Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SublimePrince  (Okunma sayısı 22994 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 28, 2007, 11:59:08 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

hoşgörüsü ve olaylara mantıklı yaklaşımları,herkesi kucaklama isteği duyan bir insan  tipi uyandırıyor bende :)

Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Kasım 29, 2007, 12:07:11 öö
Yanıtla #11
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Sevgili Sublimeprince üstadimin o essiz espirilerinin yanisira bircok konuda örnek davranis sergiledini gördüm. Iyiki varsin Üstadim.
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 30, 2007, 09:21:33 öö
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Sagolun... Sizler de iyi ki varsiniz :)

Kasım 30, 2007, 06:50:55 ös
Yanıtla #13

Evet, ben de görüş bildirmek istiyorum; ilk önce Sevgili SublimePrince' den başlıyayım. Şimdi Sayın SublimePrince; çocuksu ruhlu bu yönüyle biraz ortağız :D esprili, şakacı, iyi nitelikli bir İnsan!.... 
Ama biraz çabuk sinirlenen bir yapısı vardır. Bir de sorunların üstüne üstüne giden haksızlığı kabullenmeyen muhteşem bir yapısı vardır.

Sevgi ve Saygılarımla
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 30, 2007, 08:29:54 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Evet, ben de görüş bildirmek istiyorum; ilk önce Sevgili SublimePrince' den başlıyayım. Şimdi Sayın SublimePrince; çocuksu ruhlu bu yönüyle biraz ortağız :D esprili, şakacı, iyi nitelikli bir İnsan!.... 
Ama biraz çabuk sinirlenen bir yapısı vardır. Bir de sorunların üstüne üstüne giden haksızlığı kabullenmeyen muhteşem bir yapısı vardır.

Sevgi ve Saygılarımla
Itiraz ediyorum!

:)

Yalniz haksizligi kabul etmeyen bir yapim olduguna nasil kanaat getirdiginizi merak ettim. Ben kendimde bunu gormuyorum, fakat sizin dikkatinizi cekti ise demek ki oyle bir izlenim var. Boyle bir kotu huyum varsa duzeltmek isterim. Degerli yorumlarinizi bekliyorum.

Kasım 30, 2007, 08:37:41 ös
Yanıtla #15

Gerçekten mi buna kötü huy mu diyorsunuz? O zaman düzelteyim, bana öyle gelmiştir.

Özür Dilerim....

Kasım 30, 2007, 08:39:36 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Gerçekten mi buna kötü huy mu diyorsunuz? O zaman düzelteyim, bana öyle gelmiştir.

Özür Dilerim....
Tabii ki kotu bir huy, hatta bir eksiklik bence. DBoyle bir sey varsa duzeltmek isterim.

Kasım 30, 2007, 08:57:11 ös
Yanıtla #17

Dikkatimi çekti Sevgili Sublime; şaka yapmıyorsunuz öyle değil mi? Bunu gerçekten kötü huy olarak nitelendirmenizin en önemli sebebini gerçekten öğrenmek isterdim. 

Kasım 30, 2007, 09:05:16 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Dikkatimi çekti Sevgili Sublime; şaka yapmıyorsunuz öyle değil mi? Bunu gerçekten kötü huy olarak nitelendirmenizin en önemli sebebini gerçekten öğrenmek isterdim. 
Ciddiyim sevgili Sevil. HAKSIZ iken haksizligi kabul etmemek tum degerlerime aykiri. Hatayi herkes yapar. Onemli olan o hatalardan ders almaktir. Hata yaptigini (haksiz oldugunu) farkedememek hatayi yapmaya ozur olamaz, ve kisi kendini gelistiremez. Su anda mesguliyetimden dolayi dusuncelerimi kaleme (klavyeye) dokemiyorum fakat baska bir zaman daha detayli anlatmak isterim.

Kasım 30, 2007, 09:12:49 ös
Yanıtla #19

Sanırım ufak bir yanlış anlaşılma olmuş Sevgili Sublime; çünkü tam olarak bunu kastetmemiştim. Tabiki söylediğiniz husus çok önemli olup aynen benim için de geçerlidir. Fakat olayı açıklığa kavuşturmak adına kısa bir açıklama yapmakta yarar görüyorum:  genelleme açısından haksızlığı kabul etmemek bazında söylemiştim.