Yanıtla #6
  • Aktif Uye

Uyeligi, (kendi istegi olmadigi taktirde) silinmeyecektir. Foruma mesajlar yazabilir. Katilabilir.

kendisi bu konu başlığı altında üyeliğinin silinmesini istemişti,o msj tarafınızca mı silindi??
sn.La_Merica kendisi sildi ise (ki zannetmiyorm) zaten ayrılmaktan vazgeçmiş demektir,bu güzel haber..
saygılar.
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 21, 2007, 08:36:43 öö
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn.Hiario,
 Mesajı kendim sildim.Bilgilerinize
                                             Saygılarımla
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Temmuz 09, 2007, 02:06:13 öö
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Utanc tablom benım senı kabullenıyorum.Ve gereklı derslerı senın sayende aldıgımı belırtıyorum.Iyıkı varsın benım tablom...:D
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Temmuz 25, 2007, 06:39:10 ös
Yanıtla #9
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bugünden itibaren ne dini nede siyasi mesajlara cevab yazmayacagım.(cevab hakkı dogarsa harıc)cunku ne kutsal dınlerı nede saygı duydugum sıyası goruslerı kendısıne kalkan edınıp ısıgın ustune karanlık bır leke gıbı cekmek ısteyenlere bu ortamı hazırlamak ıstemıyorum.Sitemizde gayet guzel konular ve sohbetler mevcut lakın bır kac kısı dın ve sıyasetı bu sıtede on plana cıkarmaya calısmakta saygı duyuyorum ama bu topıcler bazen karsılıklı gruplasmalara yol acabılıorlar...buda uyeler arasında bolunmeye ve laf catısmasına neden oluyor gorusundeyım...Kımse ama kımse bu sıtedekı dostluk ve sohbet bagları uzerıne oyunlar derlemesın ve oynamasın...
                                                            Saygılarımla