Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Nurcu Rektörden Atatürk'ü hedef alan paylaşım: Deccal  (Okunma sayısı 5581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 07, 2020, 01:57:05 öö
 • Uzman Uye
 • ****
 • İleti: 3179
 • Cinsiyet: Bay

Nurcu Rektörden Atatürk'ü hedef alan paylaşım: Deccal
Nur cemaatinin önde gelen isimlerinden olan Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Akgündüz, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef alan ifadeler paylaştı...
 
https://odatv4.com/images/2020_11/2020_11_06/nurcu-rektorden-ataturku-hedef-alan-paylasim-deccal-06112033_m2.jpg?v=160469106606.11.2020 22:59   
Nur cemaatinin önde gelen isimlerinden olan Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Akgündüz, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef alan ifadeler paylaştı.

Akgündüz, Atatürk’e “deccal” denilen ifadelerin yer aldığı ifadeleri sosyal medya hesabından paylaştı. Akgündüz paylaşımına herhangi bir yorum eklemedi.

İşte o paylaşım:

https://odatv4.com/images2/2020_11/2020_11_06/akgndz.jpg


Odatv.comlaşım: Deccal
Seni Profosör yapan sisteme nahlet olsun .
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus


Kasım 16, 2020, 10:57:27 öö
Yanıtla #1
 • Uzman Uye
 • ****
 • İleti: 1783
 • Cinsiyet: Bay

          Son yıllarda bu ve bunun gibi yaratıklar  hayli  çoğaldı.  Bunların isimlerinin  önünde genellikle prof.  gibi unvanlar da  bulunur. Siz zannediyor musunuz ki bunlar gerçekten prof.  Bunlar, zaman içinde  sinsice ve hahince yerleştirilmiş  hainlerden başkaları  değildir.  Tek amaçları vardır.  Ülkeyi  karanlığa götürmek. Ellerinden gelse, bütün bilim yuvalarını yok edip biattan  başka bir şey  öğretilmeyen ahlaksızlık yuvalarını çoğaltmaktır.
        İşin acı yönü; maalesef yönetimlerin de bunlara prim vermesidir.
        Yazık oluyor ülkeme ve insanımıza  yazık oluyor.
         Saygilar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"


Kasım 16, 2020, 07:56:40 ös
Yanıtla #2
 • Uzman Uye
 • ****
 • İleti: 3179
 • Cinsiyet: Bay

Zaman en iyi ilaçtır .Az kaldı bunların sesinin kesilmesine . Tek çaremiz sabır ve DEMOKRASİYE inanmak ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus


Aralık 14, 2020, 01:55:20 ös
Yanıtla #3
 • Yeni Katilimci
 • *
 • İleti: 11
 • Cinsiyet: Bay

Öncelikle paylaşım için çok teşekkürler, mümkün olduğu kadarıyla konulara katılmaya özen gösteriyorum bu her ne kadar çok az da olsa yine de yorum yapmaktan çok siz değerli kişilerin yazılarını okumak ayrı bir haz ve mutluluk veriyor.
Konuya dönersek eğer evet belirtilen kişilerin veya kişinin örgütsel olarak Türkiye Cumhuriyeti içerisinde ki yapılanmalarını çok önceden sezen ve bu konu üzerinde ki çalışmalarını kamuoyu önünde dile getiren hangi kesim kişi veya sivil toplum örgütü var ise ne yazık ki ya korkunç bir saldırıya uğradı yada elindeki bilgileri tam kesin değil diye gösterilerek susturuldular, burada belirtilen konu o kadar derin bir mevzu bile sayılmaz aslında, durumun özüne ve kişilerin yavanlığına bakarsak eğer çok kolay bir şekilde bu mantarlardan kurtulabilirdi güzel ülkemiz, ne gariptir ki bu pek de kolay görünmüyor artık, devletin her bir alt yapısına sızmış olan bu kimliği değişmeye uğramış devşirme güç temsilcileri, yine biz denilen toplum tarafından istedikleri güce ulaştılar, bu gücü sınırlandırmak seçimle olacak gibi de görünmüyor ama en azından küçük değişimlere de sahne olunabiliyor, bu piyes de başrol yine belli her dönem olduğu gibi bu sahne de bir nebze kanlı bitecek gibi görünüyor, ben basit bir toplum bilimciyim her insan gibi, izlenimlerim iki yol ayrımında kalmış bu cumhuriyet insanlarının tek yönde kalması durumda çok büyük badireler atlatacağını fakat, bu durumdan da yine kendileri tarafından çıkacağını söylüyor, klasik bir kelime değil mi ama bir çırpıda ağzımızdan çıkan bu kelimenin yaklaşık 20 yıl geriye götüreceğini de eklemek isterim,
Dostlarım burada bu tip durumlarla ilgili dünya gündeminden yüzlerce örnek sayabilirim ama gücü sonradan almış bu kinci yaratıklar toplumda bir nefret fitili arıyorlar bu fitil yanmaya çok müsait ve namüsait olanı oldukça zorlar durumdalar, olayın basit bir nurcudan daha çok cüret ettikleri kişinin toplumun önemli bir kısmına hitap eden bir kişi olduğunu düşünürsek bunun burada kalmayıp yine müsait bir durum aradıklarının en kesin örneği olmuştur.