Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İlluminati neye hazırlanıyor?  (Okunma sayısı 85270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 18, 2011, 12:01:39 öö
Yanıtla #50
  • Ziyaretçi

"Bu savaştan sonra, Türkiye, İran, Irak ve Suriye’nin bazı bölgelerini içine alan büyük Kürdistan kurulacak. Yani, kurtuluş (sözde) savaşında sınırları geçici olarak çizilen Türkiye devleti yıkılacak!

İlluminati.org adlı sitede geriye doğru sayan Zaman; 2012 teorilerinden birine falan dikkat çekmiyor yani…

Umarım yanıl'M'Iyorumdur..."
Büyük Otadoğu Projesinin başarıya ulaşacağına inanabilirsiniz buna lafım olmaz.Dediklerinizi de iyi anladım merak etmeyin lakin şu kısımda anlaşamıyoruz..
"sınırları geçici olarak çizilen Türkiye devleti " söz öbeği bile yeterince anlaşılır değil.Yazınızdan resmen yaşadığınız ülkeye karşı kin güdüyormuşsunuz gibi bir anlam çıkıyor çünkü sonunda umarım yanılmıyorumdur yazmışsınız.
yazının sadece burasından şu iki anlam rahatlıkla çıkar
1)ülkenin sınırları daha sonra değiştirilmek üzere o zamandan birileri tarafından kararlaştırıldı ( %100 yanlış)
2)Savaşta kurtarılan topraklara ( ve daha sonra katılacak olanların ) ileride yabancılar tarafından alınacağı
ikisi yakın gibi görünse de dikkatli okursanız ( hatta yazınızın bütününü ) demek istediğimi daha rahat anlayabilirsiniz.
Üstelik bu ülke türkler tarafından mı yönetiliyor sorunuza hayır dememin sebebi 1950'li yılların sonrası içindir sizi yanıltmasın.

Ekim 18, 2011, 12:04:22 öö
Yanıtla #51
  • Ziyaretçi

Sn. HolyReform,

Lütfen Forum Kurallarını tekrar okuyunuz. upss, lol vs. gibi ibareleri kullanmanızdaki gayenin ne olduğun anlamış olmamakla beraber, burada bu tip bir yazışma usulünün olmadığını belirtmek isterim.

Sevgi ve Saygılarımla.
Gülücük koymak ile lol arasında bir farklılık yok yine de madem kullanılmıyor bundan sonra daha dikkatli olurum.

Ekim 18, 2011, 12:13:29 öö
Yanıtla #52
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

“Dediklerinizi de iyi anladım merak etmeyin lakin şu kısımda anlaşamıyoruz..
"sınırları geçici olarak çizilen Türkiye devleti " söz öbeği bile yeterince anlaşılır değil.Yazınızdan resmen yaşadığınız ülkeye karşı kin güdüyormuşsunuz gibi bir anlam çıkıyor çünkü sonunda umarım yanılmıyorumdur yazmışsınız.”

Aşırı tepkim, aşırı sevgimdendir. Şeklinde cevap vermiştim zaten.

“yazının sadece burasından şu iki anlam rahatlıkla çıkar
1)ülkenin sınırları daha sonra değiştirilmek üzere o zamandan birileri tarafından kararlaştırıldı ( %100 yanlış)”

Doğru olup olmadığını çok kısa bir süre sonra anlayacağız. (%100 doğru)

2)Savaşta kurtarılan topraklara ( ve daha sonra katılacak olanların ) ileride yabancılar tarafından alınacağı

Evet. öyle düşünüyorum.

“Üstelik bu ülke türkler tarafından mı yönetiliyor sorunuza hayır dememin sebebi 1950'li yılların sonrası içindir sizi yanıltmasın.”

Bende Güncel olarak sormuştum zaten…

Odi Profanum Vulgus Et Arceo.

Ekim 18, 2011, 12:20:23 öö
Yanıtla #53
  • Ziyaretçi

İyi o zaman herhangi bir şekilde kırdıysam özür dilerim iyi geceler..
yıl olmuş 2011...

Ekim 18, 2011, 12:21:59 öö
Yanıtla #54
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Rica ederim Sayın Holyreform.

Size de iyi geceler diliyorum.

Ekim 18, 2011, 02:36:30 öö
Yanıtla #55
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

arkadaslar bırbırınıze yanıt vermekten cok sankı kapısmısınız ınanın sız bu surecde cok keyıf almıs olabilirsiniz ama ben okurken hıc keyıf alamadım ve hıc bırsey ogrenemedım maalesef
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Ekim 18, 2011, 02:40:21 öö
Yanıtla #56
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

arkadaslar bırbırınıze yanıt vermekten cok sankı kapısmısınız ınanın sız bu surecde cok keyıf almıs olabilirsiniz ama ben okurken hıc keyıf alamadım ve hıc bırsey ogrenemedım maalesef

Haklısınız Sayın Arais. Galiba hırslarımıza yenildik biraz.

Saygılarımla.

Kasım 10, 2011, 03:55:31 ös
Yanıtla #57
  • Ziyaretçi

Arkadaşlar, geri sayım hakkında herkezin bir tahmini var ama bunlar tahminden öteye gidemez. Geri sayımın bitimi, (Üstadlarımın izniyle söylüyorum) İsrail - İran Savaşının başlangıcıdır. Bu savaşın neler getiriceğini size söylememe gerek yok, çünkü bu savaş sonucunda hangi ülkelerin etkileniceğini sizde biliyorsunuz. Türkiye için iyi bir tarih değil. Fakat şunuda söylemeliyimki İlluminati sürenin son saniyeside bile plan değiştirebilir.

Mason Kardeşlerime Selam Olsun...

Kasım 10, 2011, 04:50:57 ös
Yanıtla #58

İlluminati'nin hiçbir şeye hazırlanacağına inanmıyorum. Herhangi bir insan illuminati.org isimli site alıp sayaç koyabilir. Bunu yapabilmek için hükümetten özel izin almıyorsunuz, programlama uzmanı olmaya da gerek yok.

Delinin biri bir kuyuya taş atmış işte.

İnsanlar arasında bu kadar tutacağını bilseydim, ben de novusordoseclorum.com diye bir site alır, içine ibranice bir şeyler yazıp ışıklı fontla sayaç koyardım. Sonra da forumlarda acaba açtığım siteden bahsedilmiş mi diye bakardım. Çünkü meraklıyız gizemli şeyleri araştırıp, haklarında doğru ya da yanlış iddialarda bulunmaya... :)

Saygılarımla
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Kasım 11, 2011, 12:04:39 öö
Yanıtla #59
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

İllumunatımi yada baska bı orgutmu bılmem ama o para sızde olsa sızde paranızı korumak için İrana savaş açarsın dunyaya savas acarsın rockefellerların yonettıgı bır orgut var gıbı gosterılıyor.Yada gercekten var.Yeni Dünya düzeni denen kavramı gerek medyada gerekse akademık agızlardan cokca duymaya basladım.Allah sonumuzu hayretsın cok efsane var bu yenı dunya duzeni ile ilgili beklıcez gorucez hepberaber.Tek dunya devletı ıse bu orgutlerın sonu olur.
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.