Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598732 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 10, 2009, 10:56:29 öö
Yanıtla #270
  • Aktif Uye

Selamun Aleykum.Ben Azerbaycandan,Bakuden size yaziyorum.Sozumue nerden baslasam diye cok dusundum ve en uygun olan yerden sizinle bir ish yapmak istiyorum kelimesinden baslamaya karar verdim !
Kisaca kendi hakkimda konusacak olursam !
Ben Bakude dogdum.
Dogum Tarihim : [silinmistir]
Sevdigim seyler : Spor etmek, Okumak
Kisaca tarihimi yazacak olursam !
Ben dunyaya geldigim zaman babam Azerbaycanda sayli zenginlerden biriydi.Bu boyle ben 12 yasima gelinceye dek devam etdi !Babam balik alis-verisi yapiyordu.Kendisi ise parasini yalnizca kendisi icin harcayan cocuklugundan buyana hic okumamis dunya gorusu olmayan bi insan.Onun boyleliyi beni git gide yormaya basladi.Ben bosh-bosh konusanlari sevmem ! Ben buyudukce Gizle Devlet ishlerine sevgim dahada artdi.Ve okumaya basladim.Babamdanda beni KKB ye bi talebe gibi salmasini rica etdim.O ise bunu yapmadi ((.(KKB ...Azerbaycanda sovet hakimyeti dovrunden qalma hokmet daxili organdi)
Sonra ise dahada buyudum ve artik boyle ishlerin hastasi haline cevrildim,yani bilsemki bana boyle seylere dair 10.000 sayfalik kitab vericekler yinede alir seve seve okurum.yani o kadar delisiyim.Artik oyle bi duruma geldimki babamla aram bozuldu.Yani artik benim icin olmusum , kalmisim bir fark etmez.Yarin obirigun evden gitmeyi dusunuyorum artik.Bilmem neden ama ben disarida zor olmasina ragmen istedigim gibi bi hayat var diye dusunuyorum.Bakin ben zaten masonlukda tek sartin dinsizligi yaymak sartinin gerektigini biliyorum bunu Azerbaycandada yapa bilirim eger bana destek olursaniz tabi.yani yarin obirigun polisler yakalamasinlar beni )..Azerbaycanda kimlerin Mason oldugunu ben cook iyi biliyorum zaten.Beni araniza alsaniz zor olan her goreve kabulluyum.Isterseniz bunu bi omur sir gibi saklarimda .Satkinciligi sevmem ! Yani ne gorev verseniz bana ister ucunda olum olsun ben bunu kabul etmeye raziyim !Eger yok bu yazdiklarimi okuyupda bize yardimci gerek digil diyorsaniz lutfen bunuda bana bildirin ben sizin e-maili beklemiyeyi bide bosu-bosuna (..Bakin ben cok citdiyim IP adresimin alindiginida biliyorum.Bide ben 3D Studio max ile calismayi beceriyorum 5 yildirki o programla calisiyorum.bi seyi aklima takdiysam yapmasam olurum !Sizden mektupunuzu bekliycem.Lutfen gec yazmayin cunku gunler daraliyor

Bu adam kendini feda etmeye hazır Usamenın yanına gitsin :D

Şubat 27, 2009, 09:51:32 öö
Yanıtla #271
  • Ziyaretçi

İnsanlar kafayı yemiş. Millet anlayışına hep nefret etdiyim için şimdi kendimle gurur duydum. Sanıyorlar ki, masonlar.org a üye oldukları an herifleri masonluğa alıyorlar.  İşi çok ciddiye alıyorlar bunlar. Burası bir forum! Ah şu kitablar ve Hollivvud filmleri. İnsanlara neleri düşündürmüyorlar ki? Seçilmiş insan, dünyanı kurtaran adam  :D
« Son Düzenleme: Şubat 27, 2009, 09:56:55 öö Gönderen: Tebriz »

Şubat 27, 2009, 11:31:31 öö
Yanıtla #272
  • Ziyaretçi

8-10 yil onceydi sanirim, bir karikatur gormustum;
Bir ayakkabi boyacisi, sandiginin basinda oturuyor ve kendi kendine :"Bugun de hic para kazanamadim. Ulkuculere mi katilsam ne yapsam?" diyor.

Bugun Turkiye'de Fethullah Gulen teskilati, ulku ocaklari birer ekonomik guc odagi haline geldi ve bu guc issiz, egitimsiz, cahil insanlara cazip geliyor. Basinda surekli ulke yonetiminde bulunan ust duzey burokrat ve politikacılarin, basarili isadamlarinin mason kimliginden bahsedildikce, galiba yurdum insani masonlugu da Fethullah Gulen teskilati ya da ulku ocaklari ile, hatta is bulma kurumu ile bir tutmaya basladi.

Aci olan ise, insanların sırf dunyevi ihtiyaclarini karsilamak icin, her sekle girmeyi, herhangi bir amaca hic sorgulamadan hizmet etmeyi kabul etmesi. "Dunya kirk kulplu kazan, tut bir kulbundan da sen kazan" zihniyeti bir cok insanin temel yasam felsefesi oldu. Prensipler, etik degerler, ideolojiler rafa kaldirildi.

Mart 22, 2009, 04:09:19 ös
Yanıtla #273
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     :  S... I....
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 20,Üniverste oğrencisi
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : Arama motoruyla
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : Masonlarla ilgili sitelerde
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : Size daha yakın olmak istiyorum.Hayat felsefem sizinkiyle aynı.
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : Masonluk bence yaratılışı en doğru tanımlayan bir güçdür.
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : İnsan öldürürüm.
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : shamxal@.....
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 26, 2009, 03:37:49 öö
Yanıtla #274
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : Polat Alemdar
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 35
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : ARARSAM BULURUM
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : Wikipedia.com,cuil.com,google.com
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : Masonlugu derinden oyrenmek icin
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : Bence dusunmek yetmez,dusunerek hareket etmek gerekir
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : Simdiye kader hic bir sey icin redd edilmedim ve redd cevabi almayi sevmem...
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : palemdar63@........
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 26, 2009, 10:34:32 öö
Yanıtla #275
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Beyin metastazı zor iştir. Allah akıl sağlığı versin.

syg.
Her şey bir adımla başlar...

Mart 27, 2009, 12:11:29 öö
Yanıtla #276
  • Ziyaretçi

Kambersiz düğün olmaz.Bu ne masonlar org a gelen mesajlar...ilerleyişimizin nadiskası daha nerelere varacak bilemiyorum

Mart 27, 2009, 12:21:03 öö
Yanıtla #277
  • Ziyaretçi

Bence bir tane Polat Alemdar dosyasi yapilmi hatta yetmez bunlara bi forum kurmali, ve ayliga baglamali. Nede olsa yeni bir insan türü olusmaya basliyor, incelemek izlemek ve testler yapmak lazim panzehir icin.

Kaba olduysam özür dilerim herkesden ama gercekten anlamakta artik zorlaniyorum. Ne yada kimler bu sekilde yeni nesiler yetismesini sagliyor yada izin veriyor.

Aslinda bu konuda artik saka bir yana bir önlem alinmali bence.

Keske bunlarda tartisilabilse ve bu konuda harcasa insanlar zamanlarini. (bazen cok gereksiz konularda yoruluyoruz)

Mart 27, 2009, 04:30:22 ös
Yanıtla #278
  • Aktif Uye

Dizideki karakterlerden biri olan Çakır öldu diye cenaze töreni duzenlemısti bunlar :D Allah akıl fikir versin diyemicem cunku akıllanmaz bunlar.

Nisan 15, 2009, 12:27:07 öö
Yanıtla #279
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

daha önce karşı oldgumuz ve öfkeyle karşı çıktıgımız bir çok şeyin bu ülke için önemli oldugunu geç ögreniyoruz biz türkler tıpkı ilaçların insanlar için faydaları oldugu kadar zarları oldugu gibi  okudukca ticari zekanız yükselme büyüme ve dikduruş görüyorum özellikle ticarette çok başarılısınız her alanda öylesiniz tebrikler nediyelim ülkemiz için hayırlı olan neyse o olsun