Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SublimePrince  (Okunma sayısı 22980 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 11, 2008, 01:09:11 ös
Yanıtla #60
  • Ziyaretçi

Cok fazla kaybin yok Sevgili Cicek inan bana. Istisnalar haric, Amerika'daki her sen sakrak Mason gibi idi iste :) Sanki ben taniyor musum gibi bir iddia oldu ama , yani gorebildigimiz kadariyla oyleydi. Ve konusurken korkudan 3 metre geride durmazdiniz. :)

O yüzden daha çok isterdim tanımayı ya :) Acaba neden Amerika' dakiler daha rahatlar Türkiye' deki Masonlara göre? Tabii her Amerika' lı Mason öyle değil ;) :D ;D
« Son Düzenleme: Mayıs 11, 2008, 01:22:08 ös Gönderen: blossom »

Mayıs 11, 2008, 01:24:03 ös
Yanıtla #61
  • Uzman Uye

Ne diyordu Haci Muro:  "Su burjuvazi laflarini agzina alma Cetoo, nalet olsun su icimdeki Ceto Sevgisine " :D :D

Mayıs 11, 2008, 01:28:50 ös
Yanıtla #62
  • Ziyaretçi

Ne diyordu Haci Muro:  "Su burjuvazi laflarini agzina alma Cetoo, nalet olsun su icimdeki Ceto Sevgisine " :D :D

:D :D Çok komik yaaa :D Bu KV iyice komedi dizisi olmuş sanırım :D

Mayıs 12, 2008, 01:02:43 öö
Yanıtla #63
  • Ziyaretçi

Cok fazla kaybin yok Sevgili Cicek inan bana. Istisnalar haric, Amerika'daki her sen sakrak Mason gibi idi iste :) Sanki ben taniyor musum gibi bir iddia oldu ama , yani gorebildigimiz kadariyla oyleydi. Ve konusurken korkudan 3 metre geride durmazdiniz. :)

O yüzden daha çok isterdim tanımayı ya :) Acaba neden Amerika' dakiler daha rahatlar Türkiye' deki Masonlara göre? Tabii her Amerika' lı Mason öyle değil ;) :D ;D

Fazla kasmiyorlar da ondan herhalde.

Mayıs 12, 2008, 01:16:36 öö
Yanıtla #64
  • Ziyaretçi

Mayıs 18, 2008, 06:23:31 ös
Yanıtla #65
  • Uzman Uye

" 24 Subat tarihi aksam saatlerinde bir Kardesimin neden oldugu hatadan kaynaklanan, mesaj ve uyelik karisikliklari meydana gelmistir"

Blossom, ne demek istedigini simdi daha iyi anliyorum bacim :)

Mayıs 18, 2008, 09:16:27 ös
Yanıtla #66
  • Ziyaretçi

" 24 Subat tarihi aksam saatlerinde bir Kardesimin neden oldugu hatadan kaynaklanan, mesaj ve uyelik karisikliklari meydana gelmistir"

Blossom, ne demek istedigini simdi daha iyi anliyorum bacim :)

:D

Mayıs 01, 2009, 04:41:46 ös
Yanıtla #67
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Seni tekrar kürsünün başında görebilmek dileklerimle...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Ocak 24, 2011, 10:10:11 ös
Yanıtla #68
  • Seyirci
  • Aktif Uye

El verdin kaldırdın !
Dil verdin bildirdin !
Göz verdin gösterdin !

Sen yerinde saymadın !
Sanmaki bıraktıkların yerindedir..
Kürsünün başına bekleniyorsunuz..
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..