Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Rotary, Leo, Rotaract  (Okunma sayısı 8179 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 01, 2010, 10:11:13 öö

Rotary , Leo ve Rotaract kuruluşlarını internetten ve Forumda geçtikleri yerlerden inceledim.
Bu kuruluşların ne gibi farkları var?

Üyeler Bölümünü inceledim Foruma üye olan 1 Rotary 1 Leo 1 de Rotaract üye bulunuyor.

Masonlar Forumunda Skoç Rit Masonu... Mason... Admin... Glabal Moderatör ve Satranç Şampiyonu üyelerde Ünvan ve Logo bulunmaktadır. Global Mod. harici olarak Ünvan sembolü kullanmakta onu biliyorum ancak. Mason ve Skoç Masonu dışında kalanlara ne sebepten Sembol eklenmiş? Mason kuruluşu olmayan kuruluşların logoları ne alaka? Kaldı ki 1 Hemşire üye farkedebildim ona verilmiş sembol yoktu. Mason eşinin Sembolü olmadığını anladım.

Haziran 02, 2010, 12:42:37 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Sitede, Rotary ile Rotaract arasındaki farkları anlayacağınız bilgiler mevcuttur. Leo'lar hakkında bilgi sahibi olmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.

Rotary , Leo ve Rotaract kuruluşlarını internetten ve Forumda geçtikleri yerlerden inceledim.

Global Moderatör de belirttiğiniz gibi Mason değil ancak kendilerinin de sembolleri mevcuttur. Sizin de sembolleriniz var. Mesela cinsiyetinizi ve mesaj sayınızın azlık çokluk seviyesini belirten sembolleriniz mevcut. Yazdığınız yazılar da Sizi anlatan bir semboldür ve kulladığınız "Fraternis" ismi de sizin kendinize koyduğunuz bir semboldür.

Masonlar Forumunda Skoç Rit Masonu... Mason... Admin... Glabal Moderatör ve Satranç Şampiyonu üyelerde Ünvan ve Logo bulunmaktadır. Global Mod. harici olarak Ünvan sembolü kullanmakta onu biliyorum ancak. Mason ve Skoç Masonu dışında kalanlara ne sebepten Sembol eklenmiş? Kaldı ki 1 Hemşire üye farkedebildim ona verilmiş sembol yoktu. Mason eşinin Sembolü olmadığını anladım.

Bu forum hariciler forumudur, ayrıca herhangi bir Büyük Loca ile resmi bağı yoktur.

Mason kuruluşu olmayan kuruluşların logoları ne alaka?

Sevgiler

Mayıs 17, 2011, 01:40:01 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Sitede, Rotary ile Rotaract arasındaki farkları anlayacağınız bilgiler mevcuttur. Leo'lar hakkında bilgi sahibi olmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.

Global Moderatör de belirttiğiniz gibi Mason değil ancak kendilerinin de sembolleri mevcuttur. Sizin de sembolleriniz var. Mesela cinsiyetinizi ve mesaj sayınızın azlık çokluk seviyesini belirten sembolleriniz mevcut. Yazdığınız yazılar da Sizi anlatan bir semboldür ve kulladığınız "Fraternis" ismi de sizin kendinize koyduğunuz bir semboldür.

Masonlar Forumunda Skoç Rit Masonu... Mason... Admin... Glabal Moderatör ve Satranç Şampiyonu üyelerde Ünvan ve Logo bulunmaktadır. Global Mod. harici olarak Ünvan sembolü kullanmakta onu biliyorum ancak. Mason ve Skoç Masonu dışında kalanlara ne sebepten Sembol eklenmiş? Kaldı ki 1 Hemşire üye farkedebildim ona verilmiş sembol yoktu. Mason eşinin Sembolü olmadığını anladım.

Bu forum hariciler forumudur, ayrıca herhangi bir Büyük Loca ile resmi bağı yoktur.

Mason kuruluşu olmayan kuruluşların logoları ne alaka?

Sevgiler
Sayın Mozart a katılmakla beraber Leo lar ve sembol konusunda da aynı cevabı yenilemekte fayda var