Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Israilliyim,Filistinliyim duvara karsiyim.  (Okunma sayısı 3609 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 07, 2007, 11:03:14 ös
  • Ziyaretçi

Yeryüzü binlerce kez katliamları, iskenceleri, sürgünleri gördü. Dünyanın her bölgesinde acılar yaşandı, yaşanmaya devam etmekte. Ama biliyoruz ki bunların yaşandığı her yerde direniş de var.
Seslerini biz buradan duyuyoruz, tıpkı bugün dünyanın bir çok ülkesinde duyulduğu gibi. Aralarımızda oluşturulmuş onlarca yapay sınıra karşın duyoruz. Buradan biz de onlara sesimizi gönderiyoruz, dayanışmamızı.

Hep beraber haykırıyoruz 'sınırlarınız da, duvarlarınız da yıkılacak.'
« Son Düzenleme: Mart 21, 2007, 04:32:09 ös Gönderen: MASON »

Mart 08, 2007, 05:55:11 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Burasi Politik bir site degildir. Felsefe konusu icerisinde ulkelerin liderleri hakkinda hakaret yapilmasina tolerans gosterilmez. Mesajinizin bir kismi silinmistir.
« Son Düzenleme: Mart 21, 2007, 04:51:23 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 21, 2007, 04:24:48 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sevgili Mason Siz YAHUDİLER DURUN konusunu okudunuzmu?
oda politik değilmi? üstelik bir halkın %75 i soykırımcı olarak suçlanıyor.

Mart 21, 2007, 04:34:17 ös
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Politika konusulmasi yasak degil. Saygi sinirlari asilmadikca her konudan konusulabilir. Yanliz ulke liderleri hakkinda hakaret ve kufure asla tolerans gosterilmez.
« Son Düzenleme: Mart 21, 2007, 04:45:33 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 21, 2007, 04:45:55 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

bir halkı genelleme yaparak suçlamak doğrumu sizce ?buda savgısızlıktır .

Mart 21, 2007, 05:02:39 ös
Yanıtla #5
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Shemuel,

Savunma yapip hakkinizi arayarak dogru yapiyorsunuz. Yukardaki mesajimda bulunan "Suclamak" kelimesini "Hakaret" olarak degistirdim. Hakaret, Kufur ve Saygisizlik bulunmadikca, site her turlu tartismaya aciktir. Bu hak, sadece belli kisilere degil, herkese verilmistir.

Eger acilmis olan konunun size bir hakaret oldugunu dusunuyorsaniz, "Anket" baslatabilir ve en az bir hafta boyunca anketi acik tutabilirsiniz. Bir hafta sonra kitlenmis olan bu "Anketin" sonucuna gore, baslik yada konu silinir (Degistirilir). Her turlu konuda, site icerisinde demokrasi ve oylama yoluyla sorunlar asilabilecektir.

Toplumlarin ahlak degerlerini dusunerek konu acilmasi, siteyi daha evrensel kilacaktir. Yahudi halki genellenmis ise, buna herkesin bir cevap hakki vardir. Saygi sinirlarini asmadan, herkes oraya cevabini yazabilir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Mart 21, 2007, 05:22:00 ös Gönderen: MASON »

Nisan 09, 2007, 10:02:49 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

aslında bu konunun bu bölümle alakası yoktur

Nisan 19, 2007, 10:50:11 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Anarkons. sizi şahsen tanımıyorum ama tanımak isterdim
neden diye soracak olursanız bir yahudi beni bu güne kadar hiç bu kadar utandırmamıştı.
desenize ben Yahudi ilahyatını boşuna okumuşum, sizinle takılmak varken sağa sola saldırmak varken yani ben ömrümü bir hiç uğrunamı harcadım
Kendim İran Yahudisiyim ama sizin gibi bir numuneyi hiç bir Yahudi toplumunda görmedim.
senin sözde anarşist birliğe karşı Yahudi birliği kuruyorum.

sevgili Şemuel sana saygılar
 Yahudi bilgi sitemize desteğinden dolayı ve ayrıca bizi bu sitetede utandırmadığın için teşekkürler
Şuşan Yahudileri olarak yeni bir site kuruyoruz bize kaynak tarihi kaynak sağlarsan sevinirim
   tekrar saygılar..................

Nisan 20, 2007, 12:53:15 öö
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn.King_David,
Forumlara yazmıs oldugunuz mesajlara dıkkat etmenızı onerırım.Sitede hiçbir üye diğer bir uyeyi inançları,düşünceleri ve özel yaşamı hakkında sorgulayamaz ve bu krıterler uzerıne üye hakkında yazı yazamaz..Herkes  forum kurallarının dısarısına cıkmamak kaydı ile yorum yapabılır ve kurallar dahılınde eleştirisini aktarabilir.Bu forum, kurallar dahılınde dusuncelerını aktarmak,soru sormak ve sorularına cevab almak isteyen herkese ait hür bir forumdur..Yazıma son verırken tekrar belırtmek ısterım kı foruma aktarmak ıstedıgınız mesajlarınızı gondermeden evvel gozden gecırınız ve daha dıkkatlı olmaya calısınız...
                                                                                                                            SAYGILARIMLA
« Son Düzenleme: Nisan 20, 2007, 12:56:25 öö Gönderen: La_Merica »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 26, 2007, 09:38:01 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Anarkons. bu şekilde eleştiriyi hak etmedi dersem yalan olur
açıkçası ben  King_davidi iyi tanıyorum o kolay kolay kimseyi incitmez.