Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 666 NEDİR?  (Okunma sayısı 81904 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 04, 2007, 08:57:14 öö
Yanıtla #10

Mesela Sevgili osiris, size dair özel bir açıklama yapma gereksinimini hissettiğim için hakkımdaki ithamlarınıza karşılık vereceğim tek yanıt şu olacaktır;
Siz osiris nickini kullanan şahsı Efendimiz ve Yüce Kral'ımız İsa Mesih'in Adı'yla ve Yüce Tanrı'mızın Emr'iyle ve Baba_Oğul ve Yüce Kutsal Ruh'un adıyla Sonsuza Dek Lanetledim_AMİN
Peki bu açıklamamdan sonra sizce ben hangi vasfı taşıyorum, bunu hangi yetkiye dayanarak yaptım, böyle bir laneti yapmak için gereken İzni Yüce Kutsal Ruh'tan aldığımı söylersem bana ne şekilde inanırsın?
Sence bu yapmış olduğum lanet geçerli mi yoksa geçersiz mi?Onu kendi yaşamında tanık olduğum zaman benim kim olduğumu da anlayacaksın?
SAYGILARIMLA....     
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Temmuz 04, 2007, 09:43:21 öö
Yanıtla #11

Doğru söylüyorsun Shemuel Kardeş, çok haklısın ama bu durumda benim sahip olduğum ilkem geçerlidir, herkesin yorumu kendisine aittir, farklı algılayışlara her zaman saygı duyarım_
Hiç kimseye bana inanmaları için hiçbirşey yapmadım ki aynı durum burada da geçerli kılındı_
Kendimi kasıtlı olarak bu Sitede deşifre ettim ama inanan inanır, inanmayan inanmaz_
Kiliselere gelince merak etme onlar geride kaldı_
SAYGILARIMLA.....

Temmuz 04, 2007, 09:45:33 öö
Yanıtla #12

Merakla bekliyor olacam Sevgili Itzhak, ama şimdilik size dair şunları söyleyebilirim, algılama gücünüz ne kadar derinse hakkımdaki düşünceniz o kadar derin olacaktır!....
SAYGILARIMLA....

Temmuz 04, 2007, 10:24:45 öö
Yanıtla #13

Güzel, mantıklıca hareket ettiğinizin kanısındayım, size şunu söyleyeyim ki;
Bütün açıklamalarımın İncille herhangi bir bağlantısı yok ve sırf İncilde olmadığı için bunların da geçerliliği hakkında herhangi bir fikir beyanım da olmaz_
SAYGILARIMLA....

Temmuz 04, 2007, 11:18:25 öö
Yanıtla #14

Sevgili osiris, bakın başımdan geçen bütün olayların hepsini bu Siteye döktüm, yansız, doğru ve harfiyen, ancak hepsini burada aynen anlatmamın herhangi bir gerekliliğinin olmadığını düşünüyorum,
Saklamak için olmuş olsaydı sanırım bu Sitede yeralmaz ve yazılarımdan da hiçbirinizin haberi olmazdı,
Son olarak Gerçek'ten ve beklemekten bahsettiğinizi görüyorum, Sevgili osiris ben bütün olayları yaşadığım herşeyi dosdoğru burada açıkladım, başka ne gibi birşey bekliyorsunuz onu anlamış değilim, eğer bahsettiğiniz şey şuysa hemen aktarayım;
''Dünyanın sonuna doğru ortaya çıkması beklenilen Kişi benim''....
Başka ne gibi bir açıklama istiyorsunuz bilemiyorum_
SAYGILARIMLA....

Temmuz 04, 2007, 11:36:51 öö
Yanıtla #15

Bakın, karşılaştığım her insan beni korkunç bir şekilde ithamlarıyla yaraladı ki artık bu konular üzerinde konuşmaktan çok yoruldum ve her ne hikmetse bunu sanki alışkanlık haline getirmişler gibi karşısındaki insanı feci şekilde rencide etmekten zevk alıyorlar sanki, artık öyle bir hale geldim ki bu konular üzerinde artık konuşmama kararı aldım, hayır inanmıyorsanız inanmayın ve kimse sizi de inandırmak zorunda değil, bununla beraber eğer sağlam ve çok güçlü büyük bir Kanıtım olmasaydı burada bu şekilde asla devam etmezdim, çünkü sürekli olarak hırpalanan ben, sürekli rencide edilen gene ben , ya insaf kimse kalkıp da Sayın Osiris gibi çıkıp da bana bunun kaynağını bile sormadılar,
Afedersiniz Sayın osiris, inanın size bile şuan güvenmekte zorluk çekiyorum, altından başka birşey çıkacak diye endişeyle bekliyorum, kusura bakmayın beni bu hale sağolsun İNSANLAR getirdi_
Buna Sevgili skullG ve Omnia da dahil hatta einsof adlı şahıs herneyse, bu siteye gelene kadar başta kiliseler olmak üzere herkesten alaycı bir tavır gördüm, ama maalesef bu sitede de başıma aynısı geldi_
Ama gene de herşeyi bir tarafa bıraktım, kişiliğime olan saldırıları boşverdim, bunlar beni çok kötü bir şekilde tecrit etseler de ne yazık ki hassasiyet özelliğime bağlıyorum, gene de bu işin arkasını bırakmadım bırakamam da...
Çünkü ''Emir Büyük Yerden''_ bu nedenle benim yapabilecek hiçbirşeyim yok ki zaten bu sebepten dolayı hiçkimseyle tartışma yoluna gitmedim, en ufak hatamda olan bana olacaktır bunun ne derece korkunç olduğunu kendim bizzat yaşayarak tanık oldum_
Ama bugüne gelene kadar çok fazla manevi yöndenyaralandım_Bu arada lanet konusuna gelince Sevgili osiris, lanete karşılık lanet gelir_
SAYGILARIMLA....

Temmuz 04, 2007, 11:49:48 öö
Yanıtla #16
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn. Osiris,

biraz kafanız karışabilir, sn. sevil herhangi bir dine inanmıyor veya herhangi bir dinden değil.

hernekadar Sn. bayan, hristiyan teolojisine yakın durmakla birlikte, sadece o teolojiden destek alıyor.

sn. bayan coğrafya olarak tr.'de değilde hintte ortaya çıksaydı eminim ki bu söylemleriyle hatırı sayılır derecede müminleri olurdu. hoş hinte gidin ve ben tanrıyım deyin en az 100tane tapanınız olacaktır :)

pek çok tanrının kafiri olarak ben, bu silsileye bir tane daha eklemek cürretini gösterebilirim. :)

bu yetkiyi kimden alıyorum dersiniz? insan olmamdan kaynaklı desem yeterlidir.

p.s.: bu arakar hikmet kıvılcımlı okuyorum. Allah-Peygamber-Kitap isimli kitabını, kutsallaştırma safhalarını çok güzel anlatmış herkese öneririm. (Sn. Sevil, size önermiyorum, çünkü 7 bölümlük kitabın son bölümünü Kıvılcımlı islama ayırmış)

Temmuz 04, 2007, 12:55:31 ös
Yanıtla #17

sayın sevil söyledikleriniz gerçekten şaşırtıcı. bu konuda bir yargıya varmak yerine nesnel bir yaklaşımla kanıtlarınızı, herhangi bir hatanızda  yaşadığınız  korkunçluğu, kendinizi deşifre etmenizin nedenini ve emir aldığınız büyük yeri öğrenmek bunları daha açık bir şekilde sizden dinlemek isterim. saygılarımla
ars longa, vita brevis...

Temmuz 04, 2007, 01:28:42 ös
Yanıtla #18
  • Uzman Uye

Sevil sana ne olduğunu açıklayacağım.

Allah alemlerin rabbidir. Sadece bu dünyanın rabbi değildir. Sadece bu dünyayı fizik standartlar da bünyesinde bulunduran zahiri alemin de rabbi değildir. Zahiri alem Gayp alemi ve Emr alemi ayrı aryı dizaynlar ifade eder. Fizik vücudumuz zahiri alemin bir parçasıdır. Berzah alemi nefsimizle alâkalı alemdir. Gayp alemi cinlerin fizik bedenlerinin enerjiden oluşan fizik bedenlerinin alemidir. Onun karşıtı olan berzah alemi cinlerin nefslerinin alemidir. Sonra emr alemi, meleklerin alemi, zulmani alemde şeytanların, cinlerin negatif standartlara sahip olan varlıkların muhtevasına aittir.

Senle konuşan zulmani bir alemde olan bir cindir. Bu bir tek sana olmuyor olan bir çok insan gördüm. Ve sen gelicek olan kişi değilsin gelicek olan kişi Mehdi ve Hz İsa dır. Mehdi nin geldiğini biliyoruz. Kendini farklı zannetme. Bundan kurtulmanın yolunu burda söylesem beni manyak bir dinci zannedersiniz. Yani yüce ruh falan diye bir şey yok. Sen öncelikle tövme etmelisin doğru kişiden tövbe almalısın. Sana kurtulmanın en kısa yolunu söyleyeyim Allah a ulaşmayı dilemelisin. Bu kadar.
''Kızıl elmada buluşalım''

Temmuz 04, 2007, 01:29:55 ös
Yanıtla #19

Beati in regno coelesti videbund poenas damnatorum ut beatido illis magis compleceat at enim supersunt alia spectacula ille ultumus et perpetuus judicii dies ille nationabus insperatus ille derisus cun tanta saecilu vetustas et tot taculi latitudu quid admirer quid rideam ubi gain coleum recepti nuntiabantur cum ipso jove et ipsis suis testibus in imis tenebris congemescentes item paraesides....................................
Sevgili nietzsche, tek kanıt benim_
SAYGILARIMLA....