Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Yeni Şafak'ta çıkan yalan haber  (Okunma sayısı 12480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 02, 2015, 08:57:38 öö
Yanıtla #10
 • Seçkin Üye
 • Uzman Uye
 • *****
 • İleti: 7217
 • Cinsiyet: Bay


Sayın Spock, bir başka başlık altında, bu konuyla bağlantılı olarak Sayın Osman Balcıgil'in Haber3 sitesinde yayınlanmış olan yazısını aktarmış.

Bu başlık ile doğrudan bağlalı bir konu ise, benim daha önce sormuş olduğum ama herhalde Sayın Spock araştırmayı o noktada bıraktığından yanıtsız kalmış olan bir durum: ÖMBL ne diyor?

MBL ya da resmi dernek adıyla Büyük Masbon Mahfili Derneği, 31 Mart günü bir basın bildirgesi yayınlamış. Bunu duyamadık. Fakat bu bildirgenin bir kopyası, derneğin internet sitesinde var: www.mason-malfili.org.tr

Açmışken, kolaylık olsun diye bir kopyasını alıverdim.

Böylece bu verilen haberin de asparagas olduğu ortaya çıktı.

Dolayısıyla verdiği haüberlere güvcenilmez bir gazete daha aldık listeye....  Ha, doğru olanı yapar, özür diler, yanlış haber vermiş olduklarını yayınlarlar; o farklı bir durum olur.

Böyle onurlu bir iş yaparlar mı?
 

 
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.


Nisan 02, 2015, 09:34:43 ös
Yanıtla #11
 • Uzman Uye
 • ****
 • İleti: 3234
 • Cinsiyet: Bay

Kesin ve net bildiri ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus


Nisan 04, 2015, 08:42:34 ös
Yanıtla #12
 • Mason
 • Aktif Uye
 • *
 • İleti: 718
 • Cinsiyet: Bay

Malum gazete yalanını sahte bilgi ve belgelerle sürdürme niyetinde. ==> http://www.yenisafak.com.tr/yazarlar/ibrahimkaragul/teror-dalgasi-o-belgeler-ve-gezi-paralel-ittifaki-2009911

Yazıdan bir bölümü alıntılayalım ve çok ciddi düzeyde nefret dolu bazı temelsiz iftira ve ithamları turuncu renkle gösterelim. Yazıda ittifak veya konsorsiyum olarak tanımlanan oluşum, Fethullah Gülen-Masonluk sözde ittifakı.

Geçen gün bu başlıkla bağlantılı bir diğer konu başlığı altında bir yazı yazmış ama siyasi içeriğinden dolayı yayınlamadan sildiğimi söylemiştim. Aşağıdaki yazıyı okuduktan sonra, o sildiğim yazıdaki düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım. Ortam yalan-dolanlarla ve entrikalarla, Masonluğa karşı bir savaş açmak için hazırlanmakta. Şehit Cumhuriyet Savcısı'na yapılan o kalleş saldırı bile sözde konsorsiyumdan bilinmiş.

Forum üyelerinin ve forumu dışarıdan izleyenlerin takdirine sunuyorum.

--------------------------------------------------------------------------------------

Gülen dosyası ve son saldırılar

Gezi ve 17 Aralık darbe girişiminin aktörlerini tek çatı altında toplayan irade, bu savaşın son savaş olacağını, kendileri için son umut olacağını pekala bilmektedir. Bu yüzden, bulabildikleri bütün argümanlarıyla, malzemeleriyle, ortaklarıyla saldıracaklardır. Su seçimlerin bir genel seçim olmadığını, Türkiye için kader oylaması olacağını, bir daha geri dönüş olmayacağını pekala bilmektedirler.

Bu arada; Yeni Şafak olarak geçtiğimiz pazartesi günü bazı belgeler üzerinden yayınlara başladık. İlk dosya Fethullah Gülen’le ilgiliydi. Üç gün yayınladık, gündem çok hızlı ve dramatik bir şekilde değişti. Ardı ardına terör saldırıları geldi. Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı alçakça şehit ettiler. Bu cinayet, Türkiye’yi karşı kurulan yeni çatının mensuplarını da aslında deşifre etti. Herkesin durduğu yer, aldığı pozisyon net bir şekilde ortaya çıktı. Türkiye’nin ortak mücadelesi, bundan sonra işte bu yeni konsorsiyuma karşı olacaktır.

“Belgeler sahte” iddiası

Birileri düğmeye bastı ve bir kriz dalgası servise konuldu. Oysa yayınlayacaklarımız sadece üç günlük değildi. Elbette biz bunları yayınlamaya devam edeceğiz, dosyayı tamamlayacağız. Çok mahrem konular ve isimler dışında, bazı ilişkileri açığa çıkaran, karanlık noktaları aydınlatan yayınlarımız devam edecek.

Gülen dosyası bunlardan ilkiydi. Önümüzdeki haftadan itibaren o dosya dışında bir başka çarpıcı, ürkütücü bir tartışmayı, yine belgelerle ortaya koyacağız. Yayınlarımıza karşı “belgeler sahte” kampanyası dışında hiçbir argüman üretemeyenler, belgelerin sahte olmadığını, orijinal, tarihi belgeler olduğunu en az bizim kadar iyi biliyorlar.  Ama yakalandıkları paniğe karşı olayı sulandırmaktan başka yapabilecekleri bir şey yoktu.
Bakalım yeni belgeler yayınlanınca, tartışma konuları açılınca ne diyecekler..

Şer ittifakının temeline indik

Anlatmak istediğim şu: Yayınladığımız ve yayınlayacağımız ilişkiler ağına, gizli, karanlık dosyalara baktığınızda aslında Türkiye’nin bugün karşı karşıya bulunduğu ihanetin temellerinin onlarca yıl önce atıldığını göreceksiniz. Bu ilişkilerin, dayanışmanın, ortaklığın yeni olmadığını, tarafların hiç değişmediğini,  Türkiye’nin bir gün vesayetten kurtulma mücadelesi vereceğini çok iyi bildikleri için hazırlıkları o zamanlardan başlattıklarını anlayacaksınız. O zaman bugünkü ittifakın aktörlerini apaçık orada göreceksiniz.
 
İşte o zaman kurulan cephe bugün harekete geçti ve Türkiye’ye karşı ortak bir savaş veriyor. Bugün o cephede yer alan çevrelerin hepsi o günlerde de ittifak halindeymiş. Amacımız Masonluk tartışması açmak ya da bazı kişileri linç etmek değil. Amacımız bugünkü şer ittifakının temellerine inerek bunları Türkiye kamuoyunun bilmesini sağlamaktır.

Vesayetin Türkiye ayağı bunlar

İnsanlarımız, bu karanlık ilişkileri, bu şer ittifakının temellerini, Türkiye’nin karanlık geçmişini bilmeli ve bugünü anlamalı diye bir kaygı güdüyoruz. Çünkü bu ilişkiler ve bağlantıları Türkiye’nin bugün savaş verdiği vesayetin resmini, Türkiye ayağını ortaya koyuyor. Bu yüzden telaşlanıyorlar, bu yüzden öfkeye ve paniğe kapılıyorlar.

Gezi ve 17 Aralık darbe girişiminin arkasındaki isimleri, finans çevrelerini, medya gruplarını, siyasi çevreleri, uluslararası bağlantıları, paralel örgütü, hepsini bu ilişkilerden, belgelerden çıkarabileceksiniz.
Live long and prosper.


Eylül 19, 2017, 10:08:01 öö
Yanıtla #13

Herkese iyi günler,
Delinin biri kuyuya bir taş atmış, taş atmanın da nedeni bence ilgi cekmek ve reytingleri artırmak (buradaki herkes bunu anlayacak kadar  bilgili)
Yazıyı yazanlar gladio ile masonluğu birbirine karıştırmış  herkese saygılar.


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
9 Yanıt
5759 Gösterim
Son Gönderilen: Ağustos 21, 2007, 08:08:45 ös
Gönderen: LuckyEye2
0 Yanıt
4679 Gösterim
Son Gönderilen: Nisan 27, 2008, 12:12:18 ös
Gönderen: Supeluta
Altın Şafak Cemiyeti

Başlatan Retheos Diger

3 Yanıt
4787 Gösterim
Son Gönderilen: Ağustos 07, 2011, 01:22:39 öö
Gönderen: moonlight
Musa yalan mı söyledi?

Başlatan Daemon « 1 2 » Yahudilik

14 Yanıt
9361 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 27, 2008, 02:36:33 ös
Gönderen: shemuel
1 Yanıt
3421 Gösterim
Son Gönderilen: Mart 28, 2012, 12:25:23 öö
Gönderen: NOSAM33
1 Yanıt
2877 Gösterim
Son Gönderilen: Ağustos 31, 2010, 09:36:04 ös
Gönderen: Escalation
9 Yanıt
8568 Gösterim
Son Gönderilen: Kasım 04, 2011, 12:56:29 öö
Gönderen: Felix Steiner
0 Yanıt
1949 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 17, 2012, 02:41:01 öö
Gönderen: scherif
3 Yanıt
3392 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 04, 2013, 09:03:09 ös
Gönderen: Arais
5 Yanıt
5099 Gösterim
Son Gönderilen: Mart 20, 2016, 05:04:56 öö
Gönderen: eluht 11