Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598942 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 17, 2011, 08:11:48 ös
Yanıtla #440
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

a*** a*** ismindeki kisi tarafindan Sorun Bildirimi konusunda asagidaki mesaj gonderilmistir

"sayın masonlar org yönetimi ben işyerimde sabetayist olduğumu belirttiğim için aynı zamanda iletişim hatlarımı takip ederek benim masonlar org ve internet vs takip ederek tarafıma yahudi ve sabetayist olduğum mason destekçisi olduğum gerekçesiyle psikolojik ve eylemsel baskı kurulmaktadır.ben iş yerimin çorlu ünilever olarak değiştirilmesini veya iş yerimdeki sözde solcu ama pratikte yahudi mason düşmanı bu grupların uyarılmasını sizden talep ediyorum.sabetayist derin devlet benim ana düşüncem ve ait olduğum sistemdir.saygılarımla."

a*** a*** ile bu email uzerinden gorusbilirsiniz. ***@mynet.com.tr
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 30, 2011, 11:54:49 ös
Yanıtla #441
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Adınız & Soyadınız    ö*** a***
Yaşamakta olduğunuz ülke    türkiye
Doğum Tarihiniz    *** 1994
Eğitim durumunuz    üniversite
Çalıştığınız Firma ve Konumunuz    öğrenci
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız    (0536) ***
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz ***@hotmail.com
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?    çokk duydumm kelimeyii arastırdımm amaclarını falan bende üye olmak istiyommmm
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?    bende bu yolda yürümek istiyorum
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar hangileridir?    yokkkk
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?    kürtçe biliyomm ingilizceee
Günde ortalama kaç saat internet ile ilgileniyorsunuz? Genellikle Hangi sitelere giriyorsunuz?    iki saat ilgileniyomm facebookk a giriyommm
Sahibi olduğunuz websiteler? Amaç ve işlevleri    yokkk
Masonlar.org’u nereden buldunuz?    araştırdımm
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Sorularınıza forumun arama bölümünü kullanarak cevaplar bulabilirsiniz. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?    burda daha rahat olurr diee
Masonlar.org dan ne bekliyorsunuz? Masonlar.org a ne verebilirsiniz?    ben yardımcı olabilirim yaya bilirimm
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri hangileridir?    facebook da adminliğim warrr
Bir üye tarafından davet edildiyseniz davet eden üyenin ismi ve forum kullanıcı adı    
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi    ***@hotmail.com
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar    ben derhall üye olup ayınlere katılmak istiyommm
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 31, 2011, 12:08:40 öö
Yanıtla #442
  • Ziyaretçi

İnsan kafayı yer bu mesajlarla. Güler mi, ağlar mı?

Kasım 03, 2011, 02:06:01 ös
Yanıtla #443
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Adınız & Soyadınız    zulkarneyn tony
Yaşamakta olduğunuz ülke    türkiye
Doğum Tarihiniz    *** 1985
Eğitim durumunuz    üniversite
Çalıştığınız Firma ve Konumunuz    yk
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız    (0505) ***
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz    pi_2099@***
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?    ortaokulda,uzun bir araştırmam var zaten.
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?    gerceklik görmekten değil sahip olmaktan gecer.başkalarına acırsanız acınacak hale gelirsiniz.
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar hangileridir?    kendimi gizli tutuyorm.bukalemun gibi olmak görünmezliktir
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?    orta derecede ingilice-zayıf almanca iyi türkce birazda arabca
Günde ortalama kaç saat internet ile ilgileniyorsunuz? Genellikle Hangi sitelere giriyorsunuz?    8 saat,amacıma ulaşmak için her siteye girerim.64 kez bilgisayarımı hakırlar cökertti.ama yılmak yok.
Sahibi olduğunuz websiteler? Amaç ve işlevleri    görmeyen göz aradığını bulamaz.
Masonlar.org’u nereden buldunuz?    zaten biliyordum.çok kitablarınızı okudum,kendimi geliştirdim,ajanlık iyi gidiyor
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Sorularınıza forumun arama bölümünü kullanarak cevaplar bulabilirsiniz. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?    artık zaman yaklaştı.büyük göz harekete gececek..bir şeyler yapma zamanı geliyor.
Masonlar.org dan ne bekliyorsunuz? Masonlar.org a ne verebilirsiniz?    gidemediğim yer benim değildir..
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri hangileridir?    1923.türk-hristiyan.org.,aydın masonlar..vs.bazı şeylerde bende kalsın
Bir üye tarafından davet edildiyseniz davet eden üyenin ismi ve forum kullanıcı adı    iilumunate.org. göz harekete gececek
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi    adam@***
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar    tek calışırım.karşı cinsle ise hiç işim olmaz..

Kasım 04, 2011, 12:49:01 öö
Yanıtla #444
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Komedi filminden fırlamış gibi birçoğu. Gerçi acınacak hallere gülüyoruz.

Kasım 04, 2011, 12:03:12 ös
Yanıtla #445
  • Ziyaretçi

[isim]
ya hoca birak onu bunuda, ben nasil mason olacam onu soyle sen

aydınlanman gerek

Kasım 08, 2011, 03:46:21 ös
Yanıtla #446
  • Ziyaretçi

kalben mason olman lazım

Kasım 20, 2011, 06:31:08 öö
Yanıtla #447
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

essegın s*** ismindeki kisi tarafindan Yorum konusunda asagidaki mesaj gonderilmistir

"salak masonlar , mason= Allah 'a karşı galip geleceğini sanan salak insanlar topluluğu , alayınız salaksınız , hanginize kalacak bu dünya , hepiniz en sonunda öleceksiniz , Allah (c.c.) her zaman galip gelir , Allahu ekber "

essegın s*** ile bu email uzerinden gorusbilirsiniz. [email protected]

Kasım 21, 2011, 05:06:54 öö
Yanıtla #448
  • Aktif Uye

Bakın size sevimli gelmiye bilirim,  ben bu insanları suçlamıyorum. Özellikle günümüzde insanların kafası fazla karıştırılıyor. Cahil bırakılıyor demiyorum,kafa karıştırılıyor. Zaten insan zekası ortada, bir şeyi ezberlemek için en az 5 kere okumak zorunda. Bu kadar kıt bir zekaya sahipken, üstüne birde kafa karıştırılınca tabirimi hoş görün ''mal'' olursun. Belliki insanların kafası iyice karışmış. Bunu Masonlara gelen maillerden de görüyoruz,sokağa çıktığımızdada görüyoruz. Ben bu sitede aslında bu mevzulara farklı başlıklarda değinmek istedim fakat çoğu kez taraflı,art niyetli vs algılanıldım. Sorun değil, ama bu sitede şuda dikkate alınması gerekiyor. Buraya gelen maillerin bu şekilde olması Masonların suçudur. Demekki kendilerini iyi ifade edemiyorlar. Gizli olmayı tercih ediyorlar... e ozaman biri çıkar der kan içiyorsunuz, biri der yerleri kirletiyorsunuz... yapıcak bir şey yok ...
Saygılarımla

Kasım 21, 2011, 09:14:12 öö
Yanıtla #449
  • Ziyaretçi

Sayın Hacamat'a katılmakla birlikte, şu gerçeği irdelemekte yarar var. Eğer masonlar iddia edildiği şeytani ve şer bir yapıya hizmet ediyor olsa, daha fazla insanı kendine çekebilir. Bazı maillerde bu dikkatimi çekiyor ben de şeytana ruhumu satmak istiyorum tarzı cümleler var. Bir  de işin içinde gizlilik olduğu için millet ne der engeli de ortadan kalkmış gibi oluyor. Fakat bu forumda masonlardan okuduklarımızdan oluşan önyargı, normalde yaratılmış olan önyargıdan daha farklı hatta zıttıdır. Neticede ikisi de haricilerin önyargılarıdır. Masonların gerçek yüzünü masonlardan başkasına gösterme gibi bir niyetleri yok; bu nedenle bu gibi maillere ve antimasonik yaklaşımlara saygı duymak lazımdır diye düşünüyorum.

Saygılarımla