Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kendi işlerim  (Okunma sayısı 5147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 15, 2018, 11:20:21 öö
Yanıtla #10

Sayin Blacksnake,Guzel Sanatlar mezunuyum.Potre çizimlerinizi cok beğendim.Emeginize sağlık.. Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ocak 15, 2018, 11:21:07 öö
Yanıtla #11

.

Ocak 15, 2018, 11:22:07 öö
Yanıtla #12

Teşekkür ederim Sayın Farmakoloji
.

Ocak 15, 2018, 09:14:05 ös
Yanıtla #13
  • Uzman Uye

Sayın Blacksnake, öğrencilik  yıllarımda resme karşı çok meraklı idim, resim öğretmenim tüm tablolarımı almıştı fakat sonraki yaşam şartları giderek bu yeteneğimi kaybetmeme neden oldu. Çalışmanıza bayıldım. Lütfen devam edip paylaşımlarda bulunun.
      Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Ocak 17, 2018, 12:31:12 öö
Yanıtla #14

Sayın Blacksnake, öğrencilik  yıllarımda resme karşı çok meraklı idim, resim öğretmenim tüm tablolarımı almıştı fakat sonraki yaşam şartları giderek bu yeteneğimi kaybetmeme neden oldu. Çalışmanıza bayıldım. Lütfen devam edip paylaşımlarda bulunun.
      Saygılar-sevgiler.
Teşekkür ederim, paylaşmaya devam edeceğim.
.

Ocak 18, 2018, 05:20:03 ös
Yanıtla #15

Farklı ve yaratıcılık kokan resimler; elinize sağlık.Çizimleriniz Aşağıda paylaştığım resimlerin tarzını anımsatıyor.

Sen Özelsin

Ocak 25, 2018, 11:46:52 öö
Yanıtla #16

Farklı ve yaratıcılık kokan resimler; elinize sağlık.Çizimleriniz Aşağıda paylaştığım resimlerin tarzını anımsatıyor.

Teşekkür ederim, 2 side biraz karanlık ve tuhaf olduğu için kesişiyor olabilir .)
.

Mayıs 27, 2018, 02:45:57 ös
Yanıtla #17

Selamlar,

Uzun zamandır kafamı meşgul eden bir problemi Geçiş Tablolarından ilham alarak ifade etme fırsatı buldum.

Bu tablonun direkt olarak bir mason çalışma tablosu ile bağlantısı yoktur.

Sağ ve sol stunları Boaz ve Jackin den kadın ve erkek olarak, Tüm tablonun temelini 7 L.S. olarak,
orta dikey şeridi; tabloyu okuyan kişi olarak ve üst kısımda başlangıç zamanını Zodyak haritasında
güneşin pozisyonu ile ifade ederek kullandım.

Okuyacak kişiyi yönlendirmiş olmak istemediğimden fazla açıklama yapmak istemiyorum.

Sergi 6 temmuz a kadar Bankalar Cd Minerva Han Kasa Galeri'de izlenebilir.

Saygılarımla.
.

Mayıs 27, 2018, 03:12:52 ös
Yanıtla #18
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Harika çizim elinize sağlık ...
Saygılarımla ...
Whom united with virtue, death shall not seperate.

Mayıs 27, 2018, 05:23:33 ös
Yanıtla #19

Muhteşem ötesi bir tablo ve dahice resmedilmiş sanat eseri.. Tablolarda yer yer Masonluk sembolleri ve derinlikleri görür gibi oldum.. Başarılarınızın devamını dilerim.Saygilarimla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!