Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ...  (Okunma sayısı 5532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 10, 2008, 11:53:08 öö
  • Aktif Uye

...
Bu gece yokluğunun dökümünü yapıyorum. Aylar önce sensizliğe yazdığım şiiri okudum, bir de dün gece yazdığımı... Hiç fark yok... Neden azalmıyorsun bende? Neden gidişin bir dün gibi? Neden sana yazdığım her yazı, hep aynı yerde tıkanıp kalıyor? Ben bugüne kadar kimseyi yokluğunda bu kadar önemsemedim... Kimseyi yokluğunda bu kadar özlemedim... ve şuna emin olki sevgili; hiç kimse, yok’ken bu kadar sevilmedi... Benim karşıma “aşk” diye bu sonucu çıkaran, yarım kalmış’lıktan başka bir şey değil, bunun farkındayım...Ama iyi ama kötü, bitmeli her hikaye! Sen bitmedin..... Bitmeyensin... Ayrılığın adını koyamadık sevgilim. İşte bu yüzden kopamadık birbirimizden bir türlü...... Ben yarım kalan ve adı konmayan hiç birşeyi unutmam... unutamam..... içimde sızısı kalır sonradan. Ya herşey yaşanacağı yere kadar yaşanıp sona ermeli ya da ayrılık sözkonusu olduğunda bir daha kimsenin çıtı bile çıkmamalı! Biz bunu başaramadık, ayrılamadık! Sen yaşanıp da bitseydin eğer hatrıma gelmezdin. Seni bu kadar yazılası yapan,senin yarım kalmışlığındır...

Haziran 10, 2008, 03:10:33 ös
Yanıtla #1

Bu arada yazınızı çok beğendim. Merak ettiğimden soruyorum da yazı size mi ait?
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Haziran 10, 2008, 03:16:17 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

yok ben daha cok okurum :) Arkadasin. Daha bir cok yazisi var. Ileriki tarihlerde onlarida paylasicagim :)

Haziran 10, 2008, 03:18:11 ös
Yanıtla #3

yok ben daha cok okurum :) Arkadasin. Daha bir cok yazisi var. Ileriki tarihlerde onlarida paylasicagim :)

Anladım. Güzelmiş  :)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Haziran 10, 2008, 07:18:08 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Bende soracaktım Sevgili poyraz06, içinizde bir romantik varmışta bilmiyormuşuz diye :) Sizin yaşlarda sanırım (çok zaman geçti, unuttum o yaşları :) ) daha çok okunuyor bu tip yazılar ve şiirler, daha sonrada yaşlandıkça yazılmaya başlanıyor böyle aşka dair güzel cümleler... Teşekkürler bu güzel paylaşımınız için :)

Haziran 10, 2008, 07:26:45 ös
Yanıtla #5
  • Aktif Uye

ben duygusalligi pek sevmem aslinda hocam :) ama arada boyle bir iki guzel sey çıkıyor :P :P :D
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2008, 07:30:05 ös Gönderen: skullG »

Haziran 10, 2008, 07:40:30 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

ben duygusalligi pek sevmem aslinda hocam :) ama arada boyle bir iki guzel sey çıkıyor :P :P :D

Duygusallık güzeldir poyraz06, erkeğede yakışır hani :)

Haziran 10, 2008, 08:32:55 ös
Yanıtla #7
  • Aktif Uye

vaktinde duygusalliktan cok cektim hocam ondan en azindan su son seneyi rahat ve sakin gecirmek istiyorum :) okullar kapilarini ardina kadar acmis bir bicimde beni beklemiyor :D

Haziran 10, 2008, 08:50:35 ös
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Ben yarım kalan ve adı konmayan hiç birşeyi unutmam... unutamam..... içimde sızısı kalır sonradan. Ya herşey yaşanacağı yere kadar yaşanıp sona ermeli ya da ayrılık sözkonusu olduğunda bir daha kimsenin çıtı bile çıkmamalı! Biz bunu başaramadık, ayrılamadık! Sen yaşanıp da bitseydin eğer hatrıma gelmezdin. Seni bu kadar yazılası yapan,senin yarım kalmışlığındır...

Evet yarim insan ne yasar, ne de yasatir ...bu zaviyeden dogru bir tespit . Ancak hayat devam ediyor :)
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2008, 08:57:44 ös Gönderen: Kirlangic »

Haziran 11, 2008, 07:19:37 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

vaktinde duygusalliktan cok cektim hocam ondan en azindan su son seneyi rahat ve sakin gecirmek istiyorum :) okullar kapilarini ardina kadar acmis bir bicimde beni beklemiyor :D

Tabii, bir de hayatin gercekleri var maalesef. Insallah gonlune gore olur da istedigin bir bolum okursun. Simdiden basarilar :)