Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 02-04 Aralık Hastalık Sürecim Üzerine  (Okunma sayısı 3246 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 04, 2016, 10:09:31 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Vücudumda bir kalkışma istihbaratını aldım. Burnumda akıntı, gözlerimde sulanma, belimde ağrı, geceleri öksürük ve nefes darlığı olmak suretiyle iç mihraklar içeriden saldırıya geçtiler. Güvenlik birimlerimiz antikorlar anında müdahaleye başladı. Bende bu hainlere karşı C vitamini alarak, ateş düşürücü haplar ve köfte, patlıcan, yoğurt gibi yöresel besin kaynaklarımızla müdahaleye geçtim. Bu vücudun ekmeğini yiyipte içimde yuvalananlara yine içimdeki vücutsever hücrelerim en sert cevabı verecektir. Bu hainlerin endoplazmik retikulumlarına gireceğiz. Hee birde beni iyileştiremeyen sağlıkçılara sesleniyorum. Sizin heryeriniz sağlıkçı olsa ne olur yaa. Yok orda yüz nakli yapmış yok burda bacak dikmiş sanki ölen insanı diriltmiş. Sevgili hücrelerim vücut içinde vücuuuuuttt olmaaaaazzzz... Kalp başka yerde atar beyin başka yerde çalar olmaazzz. Gelin Türk tipi beyinde birleşelim. Son olarak diyorum ki sevgili hücrelerim sağlığımız için bol su içelim ve bu yastık altındaki vitamin haplarını bozdurmak suretiyle bedenimize kazandıralım.
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil prensipleri ve inançlarıdır.   A. Einstein

Aralık 06, 2016, 12:18:43 öö
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Aralık 06, 2016, 12:26:28 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Teşekkür ederim :) Baktım iyileşemiyorum hastaneye gittim. Doktorun dediği şu yaygın bir virüs varmış soğuk alğınlığı şeklinde başlıyor üst solunum yolu enfeksiyonu yapıyor.

10 gün vücutta kalıyor bu virüs dedi. İlaç yazdı ve ilaçları kullanman süreyi kısaltmaz sadece seni rahatlatır dedi. 6 gün daha virüsle başbaşayım. Bol sıvı tüketimi ve odayı bolca havalandırmak gerekiyormuş.

Aman dikkat edin. sağlıklı günler dilerim.
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil prensipleri ve inançlarıdır.   A. Einstein

Aralık 06, 2016, 12:55:22 öö
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

Gecmis olsun... Güzel anlatım...
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Aralık 19, 2016, 01:39:25 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Aralık 19, 2016, 09:19:25 öö
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Acil şifalar.. umarım en yakın zamanda sağlığınıza kavusursunuz.

Saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Aralık 20, 2016, 10:45:29 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Teşekkür ederim hepinize. İyiyim şuan :) Sizlerde kendinize iyi bakınız

Aralık 21, 2016, 12:06:00 öö
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Tabi bu arada sizinde vücudunuzdaki bütün organlara esit ve kardesce davranmaniz lazim.

Birini digerine üstün görmemeniz ve birini hakim kilmamaniz lazim .
Yoksa o dis mihraklar isin icine cok cabuk girmeleri ve vücudunuzu ele gecirmelerine engel olamazsiniz.

Iyilestiginizden tam emin olun.

Aralık 21, 2016, 12:11:11 öö
Yanıtla #8
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Güzel bir yorum oldu :) Teşekkürler

Aralık 25, 2016, 05:49:14 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Öncelikle geçmiş olsun. Bir musibet bu kadar mı güzel anlatılır. Bayıldım!. "Vücudumda bir kalkışma istihbaratı aldım" diyorsun ya, merak ettim acaba bu istihbaratı nereden aldınız ? Tekrar geçmiş olsun.
         Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"