Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: REFERANDUM.!  (Okunma sayısı 2591 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 21, 2007, 07:02:23 ös
  • Aktif Uye

Tüm ülkede seçim sona erdi,ancak önemli bir referandum ülke  gündeminin ilk beşine bile giremedi..

Bugün 15 şehit haberi geldi,hepsine Allah'tan rahmet diliyorum .Ancak böyle önemli bir günde şehit sayısının artması akıllarda soru işaretleri getirmiyor değil..

Ayrıca komutanlarda oy kullanmamayı tercih etti.

Hayırlısı,bakalım sandıktan ne çıkacak..?
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Kasım 03, 2007, 08:51:54 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

AKP'nin yaptığı göz boyamaktan ibarettir. ABD'ye danışıklı şekilde masustan meydan okuyor, masustan tezkere çıkarıyor. Peki tezkerinin çıkması, Irak'a giriyoruz mu demek? Hayır. Önemli olan çıkan tezkerenin fiilen kullanılmasıdır. Tezkere sadece yetki içeren bir belgedir ve bu yetkinin kullanılması tamamen hükümete bağlıdır. Daha önce de 3 defa tezkere verildi ama kullanılmadı.

AKP, şehit acılarının yarattığı tansiyonu düşürmek için tezkereyi çıkardı ama asla kullanmayacak. Neden? Çünkü AKP ABD'ye tam göbeğinden bağlıdır.

Sevgiler, saygılar

Kasım 03, 2007, 09:33:45 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

AKP'nin yaptığı göz boyamaktan ibarettir. ABD'ye danışıklı şekilde masustan meydan okuyor, masustan tezkere çıkarıyor. Peki tezkerinin çıkması, Irak'a giriyoruz mu demek? Hayır. Önemli olan çıkan tezkerenin fiilen kullanılmasıdır. Tezkere sadece yetki içeren bir belgedir ve bu yetkinin kullanılması tamamen hükümete bağlıdır. Daha önce de 3 defa tezkere verildi ama kullanılmadı.

AKP, şehit acılarının yarattığı tansiyonu düşürmek için tezkereyi çıkardı ama asla kullanmayacak. Neden? Çünkü AKP ABD'ye tam göbeğinden bağlıdır.

Sevgiler, saygılar
Demekki bu memlekette sizin gibi doğruları söyleyen insanlarda kalmış. :o