Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: En derin saygı ile..  (Okunma sayısı 2180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 18, 2018, 05:24:20 ös

Herkese merhaba;

Uzun süredir forumumuzu takipte idim. Birçok şey öğrendim ve dahasını da öğrenebileceğimi öğrendim.

Zaman ve olgunluk konularında bakış açımızı ve yetkinliklerimizi geliştiren gayet kaliteli ve kadirşinas kişilerden oluşan bu sanal dostluk evimize resmi bir şekilde giriş yapmak istedim. Kendimi tanımama yardım ettiğiniz için de teşekkürlerimi borç bilirim.

Her kişiliği yüksek saygılarımla selamlıyorum.

אין דבר העומד בפני הרצון." - בנימין זאב הרצל"

Kasım 18, 2018, 05:28:26 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Size de merhaba.. hoş geldiniz sevgi saygı ile dolu sohbetler dilerim

Kasım 18, 2018, 05:40:27 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhaba, hoş geldiniz.
  Forumu takip etmek ile içinde olmak biraz daha farklı , katkı sunmanızı bekleriz , katkı sundukça kendinizi de geliştireceğinize inanıyorum. Geliştirmek, zihinsel olarak insanın sınırı olmaması daha doğrusu sınırına varınca sınırlarının genişlemesi ile sınırsızdır; bu nedenle bu kavramı bu şekilde kullanıyorum. Açıklamak istedim çünkü yanlış anlaşabilecek bir tabir sanki gelişmiş değilmiş gibi...
  Keyifli forumlar dilerim ve değerli katkılarınızı beklerim. Kalp kırmak kolay ancak telafisi çok zor vesselam.
Saygılarımla...
"Rehber olarak erdemi değil talihi seçenler aklın ışığından yoksun kalır, özgürlük bilincini yitirerek başkalarına kul olur."
Lucius Annaeus Seneca

Kasım 18, 2018, 05:52:08 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hoşgeldiniz.
Saygılar, Sevgiler.

Kasım 18, 2018, 06:48:15 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

merhabalar
hoş geldiniz aramıza sn @159265358979323 arayışınızın daim olması dileğimle
saygılarımla ve sevgilerimle

Kasım 18, 2018, 07:29:57 ös
Yanıtla #5

Merhabalar, hoş geldiniz aramıza Sayın @159265358979323 forumu takip etmek ile içinde olmak biraz daha farklı ama sizlerin forma ve bizlere de katkı sunmanızı bekleriz , katkı sundukça kendinizi de geliştireceğinizi inanıyorum. Keyifli forumlar dilerim...

Sevgi ve Saygılarımla,
Bizi Çalışmak Kurtarır!

Kasım 18, 2018, 08:36:17 ös
Yanıtla #6

Merhabalar, hoş geldiniz. Umarım forumda aradığınız ortamı bulursunuz ve foruma da değer katarsınız.

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Kasım 18, 2018, 11:22:10 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhabalar, hoş geldiniz aramıza Sayın @159265358979323 forumu takip etmek ile içinde olmak biraz daha farklı ama sizlerin forma ve bizlere de katkı sunmanızı bekleriz , katkı sundukça kendinizi de geliştireceğinizi inanıyorum. Keyifli forumlar dilerim...

Sevgi ve Saygılarımla,
''forumu takip etmek ile içinde olmak biraz daha farklı ama sizlerin forma ve bizlere de katkı sunmanızı bekleriz , katkı sundukça kendinizi de geliştireceğinizi inanıyorum. Keyifli forumlar dilerim...''
Sevgili @Ahmet Burak , yazımı direkt kopyalayıp yapıştırabilirdiniz. Bir dahaki sefere yazma zahmetine katlanmayın!
"Rehber olarak erdemi değil talihi seçenler aklın ışığından yoksun kalır, özgürlük bilincini yitirerek başkalarına kul olur."
Lucius Annaeus Seneca

Kasım 18, 2018, 11:35:40 ös
Yanıtla #8

Ahmet bey kızmasın ama sesli güldüm sayın St-further  ;D ;D

Gerçi benim yazdığım da sizinkine benzer olmuş, ama ben sizinkinden kopya çekmedim onu söyleyim. :D :D

Gece gece güldürdünüz sevgiyle kalın  ;D
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Kasım 19, 2018, 12:23:56 öö
Yanıtla #9
  • Seyirci
  • Uzman Uye

ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo