Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Prometheus  (Okunma sayısı 29333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 06, 2011, 08:58:04 ös
Yanıtla #60
  • Aktif Uye

Sayın Alşah, bana sözlüğe baktıracaksınız... tereddüt ettim şimdi. Bizim bildiğimiz pergel. Ayrı bir manası mı var? Merkez noktasını kastediyorsanız benim uzağımda...
Saygılarımla

Ağustos 06, 2011, 09:15:08 ös
Yanıtla #61
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

Sayın Alşah, bana sözlüğe baktıracaksınız... tereddüt ettim şimdi. Bizim bildiğimiz pergel. Ayrı bir manası mı var? Merkez noktasını kastediyorsanız benim uzağımda...

fazla takilma dostum :D her soylenilen icin sozluge bakarsaniz kelimeler icersinde kaybolur gidersiniz.
Whence magicians are profound and diligent searchers into Nature; they because of their skills, know how to anticipate an effect, the which to the vulgar shall seem a miracle.

שלמה המלך

Ağustos 06, 2011, 11:57:30 ös
Yanıtla #62
  • Uzman Uye

Sayın Hacamat, önce hangi sitede olduğuna, sonra da bu site ile ilgili sözlüğe bak.
         Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Ağustos 07, 2011, 10:04:38 öö
Yanıtla #63
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

Sayın Hacamat, önce hangi sitede olduğuna, sonra da bu site ile ilgili sözlüğe bak.
         Saygılar-sevgiler.

Sayin Arkadas, bana kalsa kendinizin hangi sitede olduguna ve ilgili sozluklere bakmaniz kafi.. baskalarina tavsiyede bulunmaniza gerek yok, dusuncesindeyim. kendi tavsiyenize de ne kadar uydugunuzu baskalarinin penceresinden bakabilmeyi ogrenmis olsaydiniz baskalarindan once kendinize yonelirdiniz.
Whence magicians are profound and diligent searchers into Nature; they because of their skills, know how to anticipate an effect, the which to the vulgar shall seem a miracle.

שלמה המלך

Ağustos 07, 2011, 03:47:44 ös
Yanıtla #64
  • Orta Dereceli Uye
  • **

siz hangi pencereden bakıyorsunuz? .......
dikkat etmezseniz  pergelin ignesi size batar :))

Ağustos 07, 2011, 04:02:43 ös
Yanıtla #65
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

siz hangi pencereden bakıyorsunuz? .......
dikkat etmezseniz  pergelin ignesi size batar :))

Pardon, bana mi diyorsunuz?

שלמה המלך

Ağustos 08, 2011, 01:21:17 öö
Yanıtla #66
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Evet syn omega21 siz hangi pencereden bakıyorsunuz?
sayın Alsahın önerisinden  ne anladınız?
Alsahın tavsiyesini elestirirken ,kendi soylemlerinizi ne kadar uyguluyorsunuz?

Ağustos 08, 2011, 12:46:54 ös
Yanıtla #67
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

Evet syn omega21 siz hangi pencereden bakıyorsunuz?
sayın Alsahın önerisinden  ne anladınız?
Alsahın tavsiyesini elestirirken ,kendi soylemlerinizi ne kadar uyguluyorsunuz?

Uzerinden biraz zaman gectigi icin hangi pencereden baktigim hakkinda size herhangi birsey soyleyemem. Arkadasinizi savunabilir ve onun yaninda yeralabilirsiniz. Desteklediginiz kisi ya da dusuncelere sizin de bana gosterdiginiz sayginin es oranli olarak tarafimdan da size gosterilebilecegini asla unutmayiniz.

שלמה המלך

Ağustos 08, 2011, 02:40:59 ös
Yanıtla #68
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Arkadaslarımın savunulmaya ihtiyacı yok..gerekirse bunu kendileri yapmaktan aciz degiller ..kaldı ki kimseye saf olmadım sadece size sizden seslendim...oldugunuz yeri gordugunuz manzarayı sizin kaleminizden gördük ...

Ağustos 08, 2011, 11:55:18 ös
Yanıtla #69
  • Uzman Uye

Sayın omega21, pek anlamış değilim. Sayın Hacamat'a yazdığım mesaja siz ne sebeble cevap verdiniz?
       Doğrusunu isterseniz yazı dilinizi de pek şık bulmadım. Amacınız fikri tartışma ise konuyu açın  ilgi alanıma giriryorsa  memnuniyetle tartışalım. Yok amacınız polimik yaratmak ise (ki ilk nazarda öyle görünüyor) ben yokum.
       Ayrıca ne benim nede bu sitedeki diğre üyelerin bir başkası tarafından savunulmaya ihtiyaçları olmadığını anlamanız gerekir diye düşünüyorum.
       Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"