Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Karahan  (Okunma sayısı 2353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 15, 2009, 07:31:07 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Kisi, Masonik gizlilik oldugu idda edilen bilgileri yayinlamasi, yapilan uyarilara karsilik beklenen uyumu saglamamasi ve bilgi paylasimindan cok reklam ve propaganda amaci ile faaliyetlerde bulunmasi nedenlerinden dolayi seyirci statusune alinmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 15, 2009, 10:48:38 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Dediğinize göre bu bir iddiadır.Atarlar tutmazsınız.Tutmasalar atarsınız.

Mayıs 16, 2009, 12:25:41 öö
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Yerinde bir karardır ..Ve Forum kurallarının hatırlatılması bakımından da emsal teskıl etmektedır..

Saygı ve sevgılerımle
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Ekim 16, 2009, 05:35:17 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

Sayın karahan
Alıntı yapma konusuna önem göstermeniz ve acilen bir dengeye oturtmanızı
rica ederim.
Anlayış göstereceğinizi umuyorum.
Saygılarımla