Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Ergenekon Saçmalığında Son Perdeye Masonlar da Dahil Edildi  (Okunma sayısı 5482 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 13, 2009, 10:25:59 öö

ERGENEKON’UN kilit ismi Tuncay Güney, önceki akşam Show TV’deki Haber Özel programında yine çok ilginç açıklamalarda bulundu. Kanada gazetesine verdiği son röportajda kendisini James Bond’a benzetmesi hatılatılan Tuncay Güney, “O da dul kadın çocuğuydu, ben de dul kadın çocuğuyum. Bana önce MOSSAD dediler, sonra CIA dediler. MİT ve JİTEM için çalıştığımı söylediler. Hiçbir istihbarat örgütüyle ilişkim yoktur. Eğer hakkımda bu kadar iddia varsa James Bond benim yanımda gölgede kalır” dedi. Güney’in “Ben de dul kadın çocuğuyum” sözü, Üzeyir Garih cinayetinin ardından gündeme gelen “dul kadın kesesi”ni hatırlattı. Ve Güney’in bu sözle “birilerine mesaj verip, yardım mı istediği” tartışmasına neden oldu.

Peki “dul kadın kesesi” nin anlamı nedir? Yardım toplamak için masonlar arasında dolaştırılan “dul kadının kesesi”nin başka bir anlamı da şöyle: Masonlar, başları derde girdiğinde diğer masonlardan yardım istemek için cümle içinde “dul kadın” sözünü kullanıyor.

“Dul kadın” sembolü geçtiğimiz günlerde Garih Cinayeti hükümlüsü Yener Yermez’in Yeni Şafak Gazetesi yazarı Fehmi Koru’ya gönderdiği bir mektupla yeniden gündeme geldi. Meral isimli bir kadınla görüştüğünü belirten Yermez mektubunda “Bana cinayeti üstlenmem karşılığı vaat edilen miktar 1.5 milyon dolar olup, kabul etmediğim takdirde ölümle tehdit edildim” demiş ve Ergenekon davasının tutuklu sanıklarından Adli Tıp uzmanı Ümit Sayın‘ın odasına gelerek Garih cinayetini dini amaçlarla işlediğini kabul etmesi yönünde telkinde bulunduğunu anlatmıştı. Yermez’in bu açıklamalarının ardından Fehmi Koru, Taha Kıvanç adıyla kaleme aldığı köşe yazısında bir kez daha ’Masonların dul kadın’ şifresine değindi. Ve şöyle dedi: “Masonlar zor durumda kaldıklarında kendilerine yardım elinin uzatılması için birkaç değişik tavır takınırlar; bununla bekledikleri o sırada karşı karşıya bulundukları kişinin ’birader’ olup olmadığını anlamaktır. Nezarete alındığında, mahkemeye çıkartıldığında, gümrükle başı derde girdiğinde... Elinin hareketiyle, duruşuyla, gözleriyle özel mesaj verir Birader; anlaşılmadığını gördüğünde, içinde ’dul kadın’ sözcüğü geçen bir cümle kurar.”

-----------------------

Yani komik mi desem, üzülsem mi ne yapsam bilemiyorum. En baştan anlatıp yorumlamaya çalışsam sayfalar dolar; boşa zahmet çekerim...Alın okuyun son iddialari
da ne kadar akıllı ! insanlar var görün...
Bilgi , en kutsal güçtür !

Ocak 13, 2009, 10:27:55 öö
Yanıtla #1

Geberdim gülmekten ama sonra bunlara inanların olduğunu bildiğim aklıma gelince üzüldüm.
Bilgi , en kutsal güçtür !

Mart 10, 2009, 09:48:20 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Bu Ergenekon olayını iyice sulandırdılar artık.Zaten birşeylerin üstünü örtebilmenin ,gerçekleri saklayabilmenin en kolay yolu sulandırmaktır...

Mart 13, 2009, 07:38:53 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Açıksası neden güldüğünüzü anlamadım neden bizler hariciyiz ve mason değiliz masonların arasında ne olup bittiğinide bilmeyiz ama gelelim bahsi edilen konuya ergenekon konusuna genelde antimasoncularda bunu kullanıyorlar benim bildiğim tuncay güney yahudidir ve belki masondur bunu bilemeyiz ama belki tanıdığı masonlar da olabilir ve onalardan yardım istemiş olabilir masonlar kardeşlerine sahip çıkarlar(tuncay güneyin mason olup olmadığını bilmiyorum bu sadece bir varsayımdır.) tuncay güney de kardeşlerinden yardım istemiş olabilir.

Mart 15, 2009, 12:05:17 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

inandırıcı olmanın birinci kuralı yarı gerçekli yalanlar söylemektir. tüm bu konuşmaların uzaması bu sebeptendir. kafalar karışmadan ilerlemek için, elimizde maşa yerine cımbız olmalıdır.gerçi bırak maşayı(!) biz ateşe çıplak elle bodoslama girmekten hoşlanır olduk.

Kasım 15, 2011, 01:13:48 öö
Yanıtla #5
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Egenekonun Masonların bir uzantısı oldugu ve masonların sozunu dınlmedıgı ıcın bu kadar subayın ıcerı alındıgı ve turkıye hakkında stratejılerin değiştini söleyen Fettullah Gülendir Muridlerine bu haberlerde zaten  fetullaha gulenın sahıbı oldugu kanallar yapmaktadır.Ergenekon ilk patlak veridiğinde gazetelerin ve televızyonların haber kısmının 3/2 bu tur haberler yazıldı cızıldı.Bu ekip çunku turkıyede kendı basına bır guc halına gelmısti.sözde Ben tam tersıne ınanmaktayım gülen kadrolara rahat yerlesebılmek ıcın bu safsataları masonları hedef gostererek bosaltmıs ve ılımlı ıslam cumhuriyetıne uygun bir hale getırmek için ugrastmaktadır zaten senelerden beri

Saygılar.
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Kasım 15, 2011, 09:03:25 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Artık memlekette birinin eline kıymık batsa ya Masonlar'dan ya da İllumunati'den biliyor.