Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 06, 2014, 06:51:44 ös
Yanıtla #640
  • Aktif Uye

Mesaj: Senin aileni soyunu sopunu s****** annende böyle masondu babanla birlikde ananı s****ki nice o***** cocukları doğsun annenin a**** s**** [666] Sayısını annenin a***** 666 kere s****** annenin dildosunu s***** o***** cocuğu senin ölmüşlerini dershaneni gittiğin okulu cettini,dinini s***** O***** cocukları

Saygılarımla O****** COCUKLARI.!

-----
ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER !!!

Mesaj: Senin aileni soyunu sopunu s****** annende böyle masondu babanla birlikde ananı s****ki nice o***** cocukları doğsun annenin a**** s**** [666] Sayısını annenin a***** 666 kere s****** annenin dildosunu s***** o***** cocuğu senin ölmüşlerini dershaneni gittiğin okulu cettini,dinini s***** O***** cocukları

Bu kadarını da paylaşmak zorunda mısınız ? Ayıp ya !

Mayıs 07, 2014, 02:45:53 ös
Yanıtla #641
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Mason'u artık anlamakta güçlük çekiyorum ,hatta güçlükte çekmiyorum anlamıyorum.Bu mailleri neden yayınlıyor devamlı ?foruma ne katkısı var?bu yolla bir mesaj vermediği kesinde,bakın biz ne kadar abuk sabuk işler ilede uğraşmak zorunda kalıyoruz ne aklı evvel insanlar var demek istemiyor ise.Bu maillerin bu forum ortamında daha fazla paylaşılmasından rahatsızım bunu bir kaç kez dile getirdim sn.mason kaale bile almadı kendi bilir bende özgür eleştirimi yaparım.

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mayıs 08, 2014, 10:11:27 ös
Yanıtla #642
  • Uzman Uye

Tamam, öyle sorgulayalım.
        Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Mayıs 16, 2014, 04:40:52 ös
Yanıtla #643
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Mesaj: saygıdeğer hür masonlar.ben kendimi hür masonlar locası büyük üstadları gibi selanik kökenli sabetaycı ve mason olma ideali taşıyan biri olarak tanımladığım günden beri türkiye cumhuriyetini kuran talat paşa ve hür masonlar üstadlarına öfke duyan dev sol asala ve sol örgüt mensupları tarafından zarar uğratılmaktayım.saygıdeğer roatary ve lions klüp ve yöneticilerini ayırmak suretiyle klüp içerisine sızmış sözde solcu ama ittihat ve terakki kemalizme karşı kendi ermeni rum vs gibi altınşafak asala milliyetçi ama solcu görünen tipler tarafından zarara uğratılıyorum.en son diş hastanesinde tedavimi gerçekleştirmeyen kendilerini gizlemek ve yakınıma adam yerleştirmek suretiyle tedavimi gerçeklkeştirmeyen doktorları size bildiriyor ve çorluda hür masonların iradesini gösteren rotary lions ların göreve getirilmesini siz değerli büyüklerimden istiyorum çorlunun sol örgüt değil masonluğa bağlı ilçe
 haline gelmesini ve çorlu ergene tekirdağda kemalist yöneticilerin göreve getirilmesini talep ediyorum.ayrıca çorlu şifa hastanesinde babamın ölümüne sebep olan sabetay yahudi mason düşmanı solcu kendi ırklarında milliyetçi grupların derhal incelenip masonik olarak cezalandırılmasını.ve çorlunun talat paşası gibi infaz edilen babam aydın atasevenin intikamını masonların almasını ve masonluğa kabul edilmemi bununla birlikte masonluğa bağlılık yemini edceğimi babamın ölümünün verdiği şevkle tüm mason düşmanlarına kadar ömrümün sonuna kadar mücadele edeceğimi belirtirim.masonluğa kabulümü ve mason düşmanlarıyla mücadele eden bir birime yerleştirilmemi talep ediyorum.ayrıca ergene belediyesine girişim için siz başta yüce insan ömer köker ve biribirinden değerli mason büyüklerimin yardımını istiyorum.saygılarım ve derin sevgilerimle. A***** A******
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 16, 2014, 04:48:49 ös
Yanıtla #644
  • Aktif Uye

Sanırım belediyeye yazılan bir dilekçe

Saygılarımla
Adequatio intellectus et rei

Mayıs 16, 2014, 05:16:39 ös
Yanıtla #645

Bu sonuncu baya bir psikoz vakası gibi. Cahillikten veya eğitimsizlikten değil, paranoid şizofreni benzeri bir vaka gibi duruyor.

Mayıs 16, 2014, 09:24:20 ös
Yanıtla #646
  • Ziyaretçi

Bence bu arkadaş rakıyı fazla kaçırmış.  1 Talat Paşa nın Selanik ile ne alakası var 2 Babasını da Talat Paşa gibi Ermeni Tehcir inden etkilendiğini iddia eden birisi mi öldürmüş

Daha az rakı daha çok kitap...

Saygılarımla

Mayıs 17, 2014, 12:14:32 ös
Yanıtla #647
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Ben bu noktada sayın resurrected'a katılıyorum, bu kişi kesinlikle bir psikoz vakasıdır. Umarım yakınları durumun farkına varıp uygun birşekilde tedavi edilmesini sağlarlar.

Saygılarımla
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Mayıs 17, 2014, 04:00:28 ös
Yanıtla #648
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Mason

Foruma son zamanlardaki katkınız yadsınamaz,Masonlar eleştiriye açık insanlar derler kendileri için ama eleştiriden sizin anladığınız bu ise hiç sanmıyorum.Sizin eleştiriye açık olduğunuz pozisyon sadece kaale almamak bu şekil eleştiride zaten anlamsız.Bu mailler belliki salak saçma birşey ve masonlar.org yönetimi bu tip salak saçma işlere muhatap kalıyorlar bu mailleri 1 ,2 sayfa yayınlamak tamamda 65 sayfada yayınlamak ve bunları forumdaki insanlara aynı mantıkla cevaplatmakta neyin nesi oluyor? foruma ne katkısı var bilgi değeri varmı? öğrenmeye katkısı varmı?Mesela bu tip yayınları siz kendi aranızda masonluk ile alakalı toplandığınızda gündem yapıp değerlendirme  yapıp görüş alışiverişi yaparmısınız? cevabınız hayır ise sn.mason bu işkenceyi bu foruma neden reva görürsünüz?
Ben bu yaptığınız işin mantığını çözemedim sn.mason bu yazıları ısrarla ve inatla hatta özenle neden yapıyorsunuz anlamış değilim.Bu forum sizin çocuğunuz gibi sayılır bence insan kendi evladına bunu reva görürmü? ben akılla bir cevap bulamadım.

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mayıs 17, 2014, 08:25:24 ös
Yanıtla #649

Sn.Mason'a gelen son mail bence tam olarak milletin büyük çoğunluğunun bilinçaltını yansıtıyor. Evet maili atan kişi sanırım alenen psikiatrlık bir vaka arz ediyor ama eminim ki "normal" olan insanlar da özünde böyle düşünüyor. Toplumun büyük bir kesmi için bu böyle maalesef. Solcusundan, sağcısına, nurcusundan, Atatürkçüsüne kadar herkesin kafasında komplo teorileri cirit atıyor. Çok satsın diye yazılan yerli yabancı (illuminati vb saçmalıklar) okunuyor. Kurtlar Vadisi vb. diziler de üzerine tuz biber ekiyor. Bunların yanında selanik göçmenleri ve Sabatayistlerle kafasını bozmuş her on senede bir içeri girip çıkan sözde bilim adamlarımız var. Düşünsenize; televizyonlardan, populer kültürden tutun da bilim adamlarına! kadar olan bir yelpazede komplo teorileri dönüyor. Şimdi bu üçünün de etkisinde kalan sıradan bir insanın zihin sağlığının nasıl olmasını bekleriz? Topluca bir delilik halinin içinden geçtiğimiz bile söylenebilir, Aziz Nesin'in "aptal" vurgusu yerini "deli" ye bırakmaktadır maalesef.