Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Tarsus kazısı  (Okunma sayısı 12968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 16, 2020, 06:05:46 ös
  • Uzman Uye

« Son Düzenleme: Şubat 16, 2020, 06:20:40 ös Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Şubat 16, 2020, 08:19:24 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Vatikan ile olan bağlantısı, hazineler, inciller hepsi hedef saptırma için..

ABD'li bilim adamları ve bir Türk araştırmacı ile birlikte konuyla alakalı 2 sene önce bir bilgilendirme videosu atmışlardı Youtube'a ve tahmin edin ne oldu?

24 saat dolmadan kaldırıldı.

Ondan bahsetmeden önce sizlerin fikrini almak istiyorum, konuya kendi fikirlerini mason üyelerde eklerlerse ayrıca mutlu olacağım;

Bölgede kazı yapılmadan önce o meşhur kırmızı evin civarında bulunan evlerde TV'ler, uydu alıcıları ara ara bozulur hatta yananları da olmuştur.

İnanılmaz seviyede Elektro Manyetik Patlamalar(EMP) meydana gelir ve bir süre sonra atom enerjisi kurumundan yetkililer gelerek ölçümler yaparlar.

Kırmızı evin civarında ölçülen radyasyon miktarı normalin 300 katı civarındadır.

Devreye Milli İstihbarat Teşkilatı girer ve çatılara bordo bereliler yerleştirilir.

ABD'den 5 özel bilim adamı gelir, radyoaktif kıyafet giyerek kazı alanına inerler..

Kazı alanında bulunan şeyden bahsetmeden önce bunu okuyan her üyeden kendi fikirlerini duymak isterim yalnız hazinedir, incildir vs. hedef saptırmalara hiç girmezsek daha verimli konuşabiliriz..

Dediğim gibi normalin 300 katı radyasyon, istihbarat teşkilatları, özel kuvvetler, maksimum gizlilik(millet vekillerini kazı alanına almayacak şekilde bir gizlilik) gibi etmenleri göz önünde bulundurduğunuzda incilmiş, hazineymiş vs. hepsinin safsata ve hedef saptırma olduğunu fark edeceksiniz..

Ayrıca kazıda bulunan "şey(ler)in" ne olduğunu bir çok mason birey bilmektedir ki ben kendi çevremden bunu biliyorum ancak umarım konuyla alakalı konuşmalarında, fikir beyan etmelerinde bir sıkıntı olmaz..
"Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

K. Atatürk

Şubat 16, 2020, 09:34:56 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sayın Buz çok ciddi iddialar söylüyorsunuz konu şuan Tarsus ta unutturulmuş durumda .Masonlar bu konuda bilgiliyse lütfen paylaşsınlar . Bu konudaki önceki iletilerime de forumda ulaşamadım bu da ayrı bir konu  .Arama kısmına yazdığım zaman yazılar yok gözüküyor .

Arama Seçeneklerini Belirle
Kelime(ler):
tarsustaki kazı

Arama sonuçları:: tarsustaki kazı
Sayfa: [1]
(Üzgünüz, eşleşen bir sonuç bulunamadı)

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Şubat 16, 2020, 11:06:14 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Elbette biliyorlar sn. NOSAM33;
hatta aralarında kazı alanında bulunanların resimlerini görenler dahi var en azından büyük bir çoğunluğu için bunu söyleyebilirim ancak merak ettiğim orada bulunan şey(ler)in hakkında konuşmalarında veya burada konuşulmasında bir sakınca var mı en azından onu paylaşsalar bende ona göre hareket ederdim..
"Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

K. Atatürk

Şubat 17, 2020, 01:06:00 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tarsus kazısı ile ilgili iddia edilenleri (büyük kamyonlar, gece görülen olağanüstü ışıklar, özel donanımlı yerli-yabancı bilim adamları, Vatikan'ın ilgisi... ) destekleyecek ne bir tanıklık, ne uzaktan bir kare fotoğraf var.  Elde somut bir şey yok. Kazı alanı  en nihayetinde sınırlı bir alan. Gece gündüz kazı alanına giren ve çıkan insan- araç rahatlıkla takip edilebilir. Yer altında araç girişine müsait bir yol olduğu ile ilgili de bir veri yok.  Öyle olsa ev mühürlenir dikkat çekilmezdi.

Tarsus taki kazı ile ilgili tek gizem kazı alanına getirilen kısıtlamanın uygulanış biçimi...  Böylesi bir tedbire gerek duyulmuş. Onun da kriminal-adli bir açıklaması vardır. Delillerin karartılması tehlikesi vs gibi... Malumunuz kazının başladığı dönem sıkıntılı bir dönemdi.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2020, 01:10:01 öö Gönderen: Zennn »
no one

Şubat 17, 2020, 01:15:43 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tarsus kazısı ile ilgili iddia edilenleri (büyük kamyonlar, gece görülen olağanüstü ışıklar, özel donanımlı yerli-yabancı bilim adamları, Vatikan'ın ilgisi... ) destekleyecek ne bir tanıklık, ne uzaktan bir kare fotoğraf var.  Elde somut bir şey yok. Kazı alanı  en nihayetinde sınırlı bir alan. Gece gündüz kazı alanına giren ve çıkan insan- araç rahatlıkla takip edilebilir. Yer altında araç girişine müsait bir yol olduğu ile ilgili de bir veri yok.  Öyle olsa ev mühürlenir dikkat çekilmezdi.

Tarsus taki kazı ile ilgili tek gizem kazı alanına getirilen kısıtlamanın uygulanış biçimi...  Böylesi bir tedbire gerek duyulmuş. Onun da kriminal-adli bir açıklaması vardır. Delillerin karartılması tehlikesi vs gibi... Malumunuz kazının başladığı dönem sıkıntılı bir dönemdi.

Saygılarımla.

Delil çok ama göz görmemeyi seçtikten sonra kime neyi anlatabiliriz..

Özel donanımlı radyoaktif kıyafet giymiş ABD'li bilim adamlarının gayet görüntüleri mevcut, kazı alanı çevresindeki ışıklı gök cisimlerinin de görüntüleri mevcut, büyük kamyonlara gelince; kazı alanından çıkan radyoaktif toprak, TSK'nın çok özel büyük tırlarıyla taşındı(o biçimde tırları bende hayatımda ilk defa gördüm) tırların takip edilmesi yasaktı ve metrelerce polis kordonu ile bilinmeyen bir kışlaya gitti söz konusu araçlar..

Yani görüntüsü, tanığı yok diye belirtmiş olduğunuz her şeyin kanıtı ve görüntüsü var(Vatikan hariç)..

Son olarak kazı alanına metro tüneli açmakta kullanılan büyük iş makineleri indirildi ve aşağı-yukarı 1,5yıl o makineler çalıştı yani evet araç girişine müsait bir yol olduğu da gerçek..

K. Atatürk

Şubat 17, 2020, 01:28:03 öö
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

"Özel donanımlı radyoaktif kıyafet giymiş ABD'li bilim adamlarının gayet görüntüleri mevcut..." açıkçası ben görmedim. Eğer bu görüntüler varsa, paylaşırsanız sevinirim. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2020, 01:37:01 öö Gönderen: Zennn »
no one

Şubat 17, 2020, 01:45:25 öö
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

"Özel donanımlı radyoaktif kıyafet giymiş ABD'li bilim adamlarının gayet görüntüleri mevcut" açıkçası ben görmedim. Eğer bu görüntüler varsa, paylaşırsanız sevinirim. Saygılarımla.

Konuyla alakalı ABD'nin bastırdığı, devletin uyguladığı çok ciddi sansür var ve çoğu ciddi haber sitelerinin arşivlerinden sokakta oturan görgü tanıklarının ifadelerine kadar birçok şey kaldırılmış durumda..

Kaldı ki 5 ABD'li bilim adamının kazı için kendi vatanından kalkıp buraya gelmesi, kazı yapılan tünele girmeden önce özel kıyafetlerini giyerek tünele girmesi falan bir sır değil..

YouTube'da eğer hala kaldırılmadıysa konuyla alakalı videolarda yok dediğiniz tüm detayların kanıtını da bulabilirsiniz, aynı sokakta yaşayan görgü tanıklarının röportajlarını da..

Ancak 2 sene önce bulunanların tam olarak paylaşıldığı 5'er dakikalık 3 videonun 24 saatte kaldırıldığına ben şahidim..

K. Atatürk

Şubat 17, 2020, 01:55:05 öö
Yanıtla #8
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Demek bir ben bulamıyorum. Şu talihsizliğime bakın ki gördüğünü izlediğini iddia eden bir kişi de kayıt almamış...

Takdiri okuyuculara bırakıyorum.

Saygılarımla.

Not:  Konu ile ilgili farklı düşüncelere sahip okurlar için anımsamakta faydalı olduğunu düşündüğüm bir okuma için
 http://safsatakilavuzu.com/safsata%20ve%20turleri.htm
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2020, 02:02:17 öö Gönderen: Zennn »
no one

Şubat 17, 2020, 08:19:46 öö
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Masonların devlet tarafından gizlenen sır bir olayı bildiğini öne sürdünüz sn. BuZ, acaba bu sonuca nereden vardınız? Konu merakımı uyandırmadı değil...

Saygılar sevgiler...