Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SublimePrince  (Okunma sayısı 22983 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 09, 2008, 01:50:11 ös
Yanıtla #50

Sn. Sevil

bilenler, bilmeyenlere bir şey anlatmıyorsa bilmeyenlerin bilmesi gereken bir şey yok demektir...

Sevgi ve Saygılarımla...

Anladım, Sayın SkullG; Teşekkürler.

Bilenlerden olmadığınıza göre ;) tabiki Bilmeyenlere söyleyecek bir Söz'ünüz de yok demektir :D
« Son Düzenleme: Mart 09, 2008, 01:57:39 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 09, 2008, 05:23:11 ös
Yanıtla #51
  • Ziyaretçi

Ketumluk  gerekli bir ilkedir Sevgili Sevil... Özellikle böyle durumlarda...

Sevgilerimle,

Mart 09, 2008, 06:35:52 ös
Yanıtla #52

Sevgilerimle,

Bakın giderek iyi bir şüpheye girdim :D neyse sanırım üstüme vazife olmayan şeylerle fazla ilgilenmem gereksiz.
« Son Düzenleme: Mart 09, 2008, 06:38:03 ös Gönderen: Sevil »

Mart 09, 2008, 06:57:56 ös
Yanıtla #53
  • Ziyaretçi

Sevgilerimle,

Bakın giderek iyi bir şüpheye girdim :D neyse sanırım üstüme vazife olmayan şeylerle fazla ilgilenmem gereksiz.
Ketumluğu, değerli Mason adminlerimiz için kullanmıştım. Kendim için ketumluk, güven duygumla alakalıdır. Beni ilgilendirmiyorsa eğer, zaten birşey demeye hakkım yoktur. Açıklayayımda şüpheye girmeyiniz :)

Mart 09, 2008, 07:02:50 ös
Yanıtla #54

Ketumluğu, değerli Mason adminlerimiz için kullanmıştım. Kendim için ketumluk, güven duygumla alakalıdır. Beni ilgilendirmiyorsa eğer, zaten birşey demeye hakkım yoktur. Açıklayayımda şüpheye girmeyiniz :)

Hmm, Anladım. Ben de Sayın SkullG gibi bir gönderme yaptığınızı sanmıştım ama böyle olmadığına çok sevindim.

Teşekkürler;)

Mart 09, 2008, 07:08:37 ös
Yanıtla #55
  • Ziyaretçi

Hmm, Anladım. Ben de Sayın SkullG gibi bir gönderme yaptığınızı sanmıştım ama böyle olmadığına çok sevindim.

Teşekkürler;)

:) Açıkçası muhteremler gibi ketum olacak olgunluğa henüz ulaştığıma inanmıyorum Sevgili Sevil... Sandığınız gibi değildi. Sanırım Sevgili skullG' de kendince bir yorumda bulunmuş, gönderme olarak algılamadım ben :)

Sevgilerimle,

Mart 09, 2008, 07:11:33 ös
Yanıtla #56

:) Açıkçası muhteremler gibi ketum olacak olgunluğa henüz ulaştığıma inanmıyorum Sevgili Sevil... Sandığınız gibi değildi. Sanırım Sevgili skullG' de kendince bir yorumda bulunmuş, gönderme olarak algılamadım ben :)

Sevgilerimle,

Anladım, Teşekkürler;)

Nisan 13, 2008, 04:01:18 öö
Yanıtla #57
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sublime Prince the Royal Secret ,
O muhterem bir ustad olmasının yanı sıra,olaylara her yonden bakabılen , hosgorusu eksık olmayan,bu sitenin bircok uyesıne guvenen ve sıtenın gıdısatı konusunda buyuk umutlar besleyen bır Masondu....Bir buyugumdu...Unutulmayacaksın!Unutturulmayacaksın!!!
He is a F&A.M ... He is  Sublime Prince The Royal Secret........
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 13, 2008, 09:28:43 öö
Yanıtla #58
  • Ziyaretçi

Sublime Prince the Royal Secret ,
O muhterem bir ustad olmasının yanı sıra,olaylara her yonden bakabılen , hosgorusu eksık olmayan,bu sitenin bircok uyesıne guvenen ve sıtenın gıdısatı konusunda buyuk umutlar besleyen bır Masondu....Bir buyugumdu...Unutulmayacaksın!Unutturulmayacaksın!!!
He is a F&A.M ... He is  Sublime Prince The Royal Secret........

Keşke daha fazla tanıma fırsatım olsa idi kendisini...

Mayıs 11, 2008, 01:00:47 ös
Yanıtla #59
  • Uzman Uye

Cok fazla kaybin yok Sevgili Cicek inan bana. Istisnalar haric, Amerika'daki her sen sakrak Mason gibi idi iste :) Sanki ben taniyor musum gibi bir iddia oldu ama , yani gorebildigimiz kadariyla oyleydi. Ve konusurken korkudan 3 metre geride durmazdiniz. :)