Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ABD İçin Casus Devşirdiği için Fethullah'ın okullarını kapattı  (Okunma sayısı 12346 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 19, 2011, 03:25:17 ös
Yanıtla #20
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sen kendi içimizdeki brütüslerden bahsediyorsun okey anladım.Tabi Durmu böyle olunca bir alman atasözünü hatırladım herkes kendi kapısındaki pisliği süpürsün.Dışarıya gelene kadar içimizdekileride unutmayalım diyorsunuz oda doğru söz ne denirki beni gafil avladınız.

Ama ben genede bu işi yapan dışarıdakine başka fikirlerim var ama siz dediğiniz için içeriyi konuşalım bu memleketin bir tek çivisini dışarıya peşkeş çekip bu insanlara her daim ijhanet içerisinde olan her brütüs tipli yöneticinin benim için dış tehlikeden bir farkı yok,satılmaya hazır satılmanın onursuzluğunu kendine iş edinmiş mahlukları be aklıma bile getirmiyorumki bu milletin en büyük virüsüdür tüm tarihimiz içindede hep olmuştur.Bunları temizleyincemi işler düzelir yoksa dışarıdan bunları satın alanların kolunu koparıncamı buna karar veremedim.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ağustos 19, 2011, 03:32:31 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

Sayın Karahan yazdıklarınızı okuyunca aklıma gelmişken bir örnek vermek istiyorum. Allah tekrar yaşatmasın ülkemize Gölcük depreminde istanbul'un Avcılar semti de çok etkilenmişti. İnsanlar korkudan evlerine giremiyordu. O tarihte 5 bin liraya 120 metrekare lüks daireler satışa çıkmıştı. Yani  1 senelik kira bedeli bile değil. Pkk ile yaratılmaya çalışılan zaten bu sanal korkuyla enerjimizi boşa harcamamız, fakirleşmemiz ve neticede elimizdeki değerleri satışa çıkarma mecburiyetinde kalmamızdır. Bu brütüssüz asla başarılamayacak bir projeydi ciddi anlamda başarılı oldular.

Saygılarımla.

Ağustos 19, 2011, 03:49:46 ös
Yanıtla #22
  • Ziyaretçi

Sayın karahan,

öncelikle neden sevdiğimi sormanız daha mantıklı, polemik olsun diye demiyorum, hastalandığında doktordan aldığın ilaç amerikan malı, abd nin dünyaya birşey katmadı dersek ne derece doğru olur ?
iki ülke kıyasladım sadece, rusya ile abd, tüm ülkeler terrörist olarak tanımladığı insanlara operasyon yapar bunlar normaldir, bizim beki hoşumuza gitmez yada gider bu farklı , ama abd nin dünya milletine birşey katmadı dersek doğru olmadığı kanısındayım...

Saygılarımla,
418

Ağustos 19, 2011, 05:01:16 ös
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

Sayın 418 merakımdan soruyorum. Sonuçta destekli ve mantıklı bir komplo teorisi olduğu için sormak istedim. 11 Eylül saldırılarının fiziksel olarak yolcu uçağı çarpması olmadığı, ikiz kulelerin yıkılmasının imkansız olduğu ve ikiz kulelerin her katta askeri bomba patlatılarak amerikan derin devleti tarafından sanal bir islami terör yaratmak ve hedef ülkeleri işgal etmek için indirildiği iddialarına nasıl bakıyorsunuz. Ayrıca ikiz kulelerin bodrum katında depolanan altın rezervinin hiç kımıldamaz iken saldırılardan bir kaç gün önce taşındığı gibi pek çok garip idda da mevcut. Bu iddialar da Amerikalı araştırmacıların teorileridir. Amerikada yaşayan değerli bilim adamlarının sayesinde ortaya çıkan ve insanlık hayrına olan değerlere hiç kimse bir şey demiyor zaten.

Saygılarımla.

Ağustos 19, 2011, 05:15:26 ös
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

Sayın Masor1976,

uçaklar içerisinde yakıt barındırır, uçak yakıtları normal yakıtlardan daha fazla enerji üretecek şekilde yanar, abd deki sözü geçen binalar özel üretim binarlardır, uçak çarpmasına dayanacak kapasitededir, fakat uçak çarptıktan sonra ısının yükselmesiyle çelik yapı erimiştir,
ayrıca haber alma teşkilatlarının bazıları 11 eylül olayını daha önceden tahmin etmişler fakat saçma bulmuşlar... yapılmasının mümkün olamayacağını düşünmüşler....
bir komplo teorisinin gerçekmiş gibi yayınlanmasını doğru bulmuyorum , fakat bu tvlerde bol miktarda var... , altın rezevlerine gelince pek bir fikrim yok kaynağa bakmaklazım , zaten öyle bir rezev olsa çook büyük bomba işlemeyen özel kasalarda bulunur o tarz kıymetli şeyler.... gökdelenin patlamasının etki edeceğini düşünmüyorum, zaten yerinde tespit yapamadığımız için bir şey söylememiz doğru olmaz.... bu komplo teorileri kadar gerçektende tvlerde izlediğimiz şekilde olması muhtemel...

Saygılarımla,
418

Ağustos 19, 2011, 05:27:41 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

Sonuçta komplo teorileri her ne kadar mantıklı dursa da gerçekmiş gibi davranmak yanlıştır. Fakat Amerikalı araştırmacıların yaptıgı belgeseli izlediniz mi bilmiyorum. Gazetecilerin çektiği görüntülerde üst üste çok şiddetli patlamaların duyulması, ikiz kulelerdeki çeliğin devletce iddia edildiği gibi sıcak nedeniyle erime ihtimalinin olmadığı, erise bile tüm binanın değil en fazla hasar gören kısımların çökeceği, hatta bu binanın yapıldığı tarihte normal yıkım ekibinin elindeki malzemeyle yıkılamayacağı için yapılığı dönemde yıkım planının nükleer bombayla gerçekleşebildi için zeminde nükleer bomba bölümü olduğu iddiaları var. Bazıları da nükleer bombayla patlatıldı diyor. Binanın 10 saniyede  tuzla buz olması da nükleer bombanın güçlü etkisinden dolayıdır diye iddialar var. Nükleer bomba bana daha mantıklı geliyor çünkü televizyon muhabirlerinin tepkileri genelde patlama anında büyük bir sarsıntı ve deprem etkisi vb. .

Ayrıca saldırıyı yaptığı iddia edilen teröristlerin saldırı anında farklı bir yerde oldukları ispatlanmış. Yani adamlar yaşıyorlarmış.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Ağustos 19, 2011, 05:30:07 ös Gönderen: Masor1976 »