Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598906 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 16, 2015, 08:07:11 ös
Yanıtla #730
  • Ziyaretçi

Uzun zamandır bazı sıkıntılardan dolayı kendi durumum ile ilgili konulara odaklanmıştım. Tekrar burayı ziyaret edip bu güzel ortamda bulunmak istedim. Buradaki yazılanları görünce kendimi inci sözlükte gibi hissettim. Adamlar şaka gibi mesajlar göndermiş. Bu tip insanları anlamakta çok güçlük çekiyorum. Site sahiplerine ve masonlara sabır diliyorum.

Mayıs 18, 2015, 09:03:04 öö
Yanıtla #731
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

01- Isim ve Soyad*:
    The Pckopat Hacker
02- Yaşamakta olduğunuz ülke ve şehir*:
    Fransa / Paris
03- Doğum Tarihiniz*:
    1993
04- Eğitim Durumunuz*:
    Üniversite
05- Çalıştığınız Firma ve Konumunuz*:
    Bir Şirket - (Kurucu & Yönetici)
06- Cep telefon numaranız*:
    00 986 *******
07- Masonluk hakkindaki bilgileriniz*:
    Masonluk Kelimesini Bir Arkadaşımın Vasıtasıyla Subliminal (Bilinç Altı) Mesajlar Adlı Bir Video Getirmesi Üzerine Örenmiş Oldum. Konu Hakkında YouTube Video Arşiv Sitesinden Araştırma Yaptım ve Anlatamayacağım Kadar Bir Çok Şey Buldum.
08- Dusunceleriniz*:
    Ben Bir Anti-Mason Tarafçısıyım.

Sizin Varlığınız Eski Çağlardan Beri Büyük Bir Gizlilik İçerisinde Sürdürmeye Çalıştığınız Bir Sistemdir. Kilise ve Papa Sayesinde İnsanları Din Üzerinde Korkutarak ve İlimi - Bilimi İnkar Edip Her Şeyden Habersiz ve Eğitimsiz Bırakarak Kontrol Altına Almaya Çalıştınız. Daha Sonra Bir Profesör Yanlış Hatırlamıyorsam İsmi; Adam Wilson Sizi Durdurmak İstedi ve Başlangıç Olarak 5 Kişiden Oluşan ''İlluminati'' (Aydınlatılmış) Adlı Bir Grup Kurdu ve Kısa Süre İçerisinde Askeri, Resmi Kurum ve Kuruluşlar... Her Yere Hızla Yayıldı. Kilise Bunu Kötüleyerek Profesörü ve Yandaşçıları İdam Ettirdi. Daha Sonra da İlluminati (Aydınlatılmış) Adını Masonlar Aldı.

İsterseniz Bir Konuda Sizlere Kısa Bir Özet Geçeyim. Öncelikle Beni Korkutamazsınız Aksine Benden Kormalısınız.! Siz, Benim Ülkeme Geldiniz ve Alt Yapı Oluşturdunuz. Daha Sonra ''R. Tayyip ERDOĞAN'' Adlı Yetiştirdiğiniz Bir Kişiyi Benim Ülkemde Oyunlarla, Cahil (Eğitimsiz) Halkı Kullanarak Başa Getirdiniz. Çok Yakında Türkiye'de ki Tüm Masonlara Yani Sizlere Türkiye'den Çekilmeniz İçin Bir Şans Sunacağım. Yoksa İnsanları Takip Etmek İçin Piyasaya Sürdüğünüz Akıllı Telefon, Tablet, TV ve Bilgisayarlar, Kameralar... Elinizde Gizli Olarak Tuttuğunuz Büyük Datacenter'lar, Server'lar, ve Büyük Kitle İmha Silahlarınız, Kimyasal ve Biyolojik Silahlarınız, Basın & Medyalarınız, Kurum ve Kuruluşlarınız... Kısaca Hiç Bir Cihazınız, Sistemleriniz Bizi Durdurmak İçin Yeterli Olmayacaktır. Çünkü Her Sistemin Tıpkı Bir İnsan Gibi Bir Zaafiyeti Vardır. Onları Sizin Üzerinizde Kullanıp Bu Gün Orta Doğu'da Yaptıklarınız Gibi Size Zulüm Etmeyi İstemiyoruz. Ne Büyük İsrail Devleti Projeniz, Ne Blue Ray (Mavi Işık Kod Adlı) Projeniz, Ne Google, Facebook, Twitter, İnstagram... Gibi Sosyal Ağlarınız Ne de Yalanlarınız... Hiç Biri Bizi Kandıramaz veya Tuzağa Düşüremez.

// Ya Bu Saçmalığa Ciddi Bir Anlamda Son Vereceksiniz Ya da Yaptıklarınızın Bedelini Ödeyeceksiniz. //
09- Uyesi oldugunuz diger topluluklar:
    Sanane Armageddon Timini mi Göndereceksiniz :D
10- Bildiginiz yabanci diller:
    Hiç Bir Dil Bilmiyorum
11- Internet kullanim bilgileri*:
    Ben Bir PC Kurduyum Bunları Tahmin Etmek Zor Olmamalı
12- Sahibi olduğunuz websiteler?:
    Onu Yakında Görürsünüz
13- Sitemizi nereden buldunuz?*:
    Yeni Akit Adlı Yalancı Bir Haber Sitesinde
14- Neden uye olmak istiyorsunuz?*:
    Gerçekleri Açığa Çıkartmak İçin... Bakalım Masonluğu Ben mi Size Yoksa Siz mi Bana Öğreteceksiniz Bir Bakalım. ;)
15- Sunduklariniz ve beklentileriniz?*:
    Masonlar.org'den Saçma Saban Şu Masondu Bu Masondu Diye Uydurma Laflar Bekliyorum. Masonlar.org'ye Bol Bol Bilgi Vereceğim.
16- Baska sitelerdeki gorevleriniz:
    Bir Çok Yerde Görev Yaptım da Bu Masonları Hiç İlgilendirmiyor.
18- Diger bilgi ve yorumlar:
    Açık Söyleyeyim mi ? YANDINIZ :D
19- Mason`musunuz?:
    Bu Soruyu Zaten Başta Sormuştunuz Mason musunuz Yoksa Anti-Mason musunuz ? Diye... Bak Kafanızın çalışmadığı Nereden Belli Oluyor
20- Bağlı olduğunuz Büyük Loca:
    Yok
21- Vadiniz:
    Locaları Başınıza Yıkacağım
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 18, 2015, 07:37:43 ös
Yanıtla #732
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • Burada Olabilir ?

Bu çocuklara Kurtlar Vadisi gibi dizileri yasaklasınlar ..
Benim Ülkem Dünyadır,
Tüm İnsanlar Benim Kardeşimdir,
İyiyi ve Doğruyu Yapmak Benim Dinimdir.

Kadim Her Daim Buradadır.!

www.Masonlar.org

Mayıs 18, 2015, 10:36:47 ös
Yanıtla #733
  • Aktif Uye

Son gelen maili okumaya üsendim. Yazan ise sacmalamaya usenmemis.

Saygılarımla
Adequatio intellectus et rei

Mayıs 19, 2015, 09:53:35 ös
Yanıtla #734
  • Uzman Uye

Hem bilmiyor, hemde bilmediğini bilmiyor ...
Yazık .
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mayıs 21, 2015, 10:33:43 öö
Yanıtla #735
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Kimden: Rojda <******@outlook.com>
Konu: İlluminati

İleti Gövdesi:
Merhaba ben Rojda.. İlluminatiye üye oldum ve kısa sürede büyük bir mason olmak istiyorum. Bu konu hakkında beni aydınlatabilir misiniz lütfen..? Elimden gelen herşeyi Yüce Lucifer için yapmaya hazırım ...

Kimden: Samet ***** <******@hotmail.com>
Konu: marmaris

İleti Gövdesi:
Slm ben borçlarim yüzünden çok sıkıntı çekiyorum 60.000 tl ye ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz.

Kimden: yaşar ****** <******@hotmail.com>
Konu: çok dolusunuz

İleti Gövdesi:
biliyun mu mason insanlar dünya yuvarlaktır ama sonra çıktı tam yuvarlak dil sonra ikiz kuleler olayı oldu en son aslı çıktı hani diyorlar ya 3 yanlış bir doğroyu götürür yalan eğer teksen çevren yoksa 1 yanlış 3 doğruyu 3 yanlışta hayatını mahveder şimdi soruyum 19 yaşındaki emenuele carasu bir intikam sonucu bunu kurduysa ayştan intikam için atom bombasını kaşfettiyse benim elimde hiçbirşey yok tekim ve elimdende hiçbirşey gelmiyor ve bende intikam istiyum bana güç verin bende size parlak fikirlerimi söylüyüm siz istediğinizi bende istediğimi alıyum yada ben bunu söylemedim sizde duymadınız ...adiyoz
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 21, 2015, 12:43:45 ös
Yanıtla #736

Yazık... Çok güldüm mesajlara :)
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2015, 12:48:34 ös Gönderen: _SplendouR_ »

Mayıs 22, 2015, 11:24:31 ös
Yanıtla #737
  • Yeni Katilimci
  • *

Kilise çanında
Uyuyakalmış kelebek.

Mayıs 26, 2015, 08:31:48 öö
Yanıtla #738
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Kimden: yaşar ****** <*******@hotmail.com>
Konu: geçersiz

İleti Gövdesi:
sayın masonlar allah tan başka kimseden korkmam ama her insan gibi ürperdiğim anlar vardır sizden korkmuyorum çünkü en fazla öldürebilir işkence edebilir yada ailemi katledebilirsiniz maden bir loca kurdunuz ve istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz ben de o atın ya jokeyi yada locadan biri olmak istiyum son sözüm bilmediklerimi ayaklarımın altına koysalar kafam göğü deler geçer .

Mayıs 26, 2015, 08:37:15 ös
Yanıtla #739

Kimden: yaşar ****** <*******@hotmail.com>
Konu: geçersiz

İleti Gövdesi:
sayın masonlar allah tan başka kimseden korkmam ama her insan gibi ürperdiğim anlar vardır sizden korkmuyorum çünkü en fazla öldürebilir işkence edebilir yada ailemi katledebilirsiniz maden bir loca kurdunuz ve istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz ben de o atın ya jokeyi yada locadan biri olmak istiyum son sözüm bilmediklerimi ayaklarımın altına koysalar kafam göğü deler geçer .

Wowwwwww!