Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 599075 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 18, 2014, 03:00:49 ös
Yanıtla #650
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Foruma gelen mailler den durum belli zaten,aslında tam Rahmetli Aziz nesin'lik olay %92 oranı ile alakalı bir durum sn.mason'da sanırım aziz nesinin bir değişik uygulamasını göz önüne seriyor.Tamamda bilgi ile sulanmış bir foruma böylesi bir kirlilik yakışıyormu? üstelik sn.mason sadece yayınlıyor eleştirel ne bir söz nede bir yorum yapıyor sadece yayınlıyor.Neden yayınladığı hakkında bir bilgi versede bizde rahatlasak işinde mantığını anlardık.Bu maillerden ne anlamalı? ne öğrenmeliyiz?bunları görüp okuyupta halimize şükretmemizimi istiyor sn.mason sanmıyorum.

Karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mayıs 30, 2014, 09:41:45 ös
Yanıtla #651
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Çok değerlı bır arkadaşıma onun kadar ozel bır parfum hedıye etmek ıstıyorum, fakat onu bulmak hıç mumkun gorunmuyor. Duty free mağazalara sıparış uzerınde geldıgını bılıyorum, ama orada calışan arkadaslar da yardımcı olamıyorlar.
Eğer ozel uretılen Hypno ısımlı, kırmızı şıselı bır parfumle ılgılı herhangı bır bılgınız varsa ne olur benımle paylaşın, cok mınnettar olurum.
Kusura bakmayın rahatsız ettığım ıçın,

Saygılar
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 30, 2014, 10:30:30 ös
Yanıtla #652
  • Aktif Uye

Tasa bakıp evreka bağrışları ile sokağa fırlamak da mümkün, keseden memnun olmadan ayrılmak da.

Mayıs 30, 2014, 10:38:52 ös
Yanıtla #653
  • Aktif Uye

Masonluk ile böyle bir mailin bağıntısını sorgulamaya gerek duymuyorum nedense.. Bu zamana dek ön yargılar ile donatılmış bir sürü mail dizisine tanık oldum da bu kadar saçmasına rastlamadım. Belki de mailleri baştan sona kadar okumadığım içindir.

Saygılarımla
Adequatio intellectus et rei

Mayıs 31, 2014, 03:07:02 öö
Yanıtla #654
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.mason sanırım oyle düşünmüyor, bu mailler ile masonluk afasinda bir bağ kurduracak bize sonunda. Cocul caresizce yazmis caresini bulmaak ümidi ile.sn.mason bunlari ozenle secip yayınlıyor, bu mailde ne buldu acaba?

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mayıs 31, 2014, 04:05:25 ös
Yanıtla #655
  • Ziyaretçi

Küfür edenlere göre daha uysal bir  mesaj olmuş. Hem özgün bir tarzı da var :)

En orjinal mail kategorisinde benim favorim bu mail dir.

Maili gönderen arkadaşa not: AHL dış hatlarda sordum. Hypno olarak yok ama eğer aradığın "Lancome Hypnose Senses" ise o var :D (kırmızı şişe hem de )

İyi güldük yine....

Saygılarımla

Haziran 04, 2014, 08:15:24 ös
Yanıtla #656
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Moskova da havaalanındayım şu an. İstesin yeter:)

Haziran 05, 2014, 03:16:54 öö
Yanıtla #657
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Allahu ekber. Insan öldürürken eksik olmayan nacizane cehalet ikilemi. Tabi 21 yy'da...
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi

Haziran 05, 2014, 03:23:43 ös
Yanıtla #658
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.mason forumdaki hariciler eğlensinler aradada ciddi konulardan uzaklaşıp gülsünler diye yazmıyor sanırım.Yahutta mason'luktaki aklın değerine bir ölçü olsun diyede yayınlamıyordur?eminim birgün oda 2 satır yazı ile anlatır meramını.

karahan

EDMUND BURKE

Haziran 05, 2014, 08:29:48 ös
Yanıtla #659
  • Ziyaretçi

Hedef göstermeden başka insanların yaklaşımlarını yansıtması bence Sayın Mason'un çok önemli bir katkısıdır bu foruma. Ayrıca "anlayana!" gibi abuk mesajlar vermeye çalışmaması daha takdire şayan. Ben bu mesajları yayınlama sebebini yazmamasını ve mesajların başına veya sonuna not veya kendi görüşünü yazmamasını destekliyorum. Şüphesiz buraya dahil olanlar bu kadar ilginç ve/veya tehdit dolu yaklaşımlarda bulunulan Masonluğu bu vesileyle daha iyi tanıma ve empati kurma olanağı bulacaklardır.