Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Begenilmeyen uyeler zamanla forumda atilacaklar mi?  (Okunma sayısı 2647 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 22, 2011, 12:25:36 öö
  • Ziyaretçi

Sayin Mason

Begenilmeyen uyeler zamanla forumda atilacaklar mi? Yoksa begenilip begenilmeme yonetim kararini etkilemicek mi?Ilerisi icin  Mason olup olamamalariyla bir alakasi yok mu? Mason olmak ve diger harici forum uyelerinin begenilerini kazanmak icin turbunlere mi oynamaliyiz? Yoksa masonluk azinlik negenisini temel alan bir orgutlenme degil mi?

Saygi ve ictenliklerimle
Escalation

Temmuz 22, 2011, 01:23:59 öö
Yanıtla #1
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn escalation,

Forumdaki begenilme aktivitesi üyelerin  gönderdiği mesajların diğer üyeler tarafından beğenilmesi ile ilgilidir. Dolayısıyla beğenilme ya da beğenilmeme bizlerin yönetimsel kararlarını etkilemeyecektir.

Siz bir Harici Forum üyesisiniz. Bilmeniz lazımdır ki Masonlar.org hiç kimseye Mason olması için yardımcı olmaz, Masonlar.org üyesi olmak ileride Mason olmanız sonucunu doğurmaz. Masonlar.org, sayın MASON tarafından kurulmuş ve Bizler tarafından yönetilmekte olan ve Hariciler için Masonluk hakkında en doğru bilgilere ilk elden ulaşılması amacını taşıyan bunun yanı sıra üyelerinin birbirleriyle bilgi paylaşımları yapmasına olanak sağlayan bir platformdur. Kardeşlerimiz içinse bundan daha fazlasıdır.

Nereye nasıl oynanırsa oynansın, buradaki etkinlikler kişilerin Mason olması sonucunu doğurmayacaktır.

Masonluk nasıl bir örgütlenmedir? diye soracak olursanız site içerisinde arama yapmanızı ve özellikle Masonluk İle İlgili Sorular bölümüne bakmanızı tavsiye ederim.

SEvgi ve Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Temmuz 22, 2011, 01:38:33 öö Gönderen: skullG »

Temmuz 22, 2011, 01:43:20 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

yapmayin sevgili skullG, bizi kandirdilar o halde begenilmesi -1000 olanin kaynar kazana atilacagi +10000 olana da sitenin altin anahtarinin torenle verilecegi +1000000 olana da bonus ikramiye var diye soylenmisti. derinden yaraladiniz simdi beni. hikaye mi yani tum bunlar.

hayali kiriklarimla
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.

Temmuz 22, 2011, 11:37:16 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın ZAgzagel sayın Escalation benim bu soruyu sorma nedenim nasıl mason olurum beni herkes beğensin anlamını taşımıyor lütfen. Benim sorma nedenim benim yorumlarımı beğenmeyenin kim olduğunu ve hangi yorumumun beğenilmediğini görmek ve bunun üzerinde düşünmek yani nerde yanlış yaptım yada karşı taraf nerde yanlış yaptı bunu ölçümlemek yoksa beğebilip beğenilmemek çokda önemli değil. Ancak burası kenddimizi geliştireceğimiz bir yer ise bu durumda bu gelişmeyi yaşayabilmek için her açıdan bilinçli olabilmeliyiz. bilgiye tam ulaşabilmeliyiz diye düşünüyorum. Yoksa emin olun yaşadığım yerde bir loca yok kurulması da imkansız gözüküyor bu nedenle tribüne oynamıyorum emin olun (lafınızın bana olmadığına eminim ancak yinede savunayım dedim)

tüm ZagZagel'liklerimle :)
bekle, izle, gör, hisset, anla...

Temmuz 22, 2011, 12:02:28 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

hafiz ben bir sey demedim sana, zaten demissin lafinizin bana olmadigina eminim diye de ben yine soyleyeyim dedim :) uzume daldim ben seni de beklerim :)
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.

Temmuz 23, 2011, 12:41:45 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın ZAgzagel bir gün sizinle yüzyüze tanışmayı isterdim dalalım ozaman bağın içine ... :)
bekle, izle, gör, hisset, anla...