Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Menderes'in Son Mektubu!  (Okunma sayısı 29191 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 27, 2007, 07:53:40 ös
Yanıtla #40

Bu arada aramıza yeni bir avukat gelmiş, ama konuşma itibariyle çok ağır bir tavır sergiledin Sn. alpacino
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Eylül 27, 2007, 07:58:54 ös
Yanıtla #41
  • Aktif Uye

E) hiçbiri, sadece yalakalık ,  şıkkını koymamışsınız Sevil hanım.....ben koydum say artık aladdin ...
İlk olarak 3.  üyelik felan değilim onu bir belirteyim.

İkiside kafa dengi bir insan, birbirlerini tabiki savunacaklar. Yalakalıkla alakası yok.
Sende Sevil e arka çıkıyorsun diye bizde senin için ''Sevil e yalakalık yapıyor'' diyelim o zaman.
Düşünceye saygınız yoksa yukarıda ''ÇIKIŞ'' butonu var. Buyrun tıklayın bidaha da gelmeyin.
Karşıdaki sizin kafa denginiz değilse ve siz ona düşmanlık besliyorsanız zaten bu sitede işiniz yok demektir.
Son olarak Siteyede polemik amaçlı gelmesin kimse.

SULH & SAYGI
Ben mesele de yanlızca bir ortak fikirlilik görsem normal karşılar geçerdim önce bi oku istersen aladinin yazılarını bi luck eye sunu demek istedidir gidiyor ama sen tabi bunu görmedin dimi(yada söyleyemiyecek kadar naziksin ) ama sende biliyorsun alpacino tabi sende aladdin . insan oglu bu dimi ...Sözde söylemesede bunu böyle algılaralgılar....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 27, 2007, 08:03:31 ös
Yanıtla #42
  • Aktif Uye

Bu açık sözlülük değil düpedüz iftiradır.
istersen sen iftira de ben orda sana yalakasında derdim işte ozaman iftira olurdu ... ama senin için bi şık ayırdım ....belki sen farkında degilsin ama yazını okuyan çogu kişi bu şıkkı işaretlerdi ...tabi meseleyi her konuya sıçratan  polemik kıvamlı yapan arkadas demiyebilir......

Eylül 27, 2007, 08:04:11 ös
Yanıtla #43
  • Ziyaretçi

@ paragon

Hatırlarmısın bilmiyorum.  İlk okulda öğretmenlerimiz ''Sen onun Avukatımısın'' kelimesini çok kullanırlardı.  Burdada öyle bir durum var işte.  Siz anlayamayınca basmayınca kafa,  alaaddin bir kez daha anlatıyor anlamanız için. Burada bir yalakalık yok bence ;)

Eylül 27, 2007, 08:09:30 ös
Yanıtla #44
  • Aktif Uye

hatırlamıyorum ....belki kimseyi savunmadıgımdandır...ama sen alışkanlık ednmişsin bu işi .ne o ilk okuldan kalma mı bu alışkanlıkta? ...olayı bi aladinin azından duyamöadık ...habire konuştun kardeşim .Ben aladine zaten vurkaç yapıp hakaret edemem msn imi de eklemişti ...orda paylaşırız eger bi kırgınlık varsa kozumuz8u...sen aradan çıksanda ikinci şahsa yazıp konuyu mah vetmene katkıda bulunmasam .....

Eylül 27, 2007, 08:19:30 ös
Yanıtla #45
  • Aktif Uye

-Paragon bunu senden beklemezdim. Malesef git gide muhatap olduğum insanlar azalıyor, yazık.

-Sevil hanım yok öyle birşey. Benzerlik demişsiniz. Ben luky eye lada tartıştım. Onunla da uzlaşamadığımız konular var.
iyice dagıddık ama genede şu mesajıda atalım bari....ben sana direkt olarak yalaka demedim. Yalaka olmadıgından kesin emin olan bi ben varım bide luck eye heralde .(yahu az önce konuşmadıkmı senle neden seni yalaka sanim şu faks,ali mirh,luckyee ,resim mevzu falan) .Şıkların içine onuda koydum çünkü öyle görünüyor .....Eger seni memnun edecekse başka bi başlık açıp hayır görünmüyordu onu ben uydurdum diyim olurmu? ..yada ne derece samimi olur,senin mesleyi diger konulara sıçratıp sevil ve benle tartışma konusu yapan alphacino kadar samimi olur heralde...

Eylül 27, 2007, 08:28:06 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Kimseyi savunmadın ? Hadi ordan.  Bir kere insanın doğasında vardır böyle birşey :)  
Aradan çık ne demek olmaz sanaldayız.  Daha önce hiç bir forumda bulunmadın galiba.
Konuyu mahvetmeyiz merak etme.  Saldırmadan konuşulursa elbet uzlaşılır bir noktada.
Birdahada msn de halledebileceğiniz konuları lütfen foruma taşımayın. (Rica)

Eylül 27, 2007, 08:30:34 ös
Yanıtla #47
  • Ziyaretçi

Cocuklar, hadi bakayim burada tartismayin... Bahcede oynayin...

Menderes konusuna geri donseniz????

Eylül 27, 2007, 08:35:33 ös
Yanıtla #48

Bunu çok beğendim Sevgili SublimePrince; ama biraz geç kalmadınız mı? Olaya acil müdahale için!...
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Eylül 27, 2007, 08:37:51 ös
Yanıtla #49
  • Ziyaretçi

Kusura bakmayin 24/7 kontrol edemiyoruz... Isi gucu olan insanlar da var forumda :)