Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598841 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 04, 2007, 02:10:17 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

[isim]

Size Peygamber Efendimiz Hz muhammed Mustafa nin (sav) davetini sunuyorum gelin
müslüman olun islamdan baska kurtulus yoktur

------------------------------------------------------------------------

[isim]

sizinle önemli olduğunu düşündüğüm bir bilgi paylaşmak istiyorum bu e-maili ciddiye alırsanız sizin lehinize olur çünkü forumunuz hack tehlikesiyle karşı karşıya

forumunuz "cyber-warrior" isimli bir grup tarafından hacklenmek üzere ciddi bir tehlike diyebilirim aşağıdaki bilgiler sizemi ait bilmiyorum ama size ait olduğu iddia ediliyor beni art niyetsiz varsayarak :) ki öeyleyim  irtibata geçerseniz daha açıklayıcı olurum.

Address:    141 West Jackson Blvd, Suite 1135
City:            Chicago
StateProv:  IL
PostalCode: 60604
Country:      US

-------------------------------------------------------------------------------------

[isim]
 Ben sizinle calishmak istiyorum
« Son Düzenleme: Ağustos 07, 2014, 12:55:32 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 04, 2007, 02:14:54 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

[isim]
ya hoca birak onu bunuda, ben nasil mason olacam onu soyle sen
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2007, 02:30:43 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 04, 2007, 07:59:40 öö
Yanıtla #2
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

[isim]

İşte budur :) Sn. MASON umarım Dernek sekreterliğine bir dilekçe bırakması hususunda bilgilendirdiniz arkadaşı?
Tempus fugit...

Haziran 04, 2007, 02:25:38 ös
Yanıtla #3

hahahaah cok komık ya bence bu konu mızah bolumene koyalım
sn admın devamını beklıyoruz

Haziran 04, 2007, 05:18:18 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

[isim]

Bence de bu cok guzel :) Ama gercekten ilginc ve icten yazilmis gibi geldi bana :D

Haziran 04, 2007, 06:37:43 ös
Yanıtla #5
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

[isim]
 Ben sizinle calishmak istiyorum[/b][/i]

bu da güzel ya... hey benim yurdum insanı, abi ne iş olsa yaparım da son nokta... bundan sonra gelecek tahmini mesaj;

Mason abi, noldu bizim iş han mesaj attıydım, abi kalifiye elemanım ya, vasıflı vasıfsız her işi yaparım, yerleri bile silerim allah seni inandırsın ya... vale sende hiç ilgilenmiyon be abi, elalem herkesi işe koyuyor, burda aslan gibi genci çürütüyorsunuz, beraber çalışalım dedik kaç ay geçti ses yok sizde...

[isim]

bu mesajdan sonra gelebilecek tahmini mesaj;

Mason Hocam bırakınız hocam onu bunu :) kap bakalım ordan iki çay şöyle karşılıklı höpürdetelim hele iki lafın belini kıralım:) eee canım masonluk nasıl gidiyor:) yeni bir şeyler var mı :) geçen locanın kapısından içeri almadılar beni, sen bence gandırıyon hoca söyledim Mason bey kardeşimin selamı var diye, tanımıyoruz onu dediler:) sizinkilerde bi hoş ya bi kartını versene bana arkasına da yaaz şöleee hamili kart yakinimdir diye:)

Haziran 05, 2007, 12:17:52 öö
Yanıtla #6

[isim]
 Ben sizinle calishmak istiyorum[/b][/i]

bu da güzel ya... hey benim yurdum insanı, abi ne iş olsa yaparım da son nokta... bundan sonra gelecek tahmini mesaj;

Mason abi, noldu bizim iş han mesaj attıydım, abi kalifiye elemanım ya, vasıflı vasıfsız her işi yaparım, yerleri bile silerim allah seni inandırsın ya... vale sende hiç ilgilenmiyon be abi, elalem herkesi işe koyuyor, burda aslan gibi genci çürütüyorsunuz, beraber çalışalım dedik kaç ay geçti ses yok sizde...

[isim]

bu mesajdan sonra gelebilecek tahmini mesaj;

Mason Hocam bırakınız hocam onu bunu :) kap bakalım ordan iki çay şöyle karşılıklı höpürdetelim hele iki lafın belini kıralım:) eee canım masonluk nasıl gidiyor:) yeni bir şeyler var mı :) geçen locanın kapısından içeri almadılar beni, sen bence gandırıyon hoca söyledim Mason bey kardeşimin selamı var diye, tanımıyoruz onu dediler:) sizinkilerde bi hoş ya bi kartını versene bana arkasına da yaaz şöleee hamili kart yakinimdir diye:)
Bu mudur?....budur :):D ;D

Haziran 08, 2007, 01:28:34 öö
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Bu konu mizah bölümünde dahi en komiği olurdu. :)

Temmuz 09, 2007, 03:16:42 öö
Yanıtla #8

[isim]

:)
Bir güzel söz söyleme sanati varsa;birde güzel dinleme ve anlama sanati vardir..

Ağustos 07, 2007, 06:56:05 ös
Yanıtla #9
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Masonlar kendilerni gostersinler

[isim]

Selam ben yalniz yashayan yetim bir universite ogrencisiyim eger masonlar her
sheyin iyi olmasini istiyorlarsa beni de mutlu etsinler bana ev alsinlar sonra
yashadighim yeri soylerim belki de bu site de bir palavra bilmem ama masonlar
varsa bana yardim etsinler bir omur onlar ichin chalishayim sadece ev istiyorum
bu da 100-140 bin$ ediyor hadi bakalim bir shey yapabilecek mi masonlar