Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.Org imza ve avatar önerisi  (Okunma sayısı 6649 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 22, 2010, 01:25:40 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhaba değerli arkadaşlar,

Forum da grafiker veya amatör de olsa grafik tasarım hususuyla ilgili bilgisi olan üyelerin de katkıda bulunacağına inanarak, Masonlar.Org forumu için farklı imza tasarımları veya varsa avatar paylaşımları yapabilir ve merak ettiklerimizi sormak veya konulara katılımda bulunmak dışında da, bu siteye birşeyler verebiliriz diye düşündüm.

Ek'te kendi yaptığım bazı imza çalışmaları var. Yorum, eleştiri ve farklı fikirlerinizi bekliyorum.

Katılımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla

Mart 22, 2010, 06:47:00 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Imzalarda rahatca kullanilabilmesi icin imza karakter sayisi yukseltildi. Oldukca guzel calismalar. Tebrik ve tesekkur ederiz.
« Son Düzenleme: Mart 22, 2010, 06:49:46 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 22, 2010, 11:40:08 ös
Yanıtla #2
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sevgili Isleo,

ellerinize saglik. 1, 5 ve 7 benim favorilerim

Mart 23, 2010, 03:05:32 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sevgili Isleo,

ellerinize saglik. 1, 5 ve 7 benim favorilerim

Ayni fikirdeyim.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 23, 2010, 10:18:24 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Keske bu yeteneginizi daha yararli yerlerde kullansaydiniz. Ben imzama ekleyemeyecegim ama guzel olmus resimler. Bravo.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mart 23, 2010, 01:03:56 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın MASON, sayın amerbach ve sayın Asli,

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. İlham geldikçe ara ara yine paylaşacağım, insanları sıkmadan. :)

Sayın Asli'nin yorumuna takıldım. "yararli yerlerde" hususunu anlayamadım?

Mart 23, 2010, 01:36:19 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Herkesin yararli yerler gorusu degisiktir o kesin. Fakat kendim icin soyliyim, eger bende boyle bir yetenek olsa ben islami sitelere bagislar, onlara yardimci olurdum. Masonlarin yada mason sitelerinin size ne faydasi olacak? Duasini bile almiyorsunuz. Yok eger derseniz ben zaten karsilik beklemiyorum. Buna inanmak zaten imkansiz cunku karsiliksiz birsey yoktur. Allahu tealaya bile dua ederken karsilik ve dualarimizin kabulunu bekliyoruz. Gonulden iyilik yaparken bile bunu icimizi rahatlamasi icin veya cennet yolunda bir adim daha oldugu icin yapiyoruz. Yani karsiliksiz birsey yoktur. O yuzden diyorum masonlardan bu yeteniginiz karsiliginda birsey beklemektense daha yararli ve hakikaten bir karsilik gelebilecek yerler icin calismaniz bence daha akillica olur. Ornegin bir islami site yada bir firma icin bunlari yapmaniz bile size daha cok getiri kazandirir. Benim dusuncem budur.

Mart 23, 2010, 02:00:17 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Herkesin yararli yerler gorusu degisiktir o kesin. Fakat kendim icin soyliyim, eger bende boyle bir yetenek olsa ben islami sitelere bagislar, onlara yardimci olurdum. Masonlarin yada mason sitelerinin size ne faydasi olacak? Duasini bile almiyorsunuz. Yok eger derseniz ben zaten karsilik beklemiyorum. Buna inanmak zaten imkansiz cunku karsiliksiz birsey yoktur. Allahu tealaya bile dua ederken karsilik ve dualarimizin kabulunu bekliyoruz. Gonulden iyilik yaparken bile bunu icimizi rahatlamasi icin veya cennet yolunda bir adim daha oldugu icin yapiyoruz. Yani karsiliksiz birsey yoktur. O yuzden diyorum masonlardan bu yeteniginiz karsiliginda birsey beklemektense daha yararli ve hakikaten bir karsilik gelebilecek yerler icin calismaniz bence daha akillica olur. Ornegin bir islami site yada bir firma icin bunlari yapmaniz bile size daha cok getiri kazandirir. Benim dusuncem budur.

Sayın Asli, yazdığınız hiç birşeye katılmıyor (çünkü; yazdıklarınızın tartışılacak kısmı burası değil) ve samimi yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Mart 23, 2010, 02:13:55 ös
Yanıtla #8
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bende dusuncelerime saygi gosterdiginiz ve tesekkur edecek kadar buyukluk gosterdiginiz icin size sukranlarimi sunarim.

Aralık 17, 2010, 06:26:49 öö
Yanıtla #9
  • Aktif Uye

Çalışmalarınızı gerçekten çok beğendim benim favorim 9. oldu :)