Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Tarikat Ve Üniversite  (Okunma sayısı 2090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 08, 2009, 02:15:38 öö
  • Ziyaretçi

Şu anda üniversite affından yararlanmak için Diyarbakır'dayım 2001 yılında bir hocayla yaşadığım sorun yüzünden okulu terk etmiştim. 10 un üzerinde şahitle beraber o öğretmen hakkında soruşturma açtırdım ama soruşturma komisyonu başkanı bana o hoca cemaatimizin adamı hiç bir şey yapamazsın seni hizbullahın eline veririz diyerek geri gönderdi ve soruşturmanın üzerini usülsüz bir şekilde kapattı o yıllardaki müdürümüz bile şahit gösterilmişti. O hoca hala okulda,şu anda profesör ve kaldığım ders yıllar önce müfredattan kaldırılmış ve tek öğrencisi benim. Hala adam beni gördüğü yerde sana bu okula gelme demedimmiii senin işin bittiii diye bağırıyor. Diğer hocalar buna şahit olmasına rağmen bana şahitlik etmeyi kabul etmiyorlar çünkü o hoca aynı zamanda bölüm başkanı. Araya tanıdıklar vasıtasıyla aracı koydurduk ama çocuğumu alın götürün bunu benden istemeyin demiş. Ders kantitatif karar verme teknikleri diye karın ağrısı bir ders o metodları kendi kendime öğrenmem mümkün olmamakla beraber hoca kaynak dışı soru soruyor Hocam hangi kaynaktan soracaksınız diye sorunca ben kitap babasımıyım diye bağırıp cinnet geçiriyor. Müdürle konuştum o hocanın hasta olduğunu yapacak bir şeyin olmadığını ve kaynak dışından soru sormasının yasal olduğunu şikayet dilekçesi vermem halinde rektörlüğün hoca değiştirebileceğini söyledi ama tekrar aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum. Kaldığım dersi o yıllarda da anlamadım kimse anlamadı sadece hoca istediğini geçirdi istediğini bıraktı ve birçok bayan öğrenciyle cinsel yakınlık kurmak için mezun etmemeyi koz olarak kullandı. Şu anda mahkemeye gidemiyorum çünkü hiçbirşey ispatlayamam o yıllardaki şahitlerimin dilekçeleride tehditle geri çektirildi.Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Şu anda Dicle Üniversitesinin rektörü kim, bana yardımcı olurmu bilmiyorum. Henüz ikinci üçüncü ve dördüncü sınav haklarım var eğer hoca değiştirilirse ve bana sorumlu olacağım bir kaynak verilirse yada sınav komisyon önğnde yapılırsa mezun olabilirim yoksa okulumu bitirmem mümkün değil. Görüşlerinizi ve mümkünse yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.