Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İSRAEL`İN DOĞUŞU 14 MAYIS 1948  (Okunma sayısı 45492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 02, 2007, 03:08:40 ös
Yanıtla #50
  • Ziyaretçi

Arkadaşlar ben halen Filistin i Müslüman olduğu için değil ezilen olduğu için savunuyorum ayrıca bir arkadaşımız Filistin PKK militanlarını eğitiyor demiş PKK militanları Filistin topraklarında Mossad tarafından eğitiliyor ayrıca bu güne kadar kaç operasyonda TSK İsrail seri numaralı silahı PKK kamplarında bulmuşdur haberiniz var mı?G.Doğu da yüksek rütbeli asker tanıdığınız varsa sorun bakalım açıklama hazır çalınıyor, hadi canım! kargalar güler buna bu gün PKK yı doğuran besleyen büyüten İsrail dir, MİT in sızan raporlarında K.Irak ta Shin Bet'in peşmergelerin yanında PKK lı teröristleride eğittiği belirtilmektedir (GAP çıktı PKK icad oldu hayret!!!) ve bu gün Talabani ve Barzani Saddam ın sağ kolu Tarık Aziz bilinen Yahudilerdir .Ayrıca Yahudiler ve Yahudi yandaşları kendi ırklarından başkalarını gözleri görmedikleri için bir Müslüman çıkıp ben Müslüman oldukları için değil ezilen oldukları için savunuyorum dediği zaman anlayamıyorlar "Bir hırsız herkesi hırsız zannedermiş" yalnız biz Müslümanlar yaradılanı severiz Yaradan'dan ötürü bu Musevi, Hristiyan farketmez eğer haklıysa her zaman yanındayım samimi gelmeyebilir sizin sorununuz...

Ayrıca TSK k. Irak a girerse hiç bir halt olmaz çünkü PKK lı militanlar svili halkın arasına karışmış durumda ve orası tam bir bataklık olabilir anca özel bir operasyonla zorda olsa Barzani nin nefesi kesilirse hem şehitlerimizin bir nebze ruhları şâd olur hem de bizim yüreğimize biraz su serpilir sadece bu kadar.
Saygılar...
« Son Düzenleme: Haziran 02, 2007, 03:10:44 ös Gönderen: LuckyEye »

Haziran 02, 2007, 03:59:58 ös
Yanıtla #51
  • Ziyaretçi

sn.luckyeye filistin iran ve suriyeyi arkasına alıp pkk militanlarını eğittiğini herkes biliyor mossadla hiç bir alakası yoktur neymiş efendim günaydoğuda görev yapan rütbeli bi tanıdığınız varsa sorun onlar size söylerler yapmayın allah aşkına bu dediklerini komplo kitaplarında okumak mümkün filistin daha düne kadar iran ve suriyeden desteğini alıp türklere karşı militan sağlıyordu lütfen daha detaylı araştırın ..

peki bu dediklerini devlet üst düzey kademeleri bilmiyormu bizim  neden o zaman mossadla yakın ilişkilerimiz var neden bilgi alışverişi yapıp ortak operasyonlar gerçekleştiriyoruz tabi sizin bu yazdıklarınız dan ancak şu çıkıyor türkiye alıştığı kazığa hala arkasını dönmüş daha fazla istiyor....

Haziran 02, 2007, 04:02:56 ös
Yanıtla #52

Arkadaşlar ben halen Filistin i Müslüman olduğu için değil ezilen olduğu için savunuyorum ayrıca bir arkadaşımız Filistin PKK militanlarını eğitiyor demiş PKK militanları Filistin topraklarında Mossad tarafından eğitiliyor ayrıca bu güne kadar kaç operasyonda TSK İsrail seri numaralı silahı PKK kamplarında bulmuşdur haberiniz var mı?G.Doğu da yüksek rütbeli asker tanıdığınız varsa sorun bakalım açıklama hazır çalınıyor, hadi canım! kargalar güler buna bu gün PKK yı doğuran besleyen büyüten İsrail dir, MİT in sızan raporlarında K.Irak ta Shin Bet'in peşmergelerin yanında PKK lı teröristleride eğittiği belirtilmektedir (GAP çıktı PKK icad oldu hayret!!!) ve bu gün Talabani ve Barzani Saddam ın sağ kolu Tarık Aziz bilinen Yahudilerdir .Ayrıca Yahudiler ve Yahudi yandaşları kendi ırklarından başkalarını gözleri görmedikleri için bir Müslüman çıkıp ben Müslüman oldukları için değil ezilen oldukları için savunuyorum dediği zaman anlayamıyorlar "Bir hırsız herkesi hırsız zannedermiş" yalnız biz Müslümanlar yaradılanı severiz Yaradan'dan ötürü bu Musevi, Hristiyan farketmez eğer haklıysa her zaman yanındayım samimi gelmeyebilir sizin sorununuz...

Ayrıca TSK k. Irak a girerse hiç bir halt olmaz çünkü PKK lı militanlar svili halkın arasına karışmış durumda ve orası tam bir bataklık olabilir anca özel bir operasyonla zorda olsa Barzani nin nefesi kesilirse hem şehitlerimizin bir nebze ruhları şâd olur hem de bizim yüreğimize biraz su serpilir sadece bu kadar.
Saygılar...
sn lucky eye turk sılahlı kuvveltlerı eger ıraka gırdıgınde bırsey olayacak olsaydı emın olan etraftan bu kadar cok catlak ses cıkmazdı.kuzey ırakta ozellıkle bazı kıesımlerın cıkarları bulunmaktadır.ve onların hesaplarınsa tsk nın kuzey ırak a gırmesı yoktu yanı cıkarlarına ters bır durumdur.o yuzden basta amerıka olmak uzere turkıyeyı sakınlestırmeye gelın bearber sız bız ve ırak hukumetı ıle hareket edelım dıyor.aynı sekılde dunyanın onde gelen lıderlerıde bu sekılde dusunuyor
sız hıc bır dunya lıderının turkıyenın arkasındayım kuzey ırak a gırmesınde bır sakıncası yoktur gıbı veya buna bener bır acıklamasına sahıt oldunuz mu?olmadınız olamazsınızda.ama turkıyeyı yatıstırma konusmalarını sık sık duyabılırsınız.cunku tsk nın kuzey ıraka gırmesı bolgedekı debgelerı alt ust edecektır ve buda ozeelıkle bazı kesımlerı daha dogrusu ırak uzerınde cıkarları bulunan kesımı rahatsız eden bır durumdur. o yuzden ben sahsım adına sıze bu konuda katılmıyorum.ayrıca pkk nın elınde sılahla tsk yı beklemedıgını tsk da bılıyor.oranın ne kadar karmasın bır durumda oldugunu ve bataklık oldugunu ıslerının kolay olmadıgını tsk da cok ıı bılıyor ve ona gore hareket edeceklerdır.dun genelkurmay baskanı ne dedı?bız hazırız hedef gosterın pkk mı barzanı mı ıksımı?ben yazılı acıklama metnı vermem kımseye bana hedef gostersınler dıyor.ysnı tsk herseyı ıle hazır ve sadee gırın kelımesı ıle gırecek.gırdıgınde degısen dengelerı hepberaber gorcez.bu durumdan turkıyede elbette olumsuz yonden etkılenecektır.ama artık sehıt haberlerı ve masum ınsanların oldurulmesıne goz yumulacak durum yok ortada.ustelık sozde ıs bırlıgı teklıf eden ulkerlerde bugune kadar hıc bır somut adım atmadıgım gıbı pkk ya destek verdıklerıde ortadadır
saygılarımla

Haziran 02, 2007, 04:06:29 ös
Yanıtla #53
  • Ziyaretçi

Lütfen cümleleriniz bir çocuğu azarlar şekilde kurmayın Sayın ohannesburq ben kimseyi direkt muhatap almak istemedikçe şahsıma karşı laflar yöneltiyorsunuz neyse Suriye ile İran ı biliyoruzda Filistin nereden çıktı asıl sizlerin dedikleri saçmalık komplo teorisiymiş Filistin önce kendi karnını doyursun adam kendini koruyamıyor kalkıp PKK yamı eğitecek akılla bağdaşır bir tarafı var mı bunun ayrıca bana sadece bir tane ortak operasyon söyleyin İsrail - Türkiye ortak operasyonu tatbikat demiyorum operasyon söyleyin dişi kıracağım ama ben size Filistinli direnişcileri eğitmek için giden Jitem Subaylarının listesini gönderebilirim biz Filistinle kardeş halkız bunu kafanıza sokun Filistin liderleri kötü olabilir Filistin zamanında aptallık yapmış olabilir ama bunun için nükleer silahlar atmak binlerce çocuğu feryad figan içinde bırakmak hangi mantığa sığar bundan sonra Filistin i hedef alıp İsrail Siyonizmini savunan hiç bir yazıyı muhatap alma gereği duymuyacağım cevap vermeyeceğim.

Haziran 02, 2007, 04:09:49 ös
Yanıtla #54
  • Ziyaretçi

KAÇMAK ÇÖZÜM DEĞİLDİR ARKADAŞLAR...

(FİLİSTİN KENDİ KARNINI DOYURAMIYOR DOĞRU DOYURULAR BAZI MİLLETLER TARAFINDAN)

ORTAK OPERASYONA GELİNCE PKK NIN BAŞI *** ABDULLAH ÖCALANIN YAKALANIŞI ..
« Son Düzenleme: Haziran 02, 2007, 04:13:18 ös Gönderen: MASON »

Haziran 02, 2007, 04:11:22 ös
Yanıtla #55

Lütfen cümleleriniz bir çocuğu azarlar şekilde kurmayın Sayın ohannesburq ben kimseyi direkt muhatap almak istemedikçe şahsıma karşı laflar yöneltiyorsunuz neyse Suriye ile İran ı biliyoruzda Filistin nereden çıktı asıl sizlerin dedikleri saçmalık komplo teorisiymiş Filistin önce kendi karnını doyursun adam kendini koruyamıyor kalkıp PKK yamı eğitecek akılla bağdaşır bir tarafı var mı bunun ayrıca bana sadece bir tane ortak operasyon söyleyin İsrail - Türkiye ortak operasyonu tatbikat demiyorum operasyon söyleyin dişi kıracağım ama ben size Filistinli direnişcileri eğitmek için giden Jitem Subaylarının listesini gönderebilirim biz Filistinle kardeş halkız bunu kafanıza sokun Filistin liderleri kötü olabilir Filistin zamanında aptallık yapmış olabilir ama bunun için nükleer silahlar atmak binlerce çocuğu feryad figan içinde bırakmak hangi mantığa sığar bundan sonra Filistin i hedef alıp İsrail Siyonizmini savunan hiç bir yazıyı muhatap alma gereği duymuyacağım cevap vermeyeceğim.
bu konuda sızınle hemfıkırm sn luckyeye

Haziran 02, 2007, 04:11:50 ös
Yanıtla #56
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Konuyu kisisellestirmektense, basliga yonelik konusmanizi rica ediyorum. Saygi ve anlayis dahilinde, herkes dusuncesini soyleyebilir. Yanliz lutfen kisisel atismalardan kacinin.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 02, 2007, 04:12:50 ös
Yanıtla #57
  • Ziyaretçi

Haziran 02, 2007, 04:13:19 ös
Yanıtla #58

KAÇMAK ÇÖZÜM DEĞİLDİR ARKADAŞLAR...

(FİLİSTİN KENDİ KARNINI DOYURAMIYOR DOĞRU DOYURULAR BAZI MİLLETLER TARAFINDAN)

ORTAK OPERASYONA GELİNCE PKK NIN BAŞI *** ABDULLAH ÖCALANIN YAKALANIŞI ..
sn ohannesburq  lutfen kelımelerınızı daha ozelnlı secınız.attıgınız bu gıbı mesajlar ortamı germekte ve formun kalıtesını dusurmuektedır.bellı kurallar ıcerısınde lutfen dusuncelerınızı belırtınız.abdullah ocalanı savundugum falan yok.sadeec hıtap daha dogrusu dusuncelerınızı belırtme seklınız yanlıs.tabı bu benım sahsı gorusumdur.
saygılarımla
« Son Düzenleme: Haziran 02, 2007, 04:15:53 ös Gönderen: MASON »

Haziran 02, 2007, 04:15:23 ös
Yanıtla #59
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin ohannesburq,

Suclu bir kisi dahi olsa, bir insana kisisel haklari nedeni ile, hakaret ve kufure izin veremeyiz. Bu nedenle mesajinizdaki yazmis oldugunuz kelimeyi degistirdim. Bu sitede (herhangi bir neden ile) hakaret yada kufurun bulunmasi, siteyi yanlis tanitacaktir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.