Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SublimePrince  (Okunma sayısı 22981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 02, 2008, 10:13:55 öö
Yanıtla #40

Gittigine cok uzuldugum,   degerli bir Mason ustaddi. En son bir rahatsizlik gecirip bir donem yataga mahkum olarak kalmisti diye hatirliyorum.

Umarım, Sağlık Problemi çözümlenmiştir. Ya da umarım ki aslı olmayan şaka mahiyetinde söylenmiş bir ifade olsun.

Kisi artik forumda bulunmuyor. Uyeligi silinmistir.

Çok Üzgünüm.
« Son Düzenleme: Mart 02, 2008, 10:17:22 öö Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 02, 2008, 03:29:05 ös
Yanıtla #41
  • Ziyaretçi

Sağlıklı olması temennisi ile kendisinin (bu bağlamda) başka sebeplerden ötürü burada olmamasını tercih ediyorum...

Mart 02, 2008, 06:04:43 ös
Yanıtla #42

Sağlıklı olması temennisi ile kendisinin (bu bağlamda) başka sebeplerden ötürü burada olmamasını tercih ediyorum...

Neden? Hangi sebep bu denli Sevgi Dolu ve yüreği temiz olan bir Kişi'nin bu Forumda bulunmamasını istemenizi gerektirir?

Mart 02, 2008, 06:40:04 ös
Yanıtla #43
  • Ziyaretçi

Neden? Hangi sebep bu denli Sevgi Dolu ve yüreği temiz olan bir Kişi'nin bu Forumda bulunmamasını istemenizi gerektirir?
Sağlıktan ötürü bir durum olmadığı belli ama Sevil hanımcım sağlık nedeni ile burada olamaması beni çok üzerdi. Ne olursa olsun Sn. SublimePrince' ın sağlığının iyi olmasını tercih ederim. Sağlık en önemli şey bu hayatta. Ona istinaden bu şekilde ifade ettim...

Mart 02, 2008, 06:42:46 ös
Yanıtla #44

Sağlıktan ötürü bir durum olmadığı belli ama Sevil hanımcım sağlık nedeni ile burada olamaması beni çok üzerdi. Ne olursa olsun Sn. SublimePrince' ın sağlığının iyi olmasını tercih ederim. Sağlık en önemli şey bu hayatta. Ona istinaden bu şekilde ifade ettim...

:) Anladım ve buna Sevindim. Teşekkür Ederim, Açıklamanızla durumu anlaşılır kıldığınız ve beni diğer konularda olduğu gibi bu konuda da yeterince Aydınlattığınız için;)

Sonsuz Sevgilerimle;)

Mart 02, 2008, 06:46:20 ös
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

Güzel ve onur verici sözleriniz için asıl ben size teşekkür ederim Sevgili Sevil hanım. Gerçekten çok nazik bir hanımefendisiniz...

En derin sevgi ve saygılarım ile... :)

:) Anladım ve buna Sevindim. Teşekkür Ederim, Açıklamanızla durumu anlaşılır kıldığınız ve beni diğer konularda olduğu gibi bu konuda da yeterince Aydınlattığınız için;)

Sonsuz Sevgilerimle;)

Mart 08, 2008, 03:52:39 öö
Yanıtla #46
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sublime princenin forumda bulunmaması çok üzücü  tekrar üyeliğe geri gelmesi dileğiyle...
Gül bahçesinde geçen aşk sırrını bir gül bilir, bir de ağlayan bülbül!

Mart 08, 2008, 10:38:25 ös
Yanıtla #47
  • Ziyaretçi

Sublime princenin forumda bulunmaması çok üzücü  tekrar üyeliğe geri gelmesi dileğiyle...
Aynı temenni içindeyiz Sevgili isabell...

Mart 09, 2008, 01:29:03 ös
Yanıtla #48

Sevgili Sublime'nin neden Üyeliği itibariyle burada bulunamayışını halen çözmüş değilim. Bilenler, Bilmeyenlere anlatsın İlkesi'ni bir an aklıma getirdim de :)

Saygılar;)

Mart 09, 2008, 01:45:46 ös
Yanıtla #49
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sevgili Sublime'nin neden Üyeliği itibariyle burada bulunamayışını halen çözmüş değilim. Bilenler, Bilmeyenlere anlatsın İlkesi'ni bir an aklıma getirdim de :)

Saygılar;)

Sn. Sevil

bilenler, bilmeyenlere bir şey anlatmıyorsa bilmeyenlerin bilmesi gereken bir şey yok demektir...

Sevgi ve Saygılarımla...