Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: T.Ozkan, Kanalturk'un Satilis Nedenini Anlatiyor  (Okunma sayısı 6043 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 15, 2008, 12:23:08 öö
Yanıtla #10

Ama takdir edersiniz ki bu buyuk insanlar ve nurlu insanlar sadece sizin cemiyetiniz olmasa gerek ...

Sn. Kırlangıç,

Ben bahsettiğiniz şekilde bir iddiada bulunmadım.Ayrıca Tuncay Özkan ın da cemiyetimizle bir ilgisi yoktur.Hatta bazı konuşmalarında bizlerden zararlı oluşumlarmışız şeklinde bahsettiğini kulaklarımla duydum.Kendi fikridir.

Benim nazarımda kişi samimi ve iyi niyetlidir.Yanılıyor olabilirim.Zira günümüzde dürüstlük ve namus kavramları üzerinden yorum yapmak hiçde kolay değil.

Saygılarımla,

Omnia mors aequat

Mayıs 15, 2008, 12:47:43 ös
Yanıtla #11
  • Aktif Uye

Tuncay Özkana inanan,onu samimi bulan insanlar ya çok saflar,ya da bi çıkarları var . .Sözüm sn mistik e değil,genel olarak,web sitesinde bile üyelerden basit nedenlerle para toplayan bu adama nasıl kanıyorsunuz hayret . .ne siyaset biliyor,ne hitap var,boş beleş bi adam yahu,yükseltin biraz çizginizi . .
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 15, 2008, 01:10:15 ös
Yanıtla #12

Aldatmakla aldatılmak arasında bir tercih yapmam gerekse aldatılmayı seçerim.Aynı temiz dugularlarla ve yoksulukları yüzünden oylarını bir torba nohuta veya bir çuval kömüre satmak zorunda kalan zavallı vatandaşlarımız gibi.Bu durumda ülkedeki birine inanan her insan ya saf yada çıkarcı.Duygu sömürme ve bundan çıkar sağlama  konusunda Tuncay Özkan günümüz siyasetçilerinin yanında zavallı kalır.
Omnia mors aequat

Mayıs 15, 2008, 08:40:34 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Aldatmakla aldatılmak arasında bir tercih yapmam gerekse aldatılmayı seçerim.Aynı temiz dugularlarla ve yoksulukları yüzünden oylarını bir torba nohuta veya bir çuval kömüre satmak zorunda kalan zavallı vatandaşlarımız gibi.Bu durumda ülkedeki birine inanan her insan ya saf yada çıkarcı.Duygu sömürme ve bundan çıkar sağlama  konusunda Tuncay Özkan günümüz siyasetçilerinin yanında zavallı kalır.

Katılıyorum...:)
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..